Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Haydarpaşa Çiçekçi

Haydarpaşa çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Haydarpaşa'daki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Haydarpaşa ya özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Haydarpaşa'ya çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Haydarpaşa ya ilave yol ücreti ödemeden,online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Pembe Lilyum, Lisyantus Arajman
97,00TL + KDV
Teraryum Mantar Ev Obje
8,00TL + KDV
Özel Tasarım Gelin Arabası Süsleme
209,00TL + KDV
Pembe Çiçeklerden Sade Gelin Arabası Süslemesi
150,00TL + KDV
Gökkuşağı Şoklanmış Gül
50,00TL + KDV
Kütük Teraryum
109,00TL + KDV
Köprülü Kütük Teraryum
94,00TL + KDV
Kırmızı Beyaz Ferforje Arajman
299,00TL + KDV
İsterliçeli Mevsim Arajmanı
116,00TL + KDV
Gerbera ve Güllü Arajman
71,00TL 59,00TL + KDV
19lu Beyaz Gül Buketi
133,00TL + KDV
Beyaz Casablanka ve Güller
68,00TL + KDV

Haydarpaşa Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

Cezmi Uçaklı Haydarpaşa endüstri meslek lisesinde öğretmen olarak atanan eşime ilk gününde isterliçeli arajman siparişinde bulundum. Siparişimde saat değişikliğinde bulunmama rağmen zamanında teslimat yapıldı. Emeği geçen personele teşekkür ederim.

Mustafa TOKAÇCI Haydarpaşa gata askeri hatanesinde çalışan nişanlım için sevgililer gününe çiçek siparişinde bulundum. 14 Şubat saat:08:00 gibi sipariş vermiştim ve nişanlım öğlen çıkacaktı. Siparişim bu yoğun günde bile saat:09:30 da ulaşınca bu firmayı takdir etmet kaldı. Siz bir harikasınız.

Tuğba Polat Anneler gününde haydarpaşa numune hastanesinde ameliyat olan annem için güzel bir aranjman siparişi verdim. Gayet titiz ve güzel bir aranjman hazırlanmıştı. Kısa sürede teslim edildi sms i geldi. Hizmetinizden dolayı teşekkürler.

Mert Nizam Haydarpaşa Tren İstasyonu karşısında oturan babacığıma ve anneciğime sevinsinler diye güllerden, lalelerden hazırlanmış olan bir çiçek demeti yolladım. Onları ben mutlu ettim çiçekleri teslim eden arkadaş sende onlar gibi mutlu ol emi arkadaş. Çiçeğe saygı duyan ve çiçek gibi narin yaşayanlara gelsin bu güzel sözler.

Esra Uzun Haydarpaşa numune hastanesinde ameliyat olan arkadaşımın annesi için hastaneye canlı çiçek almadıklarından dolayı, canlı yapay çiçek siparişi verdim. Kısa sürede siparişimi teslim etmişler.Gönderilen yapay çiçeğin tasarımı gayet güzel canlı sanmışlar :) bu denli güzel hizmet verdikleri için teşekkürler.

Bahri Canikli Haydarpaşada yeni işe başlayan arkadaşıma çiçek siparişi vermiştim. Çiçekler umduğum gibi çok güzel olup kaliteli malzemeler kullanılmıştı.teşekkür ederim .Hayırlı işler.

Ali Kızıl Haydarpaşa tıbbiye caddesi üzerinde bulunan igdaş genel müdürlüğünde yeni göreve başlayan müdür muavini arkadaşım için çiçekal üzerinden vazoda kır çiçeği siparişi verdim. Arkadaşım çiçekleri çok beğenmiş diğer sitelerden verdiğim siparişler 2-3 gün içerisinde ölürken çiçekalın gönderdiği çiçekler 1 hafta taze şekilde vazoda kalmış. Bu denli taze çiçek sattıkları için çiçekal ekibine çok teşekkür ederim. Artık tüm siparişlerimde çiçekalı kullanacağım.

 

Haydarpaşa Çiçekçiler

Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz gibi haydarpaşa da bulunan numune hastanesine hastane perdoneli hariç yatan hastalara canlı çiçek alınmamaktadır. Siyami ersek hastanesi her türlü çiçek alımını alını kabul etmekle beraber, gata haydarpaşa askeri hastanesinde personel harici yatan hastalara çiçek gönderme hizmetimiz yoktur.Verilen siparişler nizamiyede hasta yakınlarına teslim edilmektedir. İyi alışverişler dileriz. Haydarpaşa dağıtım merkezimiz çevre hastanelere servis süresi ortalama olarak 45 dk. dır. Haydarpaya en yakın çiçekçi biziz. Hiç bir ilave ücret ödemeden sitede gördüğünüz fiyata sitemizdeki resimlerini gördüğünüz çiçekleri en kısa sürede teslim etmek için gece gündüz çalışıyoruz.

Haydarpaşa Çiçek Servisi
Haydarpaşa numune hastanesi canlı çiçek alımı olmadığı için verilen siparişler yapay çiçek sınıfındaki aynı muadili bir ürün gönderilmektedir. Haydarpaşa için vereceğiniz çiçek siparişleri çok hızlı bir şekilde işleme alınır ve servise çıkartılır. Çiçekler alıcıların bizzat kendilerine teslim edilir. Hastanede çiçek içeri alınmaması durumunda sipariş veren müşteri ile irtibata geçerek bilgilendirilir. Bu yüzden sipariş verirken lütfen sipariş formuna geçerli size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası giriniz.

Haydarpaşa Çiçek Sepeti

Haydarpaşa çiçekçi ; Haydarpaşa kadıköy semtimizde bulunan Tarihi Haydarpaşa Tren garı ile bilinen bir semtimizdir.Haydarpaşa çiçekçilik olarak en fazla çiçek siparişi alan yerlerin başında Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi ve Haydarpaşa Numune Hastanesi başta gelmektedir.Gata haydarpaşa hastanesi'de bu semtimizde olduğundan çiçekçiler bu bölgeye yoğun olarak çiçek siparişi getirmektedirler.