Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Moda Çiçekçi

Moda ya çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Kadıköy Moda'da ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Modaya özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Moda'ya çiçek gönder mek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Moda ya ilave yol ücreti ödemeden,güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Şeffaf Kalp Vazoda 7 Kırmızı Gül
169,00TL 149,00TL + KDV
Karışık Papatya Buketi
199,00TL 179,00TL + KDV
Vazoda Beyaz Gerbera ve Kırmızı Güller
299,00TL 279,00TL + KDV
Sandıkda Kırmızı Beyaz Gül Arajmanı
1.699,00TL 1.499,00TL + KDV
Vazoda 40 Kırmızı Gül
899,00TL 799,00TL + KDV
Fincan Seramik Saksıda Kahve Çiçeği
159,00TL 149,00TL + KDV
Saksıda Areka Çiçeği
899,00TL 799,00TL + KDV
5 Dal Beyaz Orkide
3.499,00TL 2.999,00TL + KDV
Vazoda Kırmızı Gül ve Lilyumlar
999,00TL 899,00TL + KDV
Lilyum ve Şebboylu Büyük Arajman
379,00TL 359,00TL + KDV
Sarı Düş
169,00TL 149,00TL + KDV
Kutuda Papatya ve Kırmızı Gülden Baş Harf
459,00TL 399,00TL + KDV

Moda Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

Hüseyin sezginoğlu İstanbul?un yerlilerinden olan teyzem ben kendimi bildim bileli moda semtinde oturur. Oradan ayrılmayı ancak ölüm ayırabilir ifadesini hep kullanır. O denli İstanbul ve moda aşığı biridir. Yaz aylarında tatillerimi hep onun yanında geçirmiştim. Geçen gün telefonumun uyarı sistemi onun yaş gününü uyaran mesajı yollayınca ona bir sürpriz yapmak istedim. Bursa?dan İstanbul Moda semtine çiçek yolladığımda teyzem buna çok şaşırmıştı.

Merkam A.ş. Moda deniz klübünde yapılacak olan bir müşterimizin düğün için ayaklı çelenk siparişinde bulunduk. Akşam gittiğimizde hazırlanan çelenk sitede beğendiğimiz ile aynı ve zamanında teslim edilmiştir. Firmaya bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ederiz. Başarılar.

Haldun DURUSOY Kadıköy şifa hastanesinde doğum yapan eşime hem çiçek hemde firmadan oda süsü için sipariş verdim. Hem çiçeklerde ki bebekler için ekstra ürünler hemde oda süslemesindeki tecrübeleri beni memnun etti. Ekip çalışmasında gayet başarılı bir firma servis süreleride oldukça hızlı. Teşekkürler çiçekal

Kartal SÖZER / ANKARA Kadıköy moda camisinden kalkacak bir arkadaşımın cenazesi için çelenk siparişinde bulundum. Fakat Ezan saatine 25 dk gibi kısa bir sürede vardı. Cenazeye yetişmeyeceğini düşünerek siparişi verdim fakat 20 dk içerisinde arkadaşlarım çelengin geldiğini söyleyince mutlu oldum. Bu firma özellikle moda çiçek siparişlerininz için çok hızlı tebrikler çiçekal

Meltem Demircan Moda da bulunan moda teras restauranttaki arkadaşım nişanına süpriz yapıp büyük ferforje arajman siparişi verdim. Kokulu zambaklardan hazırlanmıştı ve mekanı gerçekten kokusuyla etkiledi.

Adnan Malkoç Kadıköy moda spor klübünde nişanı olacak arkadaşım için vazoda kesme orkide ve güllerden oluşan buket siparişi verdim. 30 dk gibi kısa sürede siparişi teslim ettiklerine dair mail ve sms geldi 1 saat sonrada kendim nişana katıldım. Kısa sürede teslim edildiğinden özensiz ve düzgün bir çiçek gitmediği gibi bir şüphe düşmüştü içime fakat çiçekler özenle taze çiçeklerden hazırlanmıştı. Titiz hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

Moda Çiçekçiler

Moda semtine en çok verilen çiçek siparişleri yapılan istatistiklere göre beyaz gül ve beyaz ağırlıklı kokulu arajmanlardan oluşmaktadır. Bu semtimize yoğunlukda satılan kesme çiçek çeşitlerini sırlayacak olursa yaz aylarında genelde moda mahalle sakinleri tatile giderler; lilyum, beyaz gül, gerbera, şebboy ve rengarenk erengüller bu semtimizde en çok satılan çiçekler arasında gelir. Saksı çiçeği olarak açelya, sıklemen, menekşe ve sardunya modanın vazgeçilmez saksı çiçekleridir. Moda semtimizin en uzun caddesi adınıda aldığı MODA CADDESİ dir. Moda caddesi üzerinde akbank, garanti, iş bankası, yapı kredi, vakıfbank, halk bankası, ziraat bankası, hsbc bank, turkish bank, tekstilbank ve denizbank şubeleri çiçek siparişi alan önemli iş yerleri arasındadır.Saint Joseph Fransız Lisesi , kadıköy anadolu lisesi modanın önemli eğitim kurumları başında gelmektedir. Bir başka çiçek siparişi konusunda sık sık gönderim yapılan yerler arasında Duru tiyatro ve oyun atölyesi gibi tiyatro sahnelerine buket ve arajman siparişleri yoğunlukda gitmektedir. Moda çiçek siparişlerinizi isteğiniz doğrultusunda 30 Dk. gibi kısa bir sürede teslim etmekteyiz. Yerimiz kadıköy modada olup online moda çiçekçilik olarak en iyi hizmeti hem internet üzerinden hem de modadaki firmamızdan sunmayı hedefliyoruz. İyi alışverişler.

Moda Çiçek Servisi
Konum olarak Kadıköy ile Kurbağalıdere (Yoğurtçu Parkı) arasında kalır. Kadıköy'den kalkan Nostalji Tramvayı'nın hattı üzerindedir. Dondurmacıları ve çay bahçeleriyle meşhurdur.En meşhur dondurmacısı meşhur moda ali dondurmacısı olmakla beraber moda deniz klübü, moda spor klübü, cibalikapı balıkçısı, kadıköy şifa hastanesi, moda teras, moda semtinin en çok çiçek sipariş alan bölgesi olarak bilinir. Moda son zamanlarda betonlaşma ile beraber eski tarihi yapısını bozmaya başlamıştır.

Moda Çiçek Sepeti

Moda çiçek siparişleriniz de teslimatlar en taze çiçekler kullanılarak hızlı şekilde gerçekleşir. Merkezimizin modada bulunmasından dolayı vereceğiniz çiçeğin hazırlanmasından itibaren 20-25 dk içerisinde teslim edilmektedir. Modaya günün her saati çiçek servisimiz olup sitemizdeki ürünlerden beğenerek online yada dükkanımıza gelerek moda çiçek siparişinizi verebilirsiniz.