Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Samandıra Çiçekçi

Samandıra çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Samandıra'da ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Samandıra ya özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Samandıra'ya çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Samandıra ya ilave yol ücreti ödemeden,online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Vazoda 12 Beyaz Gül
659,00TL 559,00TL + KDV
Kırmızı Güllü Ferforje Arajman
2.299,00TL 2.199,00TL + KDV
Spati Barış Çiçeği
179,00TL 159,00TL + KDV
Kaput Üstü Gelin Arabası Süslemesi
599,00TL 499,00TL + KDV
Saksıda Tijli Kumkuat
499,00TL 459,00TL + KDV
Kutuda Kırmızı Gül
109,00TL 89,00TL + KDV
Orkide ve Kırmızı Gül
2.499,00TL 2.299,00TL + KDV
Nostalji Gelin Arabası Süsleme
299,00TL 249,00TL + KDV
Büyük Renkli Düğün Açılış Sepeti
1.499,00TL 1.299,00TL + KDV
Pembe Lilyum, Lisyantus Arajman
299,00TL 279,00TL + KDV
Abakalı Çift Dal Mor Orkide
1.399,00TL 1.299,00TL + KDV
Pembe Orkidelerin Dansı
5.999,00TL 5.599,00TL + KDV

Samandıra Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

Metin Birlik Samandırada bim genel merkezinde yeni göreve başlayan eski masai arkadaşımız için çiçek siparişini çiçekal üzerinden verdik. Her aşamasında bizi mail olarak teslimde sms ile teslimatta 1 saat içerisinde gerçekleşti. Arkadaşımız çiçeğimizi çok beğüendiş daha önce farklı firmalarda sorun yaşamıştık. Ama çiçekal işini düzgün yaptı. Başarılar diliyor.Arkadaşlarım adına tekrar teşekkür ediyorum.

Nazlı demirci Eşim Samandıra merkezde Reysaş Lojistikte muhasebe elemanı olarak görev yapmaktadır. Eşim özel günleri asla unutmayıp beni sürekli şaşırtan sürprizlere imza atar. Bu doğum gününde de ben onu şaşırtmak istedim. Samandıra çiçekçisini arayarak eşimin işyerinin adresini verdim. Çiçeğin içine mesaj olarak da seni çok seviyorum aşkım yazdım. İsmimi yazmadığımdan bunun benden geldiğini tahmin etmeyip ne kadar şaşırdığını bilemezsiniz. Daha sonra onun ben olduğumu söyleyince yüzüme çok garip ve sevecen bakmıştı.

İrfan İpek Samandıra kültür merkezinde nikah töreni olacak arkadaşımıza şirket olarak ayaklı çelenk açılış çiçeği siparişinde bulunduk. Çiçekala sipariş verdikden sonra hazırlanması, servise çıkması ve çiçek tesliminde sms ile bilgi aldık. Nikah töreninde de çiçeğimizi gördük. Çok güzel bir şekilde hazırlanmıştı. Emeğiniz için teşekkürler.

Elif Sözübir Özel bir şirkette çalışıyorum, yeni açılan bir firma için açılış sepeti siparişi verdik. Patronum gidip çiçekleri görünce bana teşekkür etti. Bende cicekal.net e teşekkürü bir borç biliyorum.

Arda YORULMAZ Amerikada yaşıyorum samandıra begonya evlerinde oturan annem için online sipariş verdim. Çok kısa sürede teslim ettiler. Bu kadar kısa süre ekonomik fiyata çiçek vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Anneme gönderdiğim çiçeklerin güzelliğide buralara kadar nam saldı :) artık her ay çiçek göndereceğim. Teşekkürler.

Ekrem ÖZSÖZ Samandıra ekol lojistikde çalışan arkadaşım için çiçek siparişinde bulundum. Kısa sürede teslimat yapıldı. Ürünlerde istediğim şekilde hazırlanıp teslim edilmiştir. Firmaya gösterdiği özen ve hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum.

Samandıra Çiçekçiler

Samandıra da online çiçek satışları İstanbul'un gelişen yüzü olarak kendini göstermeye başlamıştır.Samandıra çiçekçilik en hızlı gelişen yerleşim birimlerinden biri olarak büyük fabrika ve antrepolar bu bölgede yer alır.Samandırada ki çiçekler in artışıda bölgenin kalkınmasıyla büyümüştür.Samandıraya hızlı çiçekçi servisimizde bulunur.Kartal İlçesi'ne bağlı Samandıra Beldesi 150.000 nüfusludur. Samandıra Çiçekçiler yakın zamana kadar nahiye ve köy vasfında kalmış, 1992 yılında belediye statüsüne kavuşarak hızlı bir şekilde gelişmiştir.2008 yılında ise Sarıgazi ve Yenidoğan ile birleşerek ilçe konumuna gelmiş ismide sancaktepe olmuştur. Samandıra bölgesine günde 3 çiçek servisimiz ile çiçek siparişlerinizi en kısa sürede özel samandıra çiçek servis araçlarımız ile göndermekteyiz.

Samandıra Çiçek Servisi
Samandıra da çiçek satışları çok olmadığından dolayı genellikle haftasonları çiçekçilerde çiçek çeşitleri fazla olmaktadır. Bu nedenle stoklarımızda devamlı taze çiçek ve bol çeşitten dolayı siparişlerinizi sitemiz üzerinden verebilirsiniz. Samandıraya uzaklığımız 20 dk mesafede olup vereceğiniz çiçek siparişlerinden hiç bir ek ücret almamaktayız. Yapmanız gereken sitemizden online çiçek siparişinde bulunup ödemenizi sitemizde görülen fiyat kadar yapmak. Kdv ve ulaşım bedeli dahil fiyatlarmızla bi siparişinizi en kısa zamanda gönderelim.

Samandıra Çiçek Sepeti

Samandıra yeni yerleşm yeri olmasına rağmen çok sayıda yapılan büyük konut projeleri çiçek siparişlerini bu bölgeye yöneltmiştir. Bunların başında Ağaoğlu my village, elysium evleri, alice village sitesi, teletaş seçkin yapı kooperatifi bu binalardan başlıcalarıdır.Bu konut projelerinde nüfus kalabalık olduğu için çok fazla çiçek siparişi alan bölgeler arasındadırlar.