Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Yakacık Çiçekçi

Yakacık çiçek siparişi sitesindesiniz. Yakacık ilçesi için vereceğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze kaliteli çiçeklerden hazırlanarak, Yakacık için özel servis araçları ile gönderilmektedir.. Sizde yakacık için çiçek siparişimi vereceksiniz ? Hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Yakacık'a hiç bir ilave ücret talep etmeden KDV dahil fiyatlarımızla sitemiz üzerinden yada telefon ile online çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçek siparişlerinizde şehir merkezlerine ilave ücret talep edilmemektedir.
Çift Dallı Jumbo Orkide
359,00TL 339,00TL + KDV
Gonca Beyaz Gül Buketi
249,00TL 229,00TL + KDV
Büyük Boy Cenaze Merasim Çelengi
1.499,00TL 1.399,00TL + KDV
Saksıda 2li Yuka
299,00TL 279,00TL + KDV
Kokulu Lilyum ve Güller
199,00TL 179,00TL + KDV
İsterliçeli Mevsim Arajmanı
499,00TL 479,00TL + KDV
Silindir Vazoda 5 Beyaz Gül
189,00TL 169,00TL + KDV
Vazoda 29 Magnum Gül Buketi
699,00TL 599,00TL + KDV
Kırmızı Gül Ve Beyaz Papatyalar
299,00TL 279,00TL + KDV
Mavi Balonlu Erkek Bebek Çiçeği
349,00TL 329,00TL + KDV
Vazo İçinde Kır Çiçekleri
199,00TL 179,00TL + KDV
Pembe Ferforje Arajman
999,00TL 899,00TL + KDV

Yakacık Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

İsmail ÖZTÜRLÜ Yakacık COUNTRY villalarının açılışı için çelenk siparişi verdik. 1 saat kala verdiğimiz sipariş tam zamanında teslim edildi. Özverili çalışmalarından hızlı çiçek servislerinden dolayı teşekkürler.

Hamdi İnanç Yakacık da arkadaşımın oğlunun sünnet düğünü için bir çiçek siparişi verdim. Çiçekleri görünce gerçekten gururlandım.Teşekkürler Çok hoş ve sade bir tasarımdan çiçekler hazırlanmıştı.

Emre Özsoy Özel yakacık anasınıfın da öğretmen olan nişanlıma doğum gününde gül buketi sipariş verdim. Özellikle öğlen saati aralığında gitmesini istedim. Daha önce farklı firmalar istediğim saat ve çiçeği alakasız bir şekilde teslim etmişlerdi. O endişe ile 3-4 defada aradım fakat istediğim saatte şık bir gül buketi hazırlayıp teslimat nazik bir şekilde yapılmış. Emeği geçen tüm çiçekal ekibine teşekkür ediyorum.

Ahmet ADIGÜZEL Yakacıkda bulunan real alışveriş merkeinde çalışan arkadaşımın doğum günü için çiçek siparişi verdim. Çiçekler zamanında ulaştı teşekküer çiçekal harikasınız.

Nahide kaygılılar Yakacık ilk işe başladığım semtti. Yakacığın yerini bile bilmezken burada işe başlamam kaderin garip bir cilvesi idi. Ama asıl garip olan bu değildi. Gariplik işe başladığım gün odamın çiçek dolması ile ilgiliydi. Ben yerini bile bilmezken bu kadar eş dost bu kadar çiçeği yollamıştı. Sonradan öğrendim ki bu konuda işini iyi bilen çiçekçiler İstanbul?un her tarafına istenilen çiçekleri zamanında ve en hızlı şekilde yetiştiriyormuş. Şimdi bende yakacıktaki çiçekçimle her yere çiçek gönderiyorum.

Yasemin ŞAHİN Yakacık uğurmumcu mahallesinde bulunan yakacık doğum evine çiçek gönderimi yaptım. Çocu firma bu semte ilave yol ücreti istersen sitedeki en ekonomik çiçeği en kısa sürede göründüğü şekilde teslim ettiler. Hizmet mükemmel, kalite tartışmasız. Yolunuz açık olsun.

Yakacık Çiçekçiler

Yakacık kartal a bağlı bir ilçemiz olup gelişimi devan eden çiçek ilçelerimiz arasındadır.Yakacık çiçekçilik online siparişinde büyüme gerçekleştirmiş ilçelerimiz arasındadır.Yakacık hakkında: Bugün yeşil alanlar birbir yok olmakta, semtin karakteristik tüm özellikleri yok olmaktadır. Yakacık çiçekçi araştırdı.Bilinçsiz kentleşme, aşırı göç dalgası sebebiyle ;eski halinden çok şey kaybetmiş olan Yakacık'tan sadece ve sadece Ayazma çay bahçeleri kalmıştır.Yakacık kartal tepesinde bulunan yüksek hakim tepelerden oluşur. Yüksek kesimlerden bakılınca marmara denizi ve adalar gözükmektedir.Yakacık da bulunan bazı önemli yerleşim yerleri ve villaları sıralayacak olursak; Yakacık Country, Hekotaş sitesi,Aydos Restaurant bulunmaktadır. Bu saydığımız yerleşim yerleri yakacığın belli başlı merkezleri olarak konumlanmıştır. En uzun ve işlek caddesi yakacık caddesidir.

Yakacık Çiçek Servisi
Yakacığa vereceğiniz çiçek siparişlerinin teslimatı en kısa sürede işleme alınarak servise çıkartılır. Yakacık için çiçek siparişlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yakacık için üç periyod halinde çiçek gönderimi yapıyoruz. İlk servis sabah 09:00 - 12:00 saatleri arasında ikinci servisimiz 14:00 - 17:00 saatleri arasında üçüncü servisimiz 18:00 - 22:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Hemen şimdi yakacık için çiçek siparişi vererek en kısa sürede siparişinizi alıcısına teslim edelim.

Yakacık Çiçek Sepeti

Yakacık bölgesi online çiçekçi olarak sizinle genel bir çiçek bakımı ipucunu paylaşmak istiyoruz. Sardunyalara nasıl bakılmalıdır? Sardunya çiçeği dış mekan bitkisi olup fazla su istemeyen çok fazla güneş ışığı isteyen bol çiçek açan bir dış mekan bitkidir. Yaz aylarında çiçek açarlar. Her sezon ilkbahar aylarında budanması gerekmektedir. Budanan sardunya daha fazla çiçek açar ve boyuna uzamazlar. Sardunyalar 2 çeşittir. 1 normal sardunya 2 Sakız sardunyadır.