Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Yukarı Dudullu Çiçekçi

Yukarı Dudullu online çiçek gönderimi sayfasındasınız. Yukarı Dudullu'da ki tüm adreslere vereceğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Yukarı Dudullu için çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Yukarı Dudullu'ya çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp arkadaşlarınızın mutlu olmalarını istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Yukarı Dudullu ya ilave yol ücreti ödemeden, dudullu çiçekçi şubemiz ile online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile çiçek siparişi en güvenli şekilde verebilirsiniz. Yukarı dudullu için diğer çiçek kategorilerimizde inceleyebilirsiniz.
Beyaz Papatya Buketi
99,00TL + KDV
Ortaboy Pembe Mevsim Sepeti
129,00TL + KDV
Aşkın 63 Adı
399,00TL + KDV
Vazoda Şirin Papatyalar
59,00TL 39,00TL + KDV
Gonca Beyaz Gül Buketi
89,00TL + KDV
Piramit Şans Bambusu
73,00TL + KDV
Teraryum Mantar Ev Obje
8,00TL + KDV
Teraryum Kaya Biblo Obje
7,00TL + KDV
Teraryum Villa Ev
13,00TL + KDV
Çift Dallı Mavi Orkide
169,00TL + KDV
Kutuda Kırmızı Güller
130,00TL 109,00TL + KDV
Büyük Boy Areka Salon Çiçeği
349,00TL + KDV

Yukarı Dudullu Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

Sadık köprülü İlk okul öğretmenimin hala aynı okulda 50. Yıl Selçuk ecza ilköğretim okulunda görev yaptığını öğrenince ona bir sürpriz yapmak istedim. Yaramazlıklarımı 5 yıl boyunca hep anlayış ile karşılamış ve bugün matematik bölümüne girmemin en önemli etkeni olmuştur. Bana matematiği sevdiren Nermin öğretmenime yukarı Dudulu çiçekçisinden yaptırdığım o nefis çiçekleri elime alıp karşısına çıktığımda aradan o kadar yıl geçmiş olsa bile beni hemen tanıdı. Göz yaşları benim gibi duygusuz birini bile ağlatmaya yetti.

Ömer Özsoy İmes sanayi sitesinde açılan bir işyeri için arajman siparişini yukarı dudullu sayfasını kullanarak internet üzerinden verdim. Öğlenden önce sipariş ulaştı sms bilgisi aldım. Öğlenden sonra kendim gidip çiçeği görünce gerçekten gururlandım. Bu site işini düzgün yapan ender firmalardan birisidir.

Hande Ferik Dudullu Keyap çarşı ziraat bankası şubesinde göreve başlayan arkadaşım için bol kandilli orkide talebinde bulundum. Sipariş verdiğim orkideler internettekinden daha güzel ve özenli hazırlanmış bir şekilde arkadaşıma teslim edildi. Nazar boncukları çok şık duruyor. Teslimattan önce mms ve teslimatta sms ile bilgilendirme çok profesyonel bir hizmet. Tüm çiçekal çalışanlarına teşekkür ediyorum. Artık daimi müşterinizim orkideleri bitireceğim :) hayırlı işler.

MUSTAFA TOK Modokodaki arkadaşımın mobilya mağazası açılışına büyük ferforje arajman siparişi verdim. Çiçekler çok taze ve hoş tasarlanmış araçtada gelirken hiç hırpalanmamıştı. Bu firmayı takdir ediyorum. Bundan önce farklı firmalardan verdiğim siparişlerde çiçekler dikkatsiz taşıma sonucunda devamlı hırpalanıyordu. Cicekal.net i bu hassasiyetinden dolayı tekrar tebrik ediyorum.

Erman EROĞLU Eşimi bu doğum gününde çiçekle mutlu etmek istedim. Yukarı Dudullu daki alcatel şirketine gönderilmek üzere sabah erkenden sipariş vermek için siteye girdim üye olmadan boş boş yerleri doldurmadan 2 dk içinde siparişimi verdim hemen gitmesini istedim. Sipariş numaramı aldım. Abartısız 2 bardak çay içmeden sms geldi ! Çiçeğiniz teslim edildi diye şaşırdım eşimi arayacakken o beni aradı teşekkür eti. Bu kadar hızlı olacağını ummamıştım. Gerçekden süpersiniz.

Alper İnce Yeni açılan ziraat bankası keyap çarşı şubesine açılış çelengi siparişi verdim. Çiçekler zamanında teslim edildi sms i geldi. İsteğim üzerine çiçek görselini de mail adresime göndermişler. Titiz ve işini hakkı ile yapan bir firma teşekkürler.

Yukarı Dudullu Çiçekçiler

Ümraniye semtimize bağlı bir ilçedir.Çiçekçilik içinde gelişmiş bir yerleşim yeri olan Dudullu, Aşağı Dudullu ve Yukarı Dudullu olmak üzere iki bölgeye ayrılır.Türkiye'nin en büyük mobilya sitesi modoko bu bölgemizdedir.Bunun yanı sıra Coca Cola'nın üretim fabrikası da online çiçek siparişi alan başka bir fabrikamızdır.İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi'nde (O.S.B.) büyük çapta üretim yapan firmalar mevcuttur.Bu büyük bölgemizde de işyerleri ve yerleşim konutlarını bir çok çiçek servisi olmaktadır.Organize sanayi bölgesi yoğun olduğundan çevre bölgelerden çiçek siparişi daha fazla gelmektedir.Firmamız İstanbul - Kadıköy - Moda semtindedir. Tüm ürünlerimiz merkezimizden hazırlanarak servise çıkartılmaktadır. Ümraniye Yukarı dudullu semtine 12 km mesafede olmakla beraber hızlı çiçek teslimatı yapmaktayız. En uzun caddesi nato yolu caddesi ve baraj yolu caddesidir. Organize sanayi bölgesi olduğundan dolayı küçük işyerlerinden ziyade büyük banka şubeleri ve fabrikalar bu semtimizde yerini almıştır.Yukarı Dudullu çiçek siparişiniz teslim edildiğinde ücretsiz olarak sms ile bilgi veriyoruz.

Yukarı Dudullu Çiçek Servisi
Yukarı dudullu da bulunan organize sanayi bölgesinde olan iş yerlerinin çiçek siparişleri çok fazla olmaktadır. Özellikle modoko mobilyacılar çarşısında bulunan esnaflardan ayaklı çelenk siparişleri çok miktarda gelmektedir. Yukarı dudullu için online çiçek siparişinizi sitemiz üzerinden kredi kartı ile garanti bankasının 128 bit güvenliğini sağladığı ödeme sayfası üzerinden verebilirsiniz. Yukarı dudulluya çiçek siparişi vermek için sitemize üye olmanıza gerek yoktur.

Yukarı Dudullu Çiçek Sepeti

Yukarı Dudullu çiçek siparişlerinin en yoğun olduğu bölgeler arasındadır. Konut olarak oldukça gelişmiş bir semt olan yukarı dudullu da bulunan belli başlı siteler, çağrı sitesi, gelensu evleri, ufuk konut yapı kooperatifi, arfa konut yapı kooperatifi, ağaoğlu eltes güneşi, ev idea sitesi, sinpaş aqua manors sitesi çiçek gönderimi yapılan başlıca çiçek gönderim merkezleri arasında bulunur.