Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Sultanbeyli Çiçekçi

Sultanbeyli online çiçek gönderim sitemiz olan cicekal.net Sultanbeyli sayfasındasınız. Sultanbeyli ilçesine vereceğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Sultanbeyli ye en kısa süre içerisinde özel çiçek servis araçlarımız ile teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Sultanbeyli ilçesine çiçek göndermek, yakınlarına hoş bir sürpriz yapıp çiçek siparişi verebilirsiniz. Hemen şimdi sol kategorideki çiçek kategorilerimizden, Sultanbeyli ye ilave yol ücreti ödemeden, Sultanbeyli çiçekçi şubemiz ile online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale yada telefondan kredi kartı ile çiçek siparişi verebilirsiniz.
Saksıda Açelya
79,00TL + KDV
101 Magnum Kırmızı Gül
599,00TL + KDV
3 Gözlü Kütük Teraryum
99,00TL + KDV
Faunus İçerisinde gül
69,00TL + KDV
Vazoda 50 Kırmızı Gül
349,00TL + KDV
Vazo İçinde Kır Çiçekleri
60,00TL + KDV
Mavi Balonlu Erkek Bebek Çiçeği
95,00TL + KDV
Calimero Orkide
105,00TL 89,00TL + KDV
Kendin Yap Elma Teraryum Se ti
90,00TL + KDV
Mor Tüllü Gelin Arabası Süslemesi
130,00TL + KDV
Kırmızı Güllü Ferforje Arajman
499,00TL + KDV
Beyaz Tüllü Jeep Gelin Arabası Süsleme
135,00TL + KDV

Sultanbeyli Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

Merdiye Etçioğlu Sabahları işe giderken evden eşimle beraber çıkar ve ayrı yönlere gideriz. Evlilik yıl dönümüzün olduğu sabahta sanki sıradan bir gün gibi ayrılıp ayrı ayrı işlerimize gittiğimizi düşünürken işyerimin önüne geldiğimde yanıldığımı anladım. Elinde bir buket çiçek ile eşim beni kapıda bekliyordu. Sürprizi anladım da Sultanbeyli gibi bir yerde sabahleyin çiçekçiyi nasıl hallettin. Meğersem bir gün önce Sultanbeyli çiçekçisini arayıp sipariş vermiş.

Hamit İnce Sultanbeyli belediye başkanlığında yeni göreve başlayan arkadaşım için vazoda papatya siparişini çiçekal üzerinden verdim. Kısa sürede yola çıktı 40 dk sonra teslim edildi mesajı cebime geldi. Sistem çok sağlam çalışıyor giden çiçeklerde gayet taze ve şık hazırlanmış. Özellikle vazo içerisindeki nazar boncukları arkadaşımın hoşuna gitmişti. Bu özenli ve hoş çiçekler için arkadaşım adına çiçekal ekibinden teşekkür ediyorum.

Önder Çakmak Sultanbeyli saygı hastanesinde doğum yapan eşim için oda süslemesi ve bebek arajmanı hazırlattım. Tam zamanında geldiler ve ürünler gayet kaliteli idi. Bu firma işini hakkı ile yapıyor.

Akça Çimento Sultanbeyli diş hastanesi açılışına şirketimiz adına gösterişli bir ayaklı çelenk siparişi verdik. Açılışa şirket müdürlerimizde katıldı. Çelengin zamanında ve güzel bir şekilde hazırlandığını belirttiler. Artık diğer çiçek siparişlerimizde çiçekal üzerinden vereceğiz. Teşekkürler.

Hakan Karahüseyinoğlu Sultanbeyli mareşal fevzi çakmak ilköğretim okulunda göreve başlayan eşim için kırmızı gül buketi siparişinde bulundum. Güller vazo içerisine çok şık bir şekilde tanzim edilmişti. Çiçekler çok taze geldi. Yol ücreti ve kdv almadan bu işi yapan firma sayısı az sipariş verirken tereddütlerim oldu fakat, güller istediğim gibi hızlı bir şekilde teslim edildi teşekkürler.

Aziz MAHMUTOĞLU Akbank sultanbeyli şubesinde çalışan kız arkadaşıma kır papatyası buketi gönderimi yaptım. Ürün sitede görüldüğü gibi canlı ve taze papatyalardan geldi. Firmayı verdiği düzgün hizmetten dolayı kutluyorum.

Öznur FINDIK Daha önce de bu site üzerinden çiçek siparişi vermiştim. Sultanbeyli ersoy hastanesindeki arkadaşıma çiçek göndermek için içinde online olarak sistem üzerinden sipariş verdim. Sistem sorunsuz ve çok hızlı işliyor. HEr siparişimde artık bu siteyi kullanacağım. İyi çalışmalar.

Sultanbeyli Çiçekçiler

Sultanbeyli İstanbul'un yeni gelişen yüzü olarak gözümüze çarpıyor.Sultanbeyli çiçekçi de son 5 yıl içinde çok büyük değişiklikler olmuş bulunmaktadır.Şu an itibari ile Ümraniye'nin en merkezi ilçeleri arasında bulunmaktadır.Çiçekçi potansiyeli olarak da oldukça elverişli bir çiçek bölgemizdir.Gün geçtik de birbirini takip eden çiçekçilik dükkan açılışları, Sultanbeyli Çiçek Siparişi olarak geri dönüşü olmaktadır.Konut olarak da halen gelişimi devam eden bu bölgemiz online çiçekçiler için vazgeçilmez yerler arasında girmektedir.Sultanbeyli de toplam 6 çiçekçi kaliteli çiçekçi dükkanı vardır.Sultanbeyli de günde 2 servisimiz ile online çiçek gönderiminizi gerçekleştirmekteyiz.

Sultanbeyli Çiçek Servisi
Sultanbeyli iki özel hastane Özel Sultanbeyli saygı hastanesi ve özel Sultanbeyli Ersoy hastanesi vardır. Sultanbeyli devlet hastanesi de bu semtimizde hizmet vermektedir. Sultanbeyli de ki bu hastanelere çiçek servisi firmamız tarafından istediğiniz zaman sağlanmaktadır. Sultanbeyli çiçek siparişlerinizi hastanelere kendi personelimiz bırakmakla beraber yol ücreti ve kdv almadan çiçek gönderimini gerçekleştirmekteyiz. Sultanbeyli çiçekçi ve Sultanbeyli çiçek siparişi sitesi.

Sultanbeyli Çiçek Sepeti

Sultanbeyli İstanbul'un en kalabalık ve en hızlı gelişen semti olarak Ümraniye'den sonra Anadolu yakasında göze çarpan büyük yerleşim yeridir. En büyük ve uzun caddesi FATİH caddesi dir. Sultabeyli'nin tem karayoluna olan bağlantısı trafik sorununa çare olmuştur. Sultanbeyli'de yeni yapılan alt geçitte trafiğe çok etki etmiş hiç yok denecek seviyeye düşürmüştür.