Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Göztepe Çiçekçi

Göztepe çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Göztepe'deki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Göztepe ye özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Göztepe'ye çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Göztepe ye ilave yol ücreti ödemeden, Göztepe çiçekçi şubemiz ile online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Lilyum Kırmızı Gül Arajmanı
249,00TL 229,00TL + KDV
140 Kırmızı Gül Ferforje Arajman
2.599,00TL 2.399,00TL + KDV
Pembe, Mor, Beyaz Gelin Arabası Süsleme
899,00TL 799,00TL + KDV
Vazoda 7 Kırmızı Gül
999,00TL 899,00TL + KDV
Pembe Beyaz Düğün Çelengi
999,00TL 899,00TL + KDV
Vazoda Büyük Boy İhtişam
1.399,00TL 1.199,00TL + KDV
Mevsim Çiçeği Lüks Arajman
459,00TL 429,00TL + KDV
Nostalji Gelin Arabası Süsleme
799,00TL 699,00TL + KDV
Vazoda 11 Beyaz Gül
599,00TL 499,00TL + KDV
Kalp İçerisinde 7 Gül
899,00TL 799,00TL + KDV
Renkli Bahar Buketi
1.499,00TL 1.399,00TL + KDV
Sarı Kırmızı Papatya Buketi
219,00TL 199,00TL + KDV

Göztepe Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

HAKAN KUZU CİCEKAL.NET E BU 4. SİPARİŞ VERİŞİM, HALA SORUNSUZ VE HER SEFERİNDE BENİ EN ZOR ANLARIMDA KURTARIYORLAR. DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞIM İNTERNET FİRMALARI SORUMSUZ VE ZAMANSIZ ÇİÇEKLERİMİ GÖNDERİYORLAR İDİ. PARAM İLE ADETA REZİL OLUYORDUM AMA CİCEKAL.NET İLE TANIŞTIKDAN SONRA BÖLE BİR SORUN KALMADI. FİYATLARI MAKUL, ÇİÇEK SERVİSLERİ ÇOK HIZLI, TASARIMLARIDA ÇOK SADE VE GÜZEL. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

Meral YAPALI Daha önce göztepe soyak sitesinde oturan annem için bir çok kez online sipariş verdim fakat cicekal.net deki hizmet ve kaliteyi başka hiç bir sitede bulamadım. 2 defa çiçek siparişi verdim 2 siparişimde de zamanlama mükemmel çiçekler sitedeki kadar taze ve canlı idi. Çiçekçilik bu olsa gerek. Çiçeklerimin her siparişimde aynı gitmesi umudi ile.

Aylin Kurt Göztepe deki Kadın Doğum Hastalıkları hastanesinde başarılı bir operasyon ile sağlığına kavuşan ve bizleri memnun eden yeğenimin hastalığı sırasında ilgisini ve alakasını hiç eksik etmeyen doktorumuza teşekkür olarak ve şükranlarımızın bir belirtisi olarak hazırlattığımız orkide sanırım onu çok mutlu etmiş ve beğenmiş. Bizleri teşekkür yağmuruna tuttu ve hangi çiçekçiden bu orkideyi aldığımızı sordu. Çiçekçimize özellikle duyurulur ve siparişlerinin her daim olması temennisiyle.

Çağrı Karakuş / İstanbul Göztepe çemenzar camii den cenazesi kalkacak bir yakınımın cenazesine 3 göbekli çelenk sipariş ettik. Çiçeklerin tazeliği ve zamanlamadan çok memnun kaldık. Bundan sonraki siparişlerimizde çiçekalı tercih edeceğiz.

Gülçin Birbir Göztepede bulunan İstanbul oyuncak müzesinde yeni göreve başlayan, arkadaşım için saksıda areka siparişi verdim. Kısa süre içerisinde siparişimi teslim ettiler.Arkadaşım gelen çiçeğinde çok taze çiçek olduğunu ve teşekkür için beni aradı. Düzgün çalıştıkları için çiçekal ekibini kutlarım.

Eşref Arslan Özel göztepe şafak hastanesinde doğum yapan eşim için bebek odası süslemesi ve 2 adet arajman siparişi verdim. Gerek oda süslemesi gerekse arajman siparişlerimde çok titiz ve özenli hazırlanmıştı. çiçekal firmasına ve özenli personeline çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Asuman Deniz Göztepe hastenesinde bulunan doktoruma çiçek siparişi vermiştim. Vermiş olduğum çiçek siparişi çok güzel di.Çiçekler doktorumu çok memnun etti.Sağolun.İyi Çalışmalar.

 

Göztepe Çiçekçiler

Göztepe Kadıköy ilçesine sınır işyerinden ziyade konutlaşmış bir ilçemizdir.Çevresinde fikirtepe, suadiye ve bostancı ile komşudurlar.Online çiçek potansiyeli kalabalık bir semt olduğundan oldukça iyidir.Göztepe Çiçek Siparişi olarak da iyi bir potansiyele sahip çiçekçilik merkezi sayılır.8 civarında çiçekçi dükkanı bulunmaktadır.Çevresindeki okullardan bahsedecek olursak İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi,Fenerbahçe Lisesi ve Türkiye'nin ilk deneme okullarından Göztepe Ortaokulu bölgedeki okullardan sadece bir kaçıdır. İstanbul meteorotoji bölge müdürlüğü, milli saraylar daire başkanlığı filizi köşkü de göztepe semtimizde çiçek siparişi alan bir başka devlet kurumudur. En uzun ve işyerleri ile dolu olan caddesi fahrettin kerim gökay caddesidir. Bilgi: Merkezimiz İstanbul - Kadıköy - Moda'da olmakla beraber GÖZTEPE için vereceğiniz çiçek siparişi Kadıköy - Moda'daki mağazamızda hazırlanarak isteğiniz üzere GÖZTEPE'YE gün içerisinde ( ortalama servis süremiz 90 dk dır.) teslimatı gerçekleştirilecektir. Ulaşım için GÖZTEPE'YE ayrıca bir YOL ücreti talep etmemekteyiz. Telefon ile de çiçek siparişi almaktayız. Göztepe çiçek siparişiniz teslim edildiğinde ücretsiz olarak sms ile bilgi veriyoruz.

Göztepe Çiçek Servisi
Evet günümüz teknoloji çağı artık insanlar dükkan dükkan dolaşarak alışveriş yapma peşinde koşmuyorlar. İnternet sayesinde oturdukları yerden online çiçek siparişi verebiliyorlar. Bu sayfada sizde evinizden, işyerinizden yada cep telefonunuzdan sitemize girerek beğendiğiniz ürünün en kısa zamanda siparişini verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir ürün beğenip üzerine tıkladıktan sonra ürün altındaki sipariş formunu doldurmak işte hepsi bu kadar basit. Gerisini bize bırakın.Göztepe çiçek teslimatını en kısa sürede uzman personelimizle yapalım.

Göztepe Çiçek Sepeti

Göztepe'deki en önemli mekanlar arasında göztepe ssk hastanesi bu göztepenin gelişiminde çok büyük rol oynamıştır. Açılması uzun sürmeyen skk göztepe polikiliniğide anadolu yakasının en büyük hastanesi olma özelliğini taşımaktadır. Göztepe çemenzar camii, göztepe tren istasyonu, göztepe etüt ve beslenme okulu ve göztepe sağlık okulları'da bu semtimizdedir. En kısa sürede çiçek siparişleriniz yerine getirilir.