Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Suadiye Çiçekçi

Suadiye online çiçek gönderimi sitesi cicekal.net suadiye çiçek sayfasında bulunuyorsunuz. Suadiyede ki yakınlarınıza vereceğiniz çiçek siparişlerini, en taze çiçeklerden, en kısa sürede hazırlayarak, Suadiye ye özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Suadiye'ye çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Suadiye ye ilave yol ücreti ödemeden,online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Kırmızı Güller ve Papatyalar
1.199,00TL 999,00TL + KDV
Kırmızı Gül, Lilyum ve Kalpler
359,00TL 299,00TL + KDV
Papatya ve Beyaz Gül Arajmanı
219,00TL 199,00TL + KDV
Kütük Saksı İçerisinde Çift Dallı Orkide
1.199,00TL 999,00TL + KDV
2 Kök Dracina Salon Çiçeği
229,00TL 199,00TL + KDV
Masum Beyaz Güller
459,00TL 399,00TL + KDV
Saksıda Canlı Bodur Turunç Mandalina
399,00TL 359,00TL + KDV
Dal Şans Bambuları
269,00TL 249,00TL + KDV
Saksıda 3 Köklü Yuka
579,00TL 549,00TL + KDV
Vıp Gelin Arabası Süsleme
499,00TL 399,00TL + KDV
Vazoda 11 Kırmızı Gül
249,00TL 229,00TL + KDV
Minibüs Gelin Arabası Süsleme
499,00TL 459,00TL + KDV

Suadiye Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

Sebahattin Kılıç Suadiye şifa hastanesinde yatan dayıma kır çiçeği vazosu gönderdim. Kendimde gidip gördüm ürün gayet taze ve hoş çiçeklerden hazırlanmıştı.

Didem Akkaya Suadiye polat çamlık sitesinde oturan annemin anneler gününü kutlamak için çiçekal sitesi üzerinden carmona bonzai siparişi verdim. Yoğun bir gün olmasına rağmen siparişimi zamanında teslim ettiler. Çiçeğin ambalajı ve kendini zor beğenen birisi olan annem çok beğenmiş. Güvenilir bir çiçek firması sipariş verilebilir.

Oğuz Dolar Amcamın oğlu Suadiye Vakko mağazasının tam karşısında bir beyaz eşya dükkanı açacağını ve açılış günü de beni mutlaka görmek istediğini söyleyince Denizli?den kalkıp İstanbul suadiyeye açılışa gelemeyeceğimi söyleyemedim. Aslında vaktim olsa elbette gitmeyi çok isterdim. Mazeretimi kabul ettirmenin bir yolu olarak fiyakalı bir çiçek yaptırmak istedim. İnternete girerek verdiğim siparişin açıkçası çok etkili olmayacağını düşünürken kuzenimin teşekkürü ile en büyük çiçeğin benimki olduğunu öğrendim.

Nevzat KÖSE Suadiye otelinde yapılacak olan bayii toplantımız için masa üzeri arajman ve şamdan çiçek siparişinde bulunduk. Baya büyük bir organizasyon olmasına rağmen firma işini hakkı ile yaptı. Teşekkürler başarılar.

Nebahat SUSKUN Memorial suadiye tıp merkezinde yeni işe başlayan kız arkadaşım için çiçek al sitesi üzerinden siparişde bulundum. Sistem güzel işliyor ve giden çiçeklerde gayet düzenli ve taze çiçeklerden siteki gibi hazırlanmıştı. Verilen hizmetten dolayı teşekkürler.

Halim Kırlangıç İşini bilen, gözünüzün arkada kalmayacağı bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Suadiye vapiano restauranttaki arkadaşımızın doğum günü için toplu çiçek alımında bulunduk. Gelen tüm çiçekler özenle hazırlanmış ve stediğimiz saatte mekana teslim edildi. Profesyonel hizmetinizden dolayı tüm çiçekal çalışanlarına arkadaşlarım adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

NOBEL A.Ş. Suadiye camii nde kalkacak bir yakınımız işin çelenk siparişinde bulunduk. Firma yetkilileri işleri konusunda gayet ılımlı yaklaşan ve profesyonel bir iş kadrosu oluşturmuşlar. Başarılar Dileriz.

Suadiye Çiçekçiler

Kısa Bilgi Hangi Mevsimlerde Çiçeklere Bol Su Verilmelidir; Çiçeklere genelde yaz aylarında buharlaşmanın fazla olduğu zamanlarda bol su verilmelidir. Çiçekler de insanlar gibi hava şartlarına göre bakıma muhtaçtır. Bir çiçeğin bakımı düzgün yapıldığı sürece çiçek ve yaprakları canlı ilk günkü gibi durur. Yaz aylarında ayda bir sefer çiçekleri duş altına alıp yıkamak hem toz temizliği açısından hem de çiçeğin sağlığı açısından iyi gelmektedir.Suadiye'ye vereceğiniz tüm saksı çiçeği siparişlerinde ilk bakımları firmamız tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Suadiye online çiçekçilik olarak tüm siparişlerde süper hızlı gönderiyi servis periyodlarımıza uygun olarak ücretsiz olarak müşterilerimize sunmaktayız. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız aracılığı ile sizde çiçek siparişinizi sitemiz üzerinden verin en taze ve farklı çiçek tasarımlarını piyasadaki en uygun fiyata alın. Bağdat caddesi üzerindeki bir çok marka işyeri suadiye de çiçek siparişi alan önemli merkezler arasında yer almaktadır.

Suadiye Çiçek Servisi
Suadiye merkezi konumu hem işyerleri hemde konutları ile dikkat çekmektedir. Suadiyede bulunan önemli yerlerin başında singapur başkonsolosluğu, suadiye oteli, tarım il şube müdürlüğü bulunmaktadır. Şifa hastanesi suadiye polikliniği gibi bir çok tıp merkezi ve marka mağazalar suadiyeden geçen bağdat caddesi üzerinde bulunur. Suadiye hem yaya trafiği hem de araç trafiği açısından çok kalabalık bir semtimiz olup dükkan kiraları oldukça yüksektir.

Suadiye Çiçek Sepeti

Suadiyede çiçek nezih ve çiçeği seven bir halk kitlesi olduğu için çok iyi durumdadır.Tüm marka mağazalarının bağdat caddesinde olması konut ve işyerlerinin hat safada olması bu bölgeyi çiçekçilik konusunda çok poüler kılmıştır. Bağdat Caddesi üzerinde bulunur ve sahili vardır.Bu bölge en fazla Suadiye çiçekçi Siparişi alan bölgeler arasında olmuştur.Tarihi Suadiye Camii ve Feride Geçit'inide bu bölgemiz kapsar.