Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Kayışdağı Çiçekçi

Kayışdağı çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Kayışdağı'nda ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Kayışdağı na özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Kayışdağı'na çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Kayışdağı na ilave yol ücreti ödemeden, online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Vazoda 29 Magnum Gül Buketi
699,00TL 599,00TL + KDV
Büyük Boy Cenaze Merasim Çelengi
1.499,00TL 1.399,00TL + KDV
Mor Tüllü Gelin Arabası Süslemesi
659,00TL 559,00TL + KDV
Kırmızı Güller ve Papatyalar
1.199,00TL 999,00TL + KDV
Pembe Balonlu, Tavşanlı Bebek Arajmanı
359,00TL 329,00TL + KDV
Lilyum Kırmızı Gül Arajmanı
249,00TL 229,00TL + KDV
Vazoda 33 Kırmızı Gül
699,00TL 599,00TL + KDV
Kraton Salon Süs Bitkisi
179,00TL 169,00TL + KDV
Beyaz Cenaze Çelengi
1.699,00TL 1.599,00TL + KDV
Pembe Orkidelerin Dansı
5.999,00TL 5.599,00TL + KDV
Kırmızı Kalp Vazoda Lilyum Güller
399,00TL 359,00TL + KDV
Büyük boy Kırmızı Beyaz Düğün Çelengi
1.799,00TL 1.599,00TL + KDV

Kayışdağı Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

Mert Bıçakçı Ataşehir kayışdağı türkiş bloklarına sevgililer gününde orkide gönderimi yaptım. Çiçek servisleri yoğun bir gün olmasına rağmen gayet hızlı idi giden orkidede baya güzelmiş teşekkürler.

Metin Özmen Kayışdağı fenerbahçe anaokulunda çalışan kız arkadaşıma 14 şubat sevgilier günü için kırmızı gül siparişi verdim. Yoğun bir gün olmasına rağmen zamanında ve çok şık bir şekilde teslim edildi. Başarılar çiçekal.

GÖZDE UÇAR (İSTANBUL) YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİNDEKİ ARKADAŞIMA ÇİÇEK SİPARİŞİ VERDİM.SİPARİŞ İTEDİĞİM ZAMANDA VE SİTEDE GÖRDÜĞÜM ÇİÇEK GİTTİ. ÇOK TŞK.

Ali İmir Kayışdağında bulunan arkadaşıma bir aranjman göndermiştim. Aranjman çok güzeldi kullanılan çiçekler çok taze idi ve çok güzel süslenmişti.Teşekkür ederim.İyi çalışmalar.

Ayça Sözübir Kayışdağı gümrük müdürlüğünde yeni göreve başlayan arkadaşım için vazoda lilyum ve gül çiçeği siparişi verdim. Çiçeklerin iyi olduğu arkadaşımın teşekkürlerinden ve çiçeği beğenmesinden belli oluyordu. Özenli çiçek hizmeti verdiği için çiçekal ekibine teşekkür ediyorum. Başarılar.

Hüseyin Buz Kayışdağı darülaceze de yeni göreve başlayan nişanlıma vazoda kırmızı gül çiçeği siparişi verdim. Siparişim Zamanında ve istediğim gibi gonca kırmızı güllerden hazırlanmıştı.

MEKSAN MAKİNA / İZMİR Kayışdağı Yedpa ticaret merkezinde açılan şubemiz için ayaklı çelenk siparişinde bulunduk. Firma kurumsal anlamda kendini aşmış vaziyette. Hem pazarlama hemde teslimat konusunda mükemmel bir çark döngüsü var. Diğer sitelere nazaran gönderilen çiçek kalitesi ve sitedeki benzerliği tartışılmaz derecede önde. Kurumsal olarak tüm Türkiyeye çiçek siparişlermizi online olarak site üzerinden verme kararı aldık. Başarılar.

Atike İyugen Kayışdağı nda market işleten eşime doğum gününde neredeyse tüm çiçeklerin birleşiminden oluşan bir çiçek demeti siparişi verdim. Çiçekler öyle güzelmiş ki bir tane de kendime sipariş veresim geldi. Üstelik hem fiyatı açısından oldukça cazipti hem de çiçekler ilk dalından koparılmışcasına canlıymışlar. Çiçekçi arayanlara duyurulur. Ara sıra da kendinize çiçekle sürpriz yapmayı deneyin.


 

 

Kayışdağı Çiçekçiler

Kayışdağı çiçekçi istanbulun eski yerleşim yerlerinden olmakla beraber çiçek siparişlerini en fazla gittiği yerler arasında yeditepe üniversitesi bulunmaktadır.Kayışdağı çiçekçilik açısından pek cazip bir yer değildir fakat çiçek siparişleriniz fazla alan bir bölgemizdir. Çiçekilik konusunda perakende seviyesi düşük olduğundan dolayı çiçekçi dükkanının olmadığı ender bölgeler arasındadır. Bilgi: Merkezimiz İstanbul - Kadıköy - Moda'da olmakla beraber KAYIŞDAĞI için vereceğiniz çiçek siparişi Kadıköy - Moda'daki mağazamızda hazırlanarak isteğiniz üzere KAYIŞDAĞINA gün içerisinde ( ortalama servis süremiz 2 saattir.) teslimatı gerçekleştirilecektir. Ulaşım için KAYIŞDAĞI'NA ayrıca bir YOL ücreti talep etmemekteyiz.Kayışdağı için telefondan kredi kartı ile çiçek siparişi verebilirsiniz. Kayışdağı semtinde bulunan darüleceze bakım evi, yeditepe üniversitesi 30 ağustos yerleşkesi ve yedpa ticaret merkezi çiçek siparişlerinin revaçta olduğu bölgeler arasındadır. Yeni yapılan mavi su residence, özlem sitesi merkezin önemli yerleşim yerleri arasındadır. Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları kayışdağı şubesi de eğitim açısından önemli bir merkez olma özelliği taşımaktadır. En popüler caddeleri yedpa bulvarı ve kayışdağı caddesidir. En kısa sürede en taze çiçekleri sitemiz üzerinden online olarak ilave yol ücreti ödemeden kredi kartı ve banka havalesi ile kayışdağına hemen sipariş verebilirsiniz.

Kayışdağı Çiçek Servisi
Kayışdağı adını 438 metre yükseklğinde, olan İstanbul ilinin en yüksek üçüncü tepesi olan Kayış Dağı Tepesi'nden alır. Kayışdağının eteklerinde darüleceze ve yeditepe üniversitesi 26 ağustos yerleşkesi bulunmaktadır. Kayışdağını eşsiz kılan bir başka nedenide eşsiz manzarasıdır. Kayışdağına en fazla göç sivas, erzincan ve kars illerinden gelmiştir. Kayışdağı eski zamanlarda da olduğu gibi tarihi içme suyu ile meşhur bir semtimiz olma özelliğinide taşımaktadır.

Kayışdağı Çiçek Sepeti

Kayışdağına online çiçek siparişi sitesi sayfasında bulunmaktasınız. Kayışdağı ilçesi için online çiçek siparişinde bulunabilirsiniz. Kayışdağına vereceğiniz tüm çiçek siparişlerinde özel araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Kayışdağının her mahallesine online çiçek gönderk için sitemizi kullanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında düğün salonlarına çiçek siparişleri fazla gitmektedir.