Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Kazasker Çiçekçi

Kazasker çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Kazaskerdeki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Kazasker ya özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Kazasker'e çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Kazasker ya ilave yol ücreti ödemeden, online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Vazoda Kırmızı Güller ve İnciler
229,00TL 199,00TL + KDV
Orkide ve Kırmızı Gül
2.499,00TL 2.299,00TL + KDV
Çift Göbekli Çelenk
1.699,00TL 1.499,00TL + KDV
Gerbera ve Güllü Arajman
199,00TL 179,00TL + KDV
Rengarenk Bahar Havası
249,00TL 229,00TL + KDV
Kutuda Papatya ve Kırmızı Gülden Baş Harf
459,00TL 399,00TL + KDV
Vazoda Kırmızı Gül ve Orkide
1.499,00TL 1.399,00TL + KDV
Gerbera ve Balonlu Bebek Arajmanı
279,00TL 259,00TL + KDV
Vazoda Papatyalar ve Beyaz Gül
279,00TL 259,00TL + KDV
Beyaz Tüllü Jeep Gelin Arabası Süsleme
499,00TL 399,00TL + KDV
Faunus İçerisinde 8 Gül
199,00TL 179,00TL + KDV
Kalanşo Saksı Çiçeği
109,00TL 99,00TL + KDV

Kazasker Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

Yeşim Somuncu Kazasker Nihavent mahallesinde kuaför dükkanı açan arkadaşıma açılış hediyesi olarak koskocaman bir çiçek gönderdim. Çiçekler çok makbule geçmiş ve dükkanın en baş köşesindeki yerini almış. Arkadaşım arayarak teşekkürlerini belirtti ve çiçeklerle dükkanının daha da güzelleştiğini söyledi. Bu güzel çiçekleri arkadaşıma ileten ve beğeni kazanmasına sebep olanlara teşekkürü bir borç biliyorum.

SEVİLAY DİNÇER MARMARİSDE İKAMET EDİYORUM KADIKÖY KAZASKERDEKİ ANNEM İÇİN ÇİÇEK SİPARİŞİ VERDİM. ÇİÇEKLERİ WEB CAMDA GÖRDÜM ÇOK TAZE VE ŞIK BİR ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞTI. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Ferruh Kaya Kazasker camii de kalkacak şirket müdürümüzün cenazesine 4 adet cenaze çelengi siparişi verdik. Çelenkler istediğimiz saat ve özellik de geldi. Teşekkürler.

Abdullah Hançer / Sivas İstanbul kazasker camii de kalkacak bir yakınımızın cenazesine katılamayacağımdan dolayı çiçekal üzerinden çelenk siparişi verdim. Zamanında teslim edildiği sms ve mail olarak bildirildi. Giden arkadaşlarım çelengin düzgün hazırlandığı konusunda telefondan bilgi verdiler. Titiz ve zamanlı hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

Halime Fidan Kazasker semtinde bulunan kocama ye işinde başarılı olması için şans bambuları siparişi vermiştim. Çok şık bir seramiğin içerisine hazırlamış olduğunuz bambular çok güzel duruyordu bunun üstüne birde ambalaj eklenince daha bir güzel olmuştu.Teşekkür ederim.

Hamza YERLİKANAT / BAYBURT Anadolubak kazasker şubesinde işe başlayan kızım için çiçek siparişinde bulundum. Bankanın kapanmasına 45 dk vardı sipariş verdiğim andan itibaren firma çok özenli bir şekilde çalıştı ve siparişimi 35 dk. içerisinde teslim ettiler. Çiçeklerde çok taze imiş.Verilen sorunsuz hizmet için teşekürler. 

 

Kazasker Çiçekçiler

Kazasker de çiçekçilik son zamanlarda hızlı bir artış göstermiş olup, çiçek evlerinin kalitesi ve koşulsuz müşteri memmuniyeti çiçekçilere örnek olacak bir tavır sergilemektedir.Kazasker bostancı ve göztepenin arasında kalmakla beraber kozyatağının alt kısmında bulunmaktadır.Konum itibari ile de çok iyi bir pozisyonda olan Kazasker çiçek Siparişi oldukça iyidir. Bilgi: Merkezimiz İstanbul - Kadıköy - Moda'da olmakla beraber KAZASKER için vereceğiniz çiçek siparişi Kadıköy - Moda'daki mağazamızda hazırlanarak isteğiniz üzere KAZASKER'E gün içerisinde ( ortalama servis süremiz 2 saattir.) teslimatı gerçekleştirilecektir. Ulaşım için KAZASKERE ayrıca bir YOL ücreti talep etmemekteyiz. Kazasker için telefondan yada mail olarak da çiçek siparişi verebilirsiniz. Kazasker semtimizin en işlek ve uzun caddesi şemsettin günaltay caddesidir. Kozyatağı ve erenköyle bağlantılı bir semtimizdir.Kazaskerde mc donalds, adana dostlar asmaaltı kebapçısı gibi ünlü lokantalar ve bir çok banka şubesi de yerini almıştır. Kazaskere en kısa sürede çiçek servisi hizmetimiz ile anadolu yakasında lider çiçekçi olma konumundayız. Sizde sorunsuz zamanında taze çiçekleri almak istiyorsanız hemen online sipariş verebilirsiniz.

Kazasker Çiçek Servisi
Kazaskere en çok çelenk siparişi tarihi kazasker camii sine çiçekçiler tarafından gönderilmektedir. Kazasker ilçesi genelde işyeri potansiyeli olmamakla beraber konut olarak yerleşim yeri olmuştur. Kazaskere ulaşımın en olay sağlandığı bölgeler kadıköy ve bostancıdır. Bu semtlerden kazasker e 5dk. ara ile minibüs seferleri vardır. Kazasker de istediğiniz her yere sitemiz üzerinden online çiçek siparişi talebinde bulunabilirsiniz.

Kazasker Çiçek Sepeti

Kazaskere vereceğiniz çiçek siparişlerinde servis kalitesi ve hızı bizim için çok önemlidir. Kazaskere vereceğiniz çiçek siparişleri sabah saat:8:30 da başlayıp akşam saat:22:30 a kadar sürmektedir. Kazasker için istemiz üzerinden online çiçek siparişinde bulunarak servis saatleri içerisinde siparişinizin teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Siparişiniz onaylandıktan 60 dk içerisinde teslimatı gerçekleştiriyoruz.