Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Kuzguncuk Çiçekçi

Kuzguncuk çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Kuzguncuk'da ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Kuzguncuk a özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Kuzguncuk'a çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Kuzguncuk a ilave yol ücreti ödemeden,online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Kokulu Beyaz Lilyumlar
119,00TL + KDV
Mor ve Pembe Menekşe Bahçesi
69,00TL + KDV
Orkideli Büyük Şık Arajman
169,00TL + KDV
Bol Çiçekli Spatifilyum Çiçeği
79,00TL + KDV
Pembe Orkidelerin Dansı
375,00TL + KDV
Örme Seramikde 10 Dallı Orkide
450,00TL 355,00TL + KDV
Sarı Beyaz Düğün Açılış Sepeti
109,00TL + KDV
Minibüs Gelin Arabası Süsleme
120,00TL + KDV
Piramit Şans Bambusu
73,00TL + KDV
Gonca Beyaz Güller
79,00TL + KDV
Karışık Papatya Buketi
59,00TL 49,00TL + KDV
Beyaz Papatya Buketi
99,00TL + KDV

Kuzguncuk Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

RASİM SİVRİ / EDİRNE Kuzguncuk camii sinde cenazesi kalkacak olan arkadaşımın annesinin cenazesine hava koşullarından dolayı gidemeyeceğimden için çelenk siparişi vermeye karar verdim. Edirnedeki çiçekçiler çok pahalı fiyat istediği için online sipariş vermeye karar verdim. Site üzerinden işlemimi gerçekleştirdim. Çelenk öğlen namazı olmadan teslim olmuş sms ile bilgi geldi. Sms sonra çelenk resmide telefonuma mms ile gelince şaşırdım. Hiç tanımadığım firmadan böle bir hizmet almak bu firmanın özverisini bana gösterdi. Hizmetinizden çok memnun kaldım. Hayırlı işler diliyorum.

EMİNE SOPHİA Çiçeğinizin dizaynı ve güzelliği kadar zamanında teslimi bizi çok memnun etti. Teşekkür ediyor, işinize gösterdiğiniz titizliğin devam etmesini diliyoruz.

Giray Arslan Kuzguncuk harmony sanat galerisinde resim sergisi yapacak olan arkadaşıma gösterişli bir ferforje aranjman sipariş ettim. Öğlen vaktinde çiçeğin gittine dair sms ile bilgi geldi. Akşam üstüde kendim gittim. Kapı ağzında direk güneş aldığı halde akşama kadar çiçek hala aynı canlılığında kalmıştı. Bu denli dürüst hizmet yaptıkları için çiçekal firmasına teşekkür ederim. Tüm yakınlarıma tavsiye edeceğim.

Sezer sonsöz Arkadaşıma bu siteden gül buketi gönderdim çok hoş ve özel tasarımları var. Kendileri bu işi aşmış durumdalar.

Yasemin Edebal İşyerinde çalışan yakın bir arkadaşımın düğününe çok istediğim halde katılamıyorum. Ama ona olan sevgimi ve tebriğimi belirtebilmek için çok güzel bir çiçek siparişi verdim. Düğün Kuzguncuk Nikah Dairesinde yapılıyor. Siparişimin tam vaktinde yetişmesi ve gönderdiğim çiçeklerin beğenilmesi benim için çok önemliydi bu isteğim gerçekleşmiş arkadaşım aradı sen yoktun ama çiçeklerin senin gibi çok güzeldi dedi. Bunu dedirten çiçekçime çooook çoooooook teşekkür sunuyorum.

BERRİN BAVUK ÖZEL BİR DAVETİM İÇİN MASA ÜZERİ PARTEL ARAJMAN SİPARİŞİ VERDİM. ÜRÜN ÇOK GÜZEL VE TAZE ÇİÇEKLERDEN DİZAYN EDİLMİŞTİ. TEŞEKKÜRLER

 

Kuzguncuk Çiçekçiler

Kuzguncuk için gönderilen çiçek siparişlerinde personelimiz asla bahşiş istememekte ve beklememektedir. Kuzguncuk çiçek siparişleriniz tamamen profesyonel ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermkteyiz. Kuzgunçuk için çiçek siparişlerinizde firmamız üzerine düşen tüm hassasiyeti göstererek kalitesini ve tarzını her zaman ürünlerindeki kaliteden göstermektedir. Kuzguncuk bölgesine verilen çiçek siparişlerinde en fazla gönderim yapılan yerler arasında; kuzguncuk camii, ayios yeorgios kilisesi, surp krikor lusaveriç kilisesi ne çok sayıda çelenk ve ayaklı düğün sepeti siparişi gelmektedir. En uzun caddesi kuzguncuk caddesidir. Kuzguncuk küçük ve şirin bir sahil semtidir. Sahil kesimine bakan bir çok yer yalı olarak ikamet etmektedir. Kuzguncuk çiçek siparişlerinizde sitemiz üzerinden online sipariş vererek kdv + ulaşım bedeli ödemezsiniz. Hemen şimdi kuzguncuk ilçesine online sipariş verin ortalama 1 saat içerisinde siparişinizi sitemizde gördüğünüz gibi teslim edelim.

Kuzguncuk Çiçek Servisi
Kuzguncuk istanbulun sahil kesiminde bulunan güzel işyeri fazla olmayan konut yapısında ise villa ve apartmanların yükseldiği bir bölgemizdir. Online cicek satışı konusunda da hızla bir gelişme içerisine giren kuzguncuk cicekcilik iyi bir çiçek siparişi potansiyeline sahiptir.Kuzguncuk çiçekçi hakkında:Anadolu yakasında Üsküdarda yer alan bir ilçemizdir. Boğazın anadolu kıyısında,üsküdar, Paşalimanı ile Beylerbeyi arasındaki araziye oluşmuş, sahile açılan bir vadi haline gelmiş şirin bir ilçemizdir.

Kuzguncuk Çiçek Sepeti

Kuzguncuğa verdiğiniz çiçek siparişi ilk etapda hazırlanarak servis sırasına girer. Kartı notu yazılan siparişe ilave olarak aksesuarları takılır ve son kontrol için servis noktasına gelir. Son kontrolü yapılan sipariş araça düzenli bir şekilde yüklenerek servise çıkar. Servise her seferinde en fazla 5 ürün çıkartmaktayız. Siparişiniz ortalama 2 saat içerisinde elinize ulaşır.