Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Sarıgazi Çiçekçi

Sarıgazi çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Sarıgazi'de ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Sarıgazi ye özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Sarıgazi'ye çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Sarıgazi ye ilave yol ücreti ödemeden,online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Beyaz Cenaze Çelengi
1.699,00TL 1.599,00TL + KDV
Vazoda 50 Kırmızı Gül
999,00TL 899,00TL + KDV
Beyazın Zerafeti
229,00TL 199,00TL + KDV
Orta Boy Merasim Cenaze Çelengi
1.099,00TL 999,00TL + KDV
Cam Kasede Gerbera ve Lilyumlar
189,00TL 169,00TL + KDV
Sarı Kırmızı Papatya Buketi
219,00TL 199,00TL + KDV
Vazoda Kalpli 11 Beyaz Gül
249,00TL 229,00TL + KDV
Sarı Beyaz Düğün Açılış Sepeti
899,00TL 799,00TL + KDV
Teraryum Tabela Obje
9,00TL + KDV
Sarı Düş
169,00TL 149,00TL + KDV
Vazoda Kır Çiçekleri
199,00TL 179,00TL + KDV
Özel Tasarım Gelin Arabası Süsleme
899,00TL 799,00TL + KDV

Sarıgazi Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

Nermin sezgin Ben bir özel bankanın muhasebe departmanında çalışıyorum Bankamız Sarıgazi Yaşam tıp merkezi üzerinde bulunmaktadır. Ulaşım son derece kolay olduğundan ben işime servis yerine toplu ulaşım araçları ile giderim. Evlilik yıl dönümümüzün olduğu sabah işe giderken eşimin beni her günkü gibi hayırlı işler diyerek uğurlaması ile onun sanki doğum günümü unuttuğunu düşündüm. Fakat bankanın önüne geldiğimde çiçekçinin Nermin hanım siz misiniz diyerek beni karşılaması ile eşimi ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha hatırladım.

Mehmet Everets Almanyada yaşıyorum sarıgazide oturan nişanlım için gül vazosu siparişi verdim. Çiçekler çok kısa bir sürede nişanlıma ulaştı. Nişanlım telefon açınca çok hoş ve kaliteli olduğunu söledi. Firmanın yeri moda da olmasına rağmen sarıgaziye çok kısa bir sürede çiçek siparişini ulaştırdı.

İlke Yapı Sarıgazi belediye binası açılışı için çelenk siparişinde bulundum. Hem kdv dahil fiyatları, hem diğer sitelerden farklı çelenk çeşitleri ile devamlı çiçek siparişi verdiğimiz firma haline geldi. Giden çiçeklerde her zaman taze çiçeklerden hazırlanıyor. Hayırlı işler teşekkürler

Sivas Ticaret Sancaktepe sarıgazi hakan şükür stadında düzenlenen sivaslılar buluşması münasebeti ile şirket olarak gösterişli karanfillerden pano çiçeği yaptırdık. Şirket personelerimiz ile de katılım yaptık. Çiçeğimiz gerçekten çiçekal müşterisi temsilcisinin bize anlattığı gibi güzel bir çiçekti. Teşekkürler.

Adem Şahin Sarıgazi bölge hastanesinde doğum yapan eşim için oda süslemesi ve vazo arajmanı siparişi verdim. 45 Dk gibi bir sürede hem çiçek hemde oda süslemesi hizmetim tamamlandı. Çiçekal firmasına hassas zamanlamasından dolayı teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

TERAK MÜHENDİSLİK / ÇORLU Sarıgazi Dap yapı evleri açılışına firmamız adına çelenk siparişde bulunduk. Firma sahiplerimizde açılışa katıdılar. Giden çiçekden çok memnun kalmışlar ve beğenmişlerdi. Teşekkürler çiçekal

Sarıgazi Çiçekçiler

Sarıgazi istanbulun bilinmeyen fakat eski yerleşim yerlerindendir.Sarıgazi deki online çiçekçilik genelde yapay çiçek satışı yapmaktadır.Yaz aylarında hafta sonları düğün ve açışların fazla olmasından dolayı sepet ve çelenk siparişleri fazladır.Bu semtimiz işyeri açısından yeni gelişmeye başlamış olup bankalar ve plazalar açılmaya başlamıştır.Çiçekçilik konusunda çok önemli olan işyerlerininde gelmesi ile cicekci dükkanlarının ilgisini çekmeye başlayan bir ilçemizde sarıgazi çiçekçi olmuştur.Sarıgazi bölgesi hakkında; Samandıra, Yenidoğan, Taşdelen, Çekmeköy ve yukarı Dudullu ile çevrilidir. Sarıgazide çiçekçiçilik son zamanlarda gelişime uğramış ve bir çok çiçek dükkanı bu bölgede açılmıştır.Sarıgazi düzlük alan üzerinde kuruludur. Beldenin içinden Esinti ve Palamut dereleri geçmektedir. Sarıgazi Merkez,İnönü, Meclis, Emek ve Kemal Türkler olmak üzere beş mahalleden oluşmaktadır.Nüfusu gittikçe artan sarıgazide bir çok banka şubeside açılmıştır. Yeni açılan sarıgazi ümran polikliniğide hızlı bir şekilde büyüme içerisine girerek hastane olma yolunda ilerlemektedir.

Sarıgazi Çiçek Servisi
Sarıgazide açılan fabulist alışveriş merkezi, doğanlar düğün salonu, sancaktepe belediyesi, özel dünya hastanesi bölgede çiçek siparişi alan önemli noktalardandır. Sarıgazi bölge hastanesinin bölgede oluşu ve gelen hastaların güvenini sağlamış olması yatan hasta sayısını arttırmış olup yatan hastalara giden çiçek miktarlarıda artmıştır. Son zamanlarda da sancaktepe belediyesi oldukdan sonra çiçekçi dükkanlarında oldukça büyük bir artış yaşanmıştır. Şuan 6 çiçekçi dükkanı sancaktepede vardır.

Sarıgazi Çiçek Sepeti

Yerel seçimler öncesi sarıgazi beldesi olan adı yenidağan, samandıra ve sarıgazinin birleşmesi ile sancaktepe belediyesi adını almıştır. Belediyenin birleşmesi ile sarıgazi daha modern bir görüntüde karşımıza çıkmıştır. Son zamanlarda trafiğe kapatılan demokrasi caddesi dükkanlar açısında yaya trafiği ile hareketlenmiş iş dönüşne etkisi çok fazla olmuştur.Sarıgazide birbiri ardına açılan banka şubeleride bu kanımızı doğrulamaktadır.