Yeni işe başlayan eşinize, dostunuza, arkadaşınıza bu ilk günün heyecanını yenmesi, mutlu olması içi çiçek göndermeyi düşünebilirsiniz. Bu ince düşünce karşısında eşiniz, dostunuz veya arkadaşınız her kime göndermiş iseniz emin olun oldukça mutlu olacak, güne, yeni işine daha mutlu bir şekilde başlayacaktır. Ancak kime hangi çiçek gideceği veya gönderileceği konusunda bilgiye sahip değilseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Erkeğe, kadına, yeni işe başlayana, doğum yapana veya hayırlı olsuna aynı çiçekler gönderilmez. Bunun için önceden bilgi edinmenizde ve ona göre gönderim yapmanızda fayda var. Öncelikle kime hangi çiçek gider konusunda detaylı bilgiye sahip olmalı, daha sonra ise çiçeği gönderdiğiniz kişinin hangi çiçekleri sevip sevmediği konusunda bir fikre vararak gönderim yaptırmalısınız.

Yeni İşe Başlayan Erkeğe Ne Gönderilir?

Sadece yeni işe başlayan kadına, bayana mı çiçek gönderilir? Yeni işe başlamış, ilk iş günün heyecanı ve stresi olan bir erkeğe çiçek gönderilmez mi? Elbette ki gönderilir. Doğru çiçek seçimi yaparak en yakın arkadaşınız, eşiniz, dostunuz olan bir erkeğe de çiçek gönderebilirsiniz. Yeni işe başlayan erkeğe gönderilebilecek olan çiçekler ise aşağıdaki gibidir. Bu çiçeklerden en uygun olanı seçerek, göndereceğiniz kişinin hangisini seveceğini de düşünerek gönderim yapabilirsiniz.

Erkeğe çiçek tavsiyeleri nelerdir;

  • Renkli ve canlılığı ile bilinen lilyum çiçekleri erkekler için gönderilecek olan çiçekler arasında ilk sırada yer almaktadır.
  • Zarifliği ve saflığı temsil eden orkideler yeni işe başlayan erkeklere gönderilebilecek en doğru çiçek seçimlerinden biridir.
  • Kütükler üzerine veya sandıklara yerleştirilmiş olan aloe vera bitkileri veya sukulentler erkeklere gönderilebilecek çiçekler arasında yer almaktadır.
Özel Tasarım Erkeğe Çiçek

Hayırlı Olsun Çiçekleri

Yeni bir işe başlamış olan arkadaşınız, eşiniz, dostunuz veya doğum yapmış olan bir yakınınız için hayırlı olsun çiçeği gönderebilir ve onu mutlu edebilirsiniz. Hayırlı olsun çiçeğini seçerken erkek veya kadın hangisine gönderecekseniz ona bir seçim yapmalı, göndereceğiniz kişinin sevebileceği, hoşuna gideceğini düşündüğünüz çiçekleri tercih etmelisiniz.

  1. Hayırlı olsun çiçeğini göndereceğiniz kişi erkek ise daha çok orkide, aleo vera bitkileri, lilyum aranjmanlarını seçebilirsiniz.
  2. Hayırlı olsun çiçeğini göndereceğiniz kişi eğer bayan ise daha çok gül, papatya, karanfil gibi daha narin çiçekleri tercih edebilirsiniz.
Tebrik Çiçekleri