En eski dönemlerden bu yana gelin adaylarının başlarında taçlara rastlamak mümkündür. Oldukça kullanışlı olan ve her zaman gelinleri kendilerine daha özel hissettirmekte olan gelin taçları son dönemlerde çiçekli olarak karşımıza çıkıyor. Modern çağa uygun olarak tasarlanan ve aynı zamanda her zaman eskiye yönelik izlenimleri de üzerinde taşıyan gelin taçlarında ise çiçek desenleri ve tasarımları karşımıza çıkmaya devam ediyor. Çiçekli gelin taçları, pek çok gelin tarafından daha fazla tercih ediliyor. Sade gelinliklerle ve ihtişamlı ya da gösterişli gelinlikler de her çeşit ve model gelinliklerle uyum sağlamakta olan çiçekli gelin taçları sayesinde gelinler tam istedikleri gibi bir gelin saçına ve makyajına sahip olabiliyorlar. Çiçekli gelin taçları hem kullanım rahatlığı sayesinde hem kullanım kolaylığı sayesinde hem de görünümleri ve pozitif estetikleri sayesinde hem eski dönemlerde hem de günümüzde bir hayli tercih edilen taç modelleri arasında yer almaya devam ediyor.

Görsel Kaynak: pinimg.com

Gelin Tacı Siparişi

Gelin tacı basit bir şekilde hemen sipariş verilip saç üzerine oturtulacak bir ürün değildir. İnternet üzerinden yüzlerce gelin tacı modeli görebilirsiniz fakat inanın aldığınızda resimdeki ile uzaktan yakından alakası olmayan başınıza yakışmayacak ve kullanmayacağınız bir ürünü sipariş etmiş olacaksınız.

Gelin tacı estetik bir şekilde gelinliğiniz ve saç modeliniz ile uyum içerisinde bir bütün olması gereklidir. Bu nedenle aylar öncesinden değil gelin buketi gibi kuaföre giderken saç yapımı esnasında başınıza monte edilmesi gerekmektedir.

Cicekal.net firması olarak 0533 542 36 58 nolu whatsapp yada işyerimizde stoklarımızdaki canlı çiçeklerden kişiye özel bire bir saçınıza ve kafa yapınıza uyumlu şekilde çiçek tacı hazırlayarak beğeninize sunmaktayız.

Arzu eden müşterilerimiz beğendikleri çiçekli gelin tacı modelini mail yada whatsapp üzerinden bizlerle paylaşarak canlı çiçek ile tacın hazırlanıp hazırlanmayacağı konusunda bilgi sahibi olabilirler.

Unutmayın çiçekli gelin tacı yapımı profesyonellik isteyen bir iştir.

Görsel Kaynak: pinimg.com

Çiçekli Gelin Tacı Nasıl Modellerden Oluşuyor?

Geçmişten günümüze önemli bir konuma sahip olan ve gelinleri kendilerine daha iyi ve güzel hissettirmekte olan çiçekli gelin taçları oldukça çeşitli modellere sahiptir. Tek taç modellerde genellikle pırlantalı ve tek renk, beyaz çiçekler yer alırken, bazı modellerde mor, fuşya, pembe ve kırmızı gibi renkli çiçek çeşitleri yer alabiliyor. Gelin taçlarında en fazla tercih edilen çiçek çeşitleri ise hiç kuşkusuz gül ya da papatya çiçeği olarak tercih edilmeye devam ediyor. Oldukça şık, rahat ve aynı zamanda sıcak bir görürüm veren çiçekli taç modelleri, gelinlerin daha rahat bir saç modeline sahip olmasına da olanak sağlıyor. Gelinler, gelinlik modelleri sade olduğunda daha renkli ve daha büyük çiçeklere sahip olan gelin tacı modellerini tercih ediyorlar. Bunun nedeni ise, sade olan gelinliği ön plana çıkarmak ve güzelliği ile göz kamaştırmaktır. Ancak gelinliği kabarık, taşlı ve göz alıcı modellerden biri olan gelin adayları ise, taçlarında daha çok beyaz ya da krem renkli minik çiçeklerden oluşan taç modellerini tercih ediyorlar.

Görsel Kaynak: yxod-za-volosami.ru

Çiçekli Gelin Taçları Döneme Damgasını Vuruyor

Hem nişan törenlerinde hem de düğün törenlerinde neredeyse her gelin adayında karşımıza çıkmakta olan çiçekli gelin taçları, oldukça güzel görünüyor. Çok fazla tercih edilmesinin ve özellikle de ilk tercihler arasında yer almasının en büyük nedeni ise tüm gelinlik modelleri, tüm saç modelleri ve saç renkleri ile uyum sağlanma özelliğidir. Sizler de gelin olacağınız zaman hala saçınızın modeline karar veremediyseniz ve saçınızın tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda olmasını diliyorsanız, mutlaka çiçekli gelin taçlarından ve çeşitlerinden faydalanmanız da yarar olacaktır. Böylelikle saçımı nasıl yaptırsam diye düşünmekten artık yavaş yavaş vazgeçebilir ve böylece gelin saçlarınızı, çiçekli gelin taçlarına gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz.

Görsel Kaynak: pinimg.com

Çiçekli Taç Fiyatları

Çiçekli gelin tacı fiyatları kullanılan çiçek ve harcanacak zamana göre hesaplanmaktadır. Kullanılan çiçek en çok etki eden faktördür. Papatya çiçeği kullanılarak hazırlanan taç ile orkide çiçeği kullanılarak hazırlanan taç fiyatı elbette aynı olmamaktadır.

Ortalama çiçekli taç fiyatları 50 tl ile 450 tl arasında fiyatlar ile gelinlerin beğenilerine sunulmaktadır.

Görsel Kaynak: pinimg.com