Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Nakkaştepe Çiçekçi

Nakkaştepe çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Nakkaştepede ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Nakkaştepe ye özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Nakkaştepe'ye çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Nakkaştepe ye ilave yol ücreti ödemeden,güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Spati Barış Çiçeği
65,00TL + KDV
Rengarenk Bahar Havası
72,00TL 59,00TL + KDV
Pembe Orkide ve Kalpler
109,00TL 79,00TL + KDV
Vazoda Kırmızı Güller ve İnciler
59,00TL + KDV
Kutu İçerisinde 3 Kırmızı Gül
45,00TL + KDV
Beyaz Tüllü Jeep Gelin Arabası Süsleme
135,00TL + KDV
Silindir Vazoda 5 Beyaz Gül
49,00TL 39,00TL + KDV
Üç İsim Harfe Özel Kutu Harf
289,00TL + KDV
Pembe Orkidelerin Dansı
375,00TL + KDV
Cam Vazoda Kırmızı Gül Ve Gerberelar
77,00TL 59,00TL + KDV
Pembe Lilyum Pembe Gerbera Arajman
79,00TL + KDV
Jumbo Sarı Beyaz Duvak
499,00TL + KDV

Nakkaştepe Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

Filiz SAYIN İstanbul nakkaştepe koç holdingde işe başlayan babam için çiçek siparişini bu siteden vermeye karar verdim. Gerek siparişi alana kadar gerek sipariş den sonra her konuda müşterisini bilgilendiren firmaya teşekkürü borç biliyorum. Ayrıca babam çiçekleri çok beğendi. Başarılar.

Murat ŞAHİN - MALATYA Nakkaştepe belde lisesinde öğretmen olan arkadaşım için çiçek siparişinde bulundum. Uzakda olduğumdan siparişde tereddüt ettim fakat, ürün resimini hazırlandıkdan sonra mail ve cep telefonuma mms olarak gelmesi süper bi hizmet. Teşekkürler çiçekal

Feyza ABALI Sevgililer günü için nakkaştepe konaklarına orkide siparişinde bulundum. Çiçekler çok taze ve güzel ambalajlı teslim edilmişti. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Kamil ÖZSEVEN Nakkaştepe boğaziçi villarına bir arkadaşımın doğum günü münasebeti ile alakalı çiçek siparişinde bulundum. Çiçekler istediğim saatte geldi. Süpriz pastası da gayet leziz ve ekonomikdi. Bu denli düzgün çalışan bir firma bulmak zor. Çiçekler, pasta ve hizmet için teşekkürler.

Abdullah Ilgaz Nakkaştepe bridge restaurantta düğünü olan şirket arkadaşımız için ayaklı ferforje arajman siparişi verdik. Akşam gittiğimizde çiçekler özenli seçilmiş ve hazırlanmıştı. Yazı şeridide diğer firmalardaki gibi zımba ile değil yazıcıdan hazırlanmıştı. Çok güzel bir hizmet aldık. Arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim.

Nakkaştepe Çiçekçiler

Nakkaştepe istanbul beylerbeyi ve üsküdar arasında kalan merkezi bir semtimizdir.Firmamız Nakkaştepe ilçesinde değildir. Merkezimiz moda da olup nakkaştepe semti için online çiçek siparişi sitemiz üzerinden sipariş almaktayız. Nakkaştepeye servis saatlerimiz sabah: 09:00 akşam 22:00 saatleri arasında olup güvenebileceğiniz uzman personelimiz tarafından çiçek teslimatlarınız gerçekleştirilmektedir. Sipariş ödemelerinizi havale yada kredi kartı ile yapabilirsiniz. Nakkaştepe de bulunan önemli yerlerden koç holding genel müdürlüğü, nakkaştepe necatibey köşkü, boğazüstü sitesi, nakkaştepe doğan holding ve nakkaştepe bridge restaurant çiçek siparişini yüksek miktarda alan merkezler arasındadır.

Nakkaştepe Çiçek Servisi
Nakkaştepeye vereceğiniz çiçek siparişlerinde öncelikle alacağınız ürünün cinsine karar veriniz sitemizde yapay çiçek satılmamaktadır. Tüm ürünlerimiz canlı kesme çiçek ve saksı çiçeklerinden oluşmaktadır. Nakkaştepe içinde bu çiçeklerin tümünden çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Nakkaştepeye vereceğiniz çiçek siparişleri, istanbul anadolu yakası moda'da ki şubemizde hazırlanarak servisi yapılmaktadır. bu sayfada nakkaştepe hakkında müşteri yorumları ve bilgiler içermektedir.

Nakkaştepe Çiçek Sepeti

Nakkaştepe istanbul boğazına bakan bir semtimizdir. Nakkaştepe de bulunan önemli restaurantların arasında bridge restaurant çok fazla çiçek siparişi almaktadır. Bunun yanısıra rakkas restaurant ve taş devri restauranda nakkaştede bulunan diğer iki restaranttan birisidir. Nakkaşteye ilçesi için online çiçek siparişi almaktayız.