Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Nakkaştepe Çiçekçi

Nakkaştepe çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Nakkaştepede ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Nakkaştepe ye özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Nakkaştepe'ye çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Nakkaştepe ye ilave yol ücreti ödemeden,güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Kraton Salon Süs Bitkisi
179,00TL 169,00TL + KDV
Çift Dal Fuşya Orkide
1.799,00TL 1.699,00TL + KDV
Vazo İçinde Kır Çiçekleri
199,00TL 179,00TL + KDV
Saksıda Tijli Kumkuat
499,00TL 459,00TL + KDV
Masum Beyaz Güller
459,00TL 399,00TL + KDV
Çift Dallı Orta Boy Pembe Orkide
1.499,00TL 1.399,00TL + KDV
Çift Göbekli Çelenk
1.699,00TL 1.499,00TL + KDV
İki Göbekli Açılış Düğün Sepeti
1.299,00TL 1.199,00TL + KDV
Metal Vazo İçerisinde 6 Dal Orkide
5.999,00TL 4.999,00TL + KDV
İsterliçeli Mevsim Arajmanı
499,00TL 479,00TL + KDV
101 Magnum Kırmızı Gül
1.599,00TL 1.499,00TL + KDV
Büyük Boy Beyaz Arajman
599,00TL 499,00TL + KDV

Nakkaştepe Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

Filiz SAYIN İstanbul nakkaştepe koç holdingde işe başlayan babam için çiçek siparişini bu siteden vermeye karar verdim. Gerek siparişi alana kadar gerek sipariş den sonra her konuda müşterisini bilgilendiren firmaya teşekkürü borç biliyorum. Ayrıca babam çiçekleri çok beğendi. Başarılar.

Murat ŞAHİN - MALATYA Nakkaştepe belde lisesinde öğretmen olan arkadaşım için çiçek siparişinde bulundum. Uzakda olduğumdan siparişde tereddüt ettim fakat, ürün resimini hazırlandıkdan sonra mail ve cep telefonuma mms olarak gelmesi süper bi hizmet. Teşekkürler çiçekal

Feyza ABALI Sevgililer günü için nakkaştepe konaklarına orkide siparişinde bulundum. Çiçekler çok taze ve güzel ambalajlı teslim edilmişti. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Kamil ÖZSEVEN Nakkaştepe boğaziçi villarına bir arkadaşımın doğum günü münasebeti ile alakalı çiçek siparişinde bulundum. Çiçekler istediğim saatte geldi. Süpriz pastası da gayet leziz ve ekonomikdi. Bu denli düzgün çalışan bir firma bulmak zor. Çiçekler, pasta ve hizmet için teşekkürler.

Abdullah Ilgaz Nakkaştepe bridge restaurantta düğünü olan şirket arkadaşımız için ayaklı ferforje arajman siparişi verdik. Akşam gittiğimizde çiçekler özenli seçilmiş ve hazırlanmıştı. Yazı şeridide diğer firmalardaki gibi zımba ile değil yazıcıdan hazırlanmıştı. Çok güzel bir hizmet aldık. Arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim.

Nakkaştepe Çiçekçiler

Nakkaştepe istanbul beylerbeyi ve üsküdar arasında kalan merkezi bir semtimizdir.Firmamız Nakkaştepe ilçesinde değildir. Merkezimiz moda da olup nakkaştepe semti için online çiçek siparişi sitemiz üzerinden sipariş almaktayız. Nakkaştepeye servis saatlerimiz sabah: 09:00 akşam 22:00 saatleri arasında olup güvenebileceğiniz uzman personelimiz tarafından çiçek teslimatlarınız gerçekleştirilmektedir. Sipariş ödemelerinizi havale yada kredi kartı ile yapabilirsiniz. Nakkaştepe de bulunan önemli yerlerden koç holding genel müdürlüğü, nakkaştepe necatibey köşkü, boğazüstü sitesi, nakkaştepe doğan holding ve nakkaştepe bridge restaurant çiçek siparişini yüksek miktarda alan merkezler arasındadır.

Nakkaştepe Çiçek Servisi
Nakkaştepeye vereceğiniz çiçek siparişlerinde öncelikle alacağınız ürünün cinsine karar veriniz sitemizde yapay çiçek satılmamaktadır. Tüm ürünlerimiz canlı kesme çiçek ve saksı çiçeklerinden oluşmaktadır. Nakkaştepe içinde bu çiçeklerin tümünden çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Nakkaştepeye vereceğiniz çiçek siparişleri, istanbul anadolu yakası moda'da ki şubemizde hazırlanarak servisi yapılmaktadır. bu sayfada nakkaştepe hakkında müşteri yorumları ve bilgiler içermektedir.

Nakkaştepe Çiçek Sepeti

Nakkaştepe istanbul boğazına bakan bir semtimizdir. Nakkaştepe de bulunan önemli restaurantların arasında bridge restaurant çok fazla çiçek siparişi almaktadır. Bunun yanısıra rakkas restaurant ve taş devri restauranda nakkaştede bulunan diğer iki restaranttan birisidir. Nakkaşteye ilçesi için online çiçek siparişi almaktayız.