Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Fikirtepe Çiçekçi

Fikirtepe çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Fikirtepe'de ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Fikirtepe'ye özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Fikirtepe'ye çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir sürpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Fikirtepe'ye ilave yol ücreti ödemeden, online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Saksıda Tropikal Guzmania
219,00TL 199,00TL + KDV
Kokulu Lilyum ve Beyaz Güller
189,00TL 169,00TL + KDV
Kırmızı Gerbera Arajman
199,00TL 179,00TL + KDV
Vazoda 50 Kırmızı Gül
999,00TL 899,00TL + KDV
Kırmızı Gül Ve Beyaz Papatyalar
299,00TL 279,00TL + KDV
Dal Şans Bambuları
269,00TL 249,00TL + KDV
Kalanşo Saksı Çiçeği
109,00TL 99,00TL + KDV
Pembe Beyaz Düğün Çelengi
999,00TL 899,00TL + KDV
Kırmızı Güller ve Papatyalar
1.199,00TL 999,00TL + KDV
Vıp Gelin Arabası Süsleme
499,00TL 399,00TL + KDV
Vazoda 33 Kırmızı Gül
699,00TL 599,00TL + KDV
Rengarenk Büyük Mevsim Buketi
1.299,00TL 999,00TL + KDV

Fikirtepe Çiçekçilik Mutlu Müşteri Yorumları

İdil Bilikçi Yeni açılacak olan iş bankası fikirtepe şubesine şirketimiz adına çelenk siparişinde bulunduk. Zamanında ve gayet taze çiçekler kullanılarak hazırlanmıştı. Dürüst çalışmalarından dolayı tüm çiçekal personelini içten tebrik ediyorum. Bu zamanda böle firmalar bulmak zor.

Emel Haskaya Fikirtepe sağlık ocağında göreve yeni başlayacak olan doktor arkadaşım için çiçekal çağrı merkezi üzerinden kokulu arajman siparişi verdim. Arkadaşım çiçekleri çok beğendiğini telefondan arayarak tarafıma iletti. Özenli çalışmanızdan dolayı teşekkür ederim.

Özbey Bulut İş bankası fikirtepe şubesinde yeni göreve başlayan nişanlım için bol kandilli orkide çiçeği gönderdim. Kendim göremedim ama 45 dk gibi kısa sürede teslim edildi. Nişanlım orkideyi çok beğenmiş bu dengi titiz hizmetinizden dolayı emeği geçen tüm çiçekal personeline teşekkür ederim. Bir dahaki siparişimde görüşmek dileğiyle.

Davut Cabbar Yeni iş yerimin açılışında Fikirtepe spot esnafı olarak hazırlatılan ve işyerimin en başköşesinde duran çiçeklere bakıp da beğenmemek ve teşekkür etmemek olur mu? Beni düşünen ve bu güzel çiçeklerin bana ulaşmasını sağlayan ve sağlatan tüm çarşı esnafına teşekkürü bir borç bilirim.

Fatma Yarar Fikirtepe 29 ekim ilköğretim okulunda eğitim öğretim yılına başlayan eşime orkide sipariş ettim. Yorumu 2 ay sonra yazıyorum, orkide çiçekleri hala duruyor ve tüm tomurcukları açtı. Farklı bir yerden aldığım orkide 1 hafta içerisinde ölmüştü. Çiçekal orkide konusunda çok profesyonel gerçekten.

Niyazi Sağlam Fikirtepede dernek toplantımız için büyük bir çelenk siparişi vermiştim. Çiçekden sonra bende toplantı merkezimize gidecektim, siparişimi verdim kredi kartı ile ödemesini yaptım. Akşam gittiğimde çiçekler söledikleri kadar güzeldi gerçekten aldıkları ücretin hakkını son kuruşuna kadar veren bir firma.

Mahmut Çakmaklı Fikirtepede bulunan aşkıma çiçek siparişi vermiştim. Çiçeklerin güzelliği yüzlerinden okunuyordu.güzel bir çalışma olmuştu.Çok sağolun.

 

Fikirtepe Çiçekçiler

Fikirtepe çiçek siparişlerinde ücretsiz sms bilgi hizmeti, tüm ürünlerde tazelik garantisi cicekal.net farkı ile sizde hemen tanışın Fikirtepe İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı bir mahallesidir.Fikirtepe'de online çiçek satışlarından eskisinden beridir düğün salonlarına giden Fikirtepe çiçek Siparişi etki eder.Bu bölgedeki düğün salonlarının fazlalığı çiçek siparişlerine büyük etki yapar.Çiçekçilik konusunda da hızlı bir hamle yapıp semtte 7 civarında çiçekçi dükkanı vardır. Bu semtimize en fazla yapay çiçek satışı yapılmaktadır. Bilgi: Merkezimiz İstanbul - Kadıköy - Moda'da olmakla beraber FİKİRTEPE için vereceğiniz çiçek siparişi Kadıköy - Moda'daki mağazamızda hazırlanarak isteğiniz üzere FİKİRTEPE'YE gün içerisinde ( ortalama servis süremiz 2 saattir.) teslimatı gerçekleştirilecektir. Ulaşım için FİKİRTEPE ilçesine ayrıca bir YOL ücreti talep etmemekteyiz.

Fikirtepe Çiçek Servisi
Fikirtepe ilçemiz eski yerleşim yerleri arasındadır. Bu semtimizin en belirgin yeri tarihi on ikiler camii olarak bilinir. Bilindik en uzun caddesi mandıra caddesidir. Bir çok banka şubesinin bu cadde üzerinde yerleri vardır. Dükkanlarında oldukça fazla olduğu mandıra caddesinde gündüzleri hareket oldukça fazladır. Diğer caddelerde dükkan yok denecek kadar azdır. Fikirtepede bulunan istanbulun en büyük hastanelerinden s.s.k göztepe hasatanesi'de fikirtepe semtinde yer almaktadır.

Fikirtepe Çiçek Sepeti

Fikirteye vereceğim çiçek siparişi ne zaman gider? cevap: Fikirtepeye vereceğiniz siparişler ortalama 2 saat içerisinde teslim edilir. Çiçek ücretlerine artı bir ücret alıyormusunuz? cevap: Hayır tüm fiyatlarımıza kdv ve yol ücreti dahildir. Ürünler aynımı sitedeki ile? Ürünlerde bazen mevsimsel stok durumuna göre değişiklikler olabilir.