Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Beylerbeyi Çiçekçi

Beylerbeyi çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Beylerbeyida ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Beylerbeyi a özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Beylerbeyi'a çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir süpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Beylerbeyi a ilave yol ücreti ödemeden, güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
37 Bakara Gül Buketi
799,00TL 699,00TL + KDV
Büyük Boy Areka Salon Çiçeği
1.599,00TL 1.399,00TL + KDV
Beyaz Lilyumlu Bebek Arajmanı
349,00TL 299,00TL + KDV
Kaput Üstü Gelin Arabası Süslemesi
599,00TL 499,00TL + KDV
Açılış Düğün Sepeti
999,00TL 899,00TL + KDV
Pembe Beyaz Düğün Çelengi
999,00TL 899,00TL + KDV
Renkli Simit Çelenk
899,00TL 799,00TL + KDV
Jumbo Sarı Beyaz Duvak
3.999,00TL 3.699,00TL + KDV
Çift Dallı Büyük Boy Beyaz Orkide
1.399,00TL 1.299,00TL + KDV
Gül ve Papatya
229,00TL 199,00TL + KDV
Saksıda 2 Köklü Massangene
349,00TL 329,00TL + KDV
Kutuda Papatya ve Kırmızı Gülden Baş Harf
459,00TL 399,00TL + KDV

Beylerbeyi Çiçekçilik Müşteri Yorumları

Belkız Önkol Beylerbeyi yağcılar sitesinde yeni evlerine taşınan ablamlar için salon çiçeği sipariş verdim. Seçimi evde devamlı kalmasını istediğim için çiçekal personeline bıraktım. Bazı arkadaşlarım internetten çiçek alınmayacağını, çok kötü çiçekler gittiğini söleyince içime bi kurt düştü. 1 hafta sonra eve gittiğim de gayet sağlıklı ve gösterişli bir çiçek gittiğini gördüm. Güzel çiçek den dolayı Çiçekal firmasına teşekkür ediyorum.

Sevtap GİDER Beylerbeyi polis evinde düğünü olacak arkadaşıma çiçek göndermek için online kredi kartı ile siparişi tamamladım. Gerçektende söyledikleri gibi gayet hızlı ve güvenli bir site. Herkese tavsiye edebilirim.

Cennet Şenpolat Evlilik yıldönümümüzü hiçbir şekilde unutmayan ve evliliğimizin ilk günkü neşesinde ve mutluluğunda sürmesini sağlayan eşimin bana Beylerbeyi ayaşlı yalısı hemen bitişiğindeki evimize gönderdiği çiçekler her sene bana çiçekçimiz tarafından ulaştırılmaktadır. Onlarda adres adresimizi biliyor ve kendileri de bizlerin evlilik yıl dönümüzü kutlayıcı amaçlı olarak çiçeklerin sayısında artış yaparak tebriklerini katıyorlar. Herkese sevgiler.

Sevim Cankurtaran Evlendikten hemen sonra beylerbeyine taşınınca çok sevdiğim annem gözümde tütmeye başladı. Özellikle anneler günü ne yapacağımı şaşırırım. Bu anneler gününde de onu sürprizlere boğmak istiyorum. Bunun için eşimin bana sürekli şahane çiçekler göndermesine alışmıştım. Evimiz beylerbeyi stadının hemen arka tarafında olduğu için zor bulunur bir yer olarak değerlendirilebilir. Fakat cicekal.net bizim bir telefon kadar yakınımızda olan bir uzaklıkta olduğundan çiçek sorun olmaktan çıkmıştır.

Mehtap Özel Beylerbeyi Urart sanat merkezinde resim sergisi yapan arkadaşımın davetine katılamadığımdan dolayı, ferforje aranjman siparişimi çiçekal a güvenerek verdim. İlk alışverişim olduğumdan zamanlama ve çiçeklerin tazeliği konusunda tedirginliğim vardı fakat giden arkadaşlarım çiçeğin özenli ve davet başlamadan gittiğini söylediler. Özverili çalışmalarından dolayı tüm çiçekal.net ekibine teşekkür ederim.

Halil Kuş Hacı sabancı anadolu lisesinde müdürlüğe terfi eden meslektaşım için saksıda orkide siparişi vermiştim. Yaklaşık 20 gün sonra ziyaretine gittiğimde orkideler hala ilk günkü canlılığında duruyordu. Firmanın özenli çiçek gönderimi ve kısa süreli çiçek teslimatı için tüm çiçekal ekibine teşekkür ederim. Orkide konusunda çok başarılı bir firma. Herkese tavsiye ederim.

SERHAT İNAN Nişanlıma jest yapmak için beylerbeyinde çalışan 1001 adet gül siparişi verdim. Özellikle güllerin kaliteli güller olmasını ve tek tek ambalaj yapılmasını rica etmiştim :) Biraz zahmetli ve uğraştırıcı olmasına rağmen çiçekler istediğim kalitede ve ambalajında geldi. Hizmetiniz için teşekkürler.

Selehattin Elibol Beylerbeyinde bulunan babama yeni almış olduğu araba için hayırlı olsun çiçeği sipariş etmiştim.çiçekğin resmini gördüğümde ne kadar güzel olduğunu gördüm.Cidden çok teşekkür ederim.

Ahmet İnce Beylerbeyi bosphorus palace de düzenlenecek arkadaşımın doğum günü için çiçek üzerinden çelenk siparişinde buldum. Düğün saattinde mekana gittiğimde çiçeğim benden önce şık bir şekilde teslim edilmişti. Çiçekala bu düzenli ve zamanlı teslimatından dolayı teşekkür ederim.

 

Beylerbeyi Çiçekçiler

Beylerbeyi çiçek siparişiniz teslim edildiğinde ücretsiz olarak sms ile bilgi veriyoruz. Beylerbeyine acil siparişler 1 saatte alıcısına teslim edilir. Beylerbeyinde değerli mekanlarımız arasında urart sanat merkezi , şeyh nevruz camii ve beylerbeyi yalısı bulunmaktadır. Beylerbeyini eşsiz kılan bir başka özellik ise eşsiz deniz manzarasıdır. Beylerbeyi üsküdar ile sınır olması, sahil trafiğinin tamamen beylerbeyinden akması nedeni ile en işlek caddesi olan yalı boyu caddesinde son 1 yılda 4 çiçekçi dükkanı açılmıştır. İş ve müşteri potansiyelleri oldukça iyi olan çiçekçi dükkanlarında perakende satışlar oldukça yüksektir. Beylerbeyi için sitemizden online çiçek siparişi almaktayız. Beylerbeyi emtinde bulunan ahır köşkü, beykostanı villaları, uryanizade camii, yağcılar sitesi beylerbeyinin önemli çiçek potansiyeli olan mekanları arasındadır.

Beylerbeyi Çiçek Servisi


Beylerbeyi çiçek gönder;Beylerbeyi çiçekçi üsküdar ilçesine bağlı sahil kesiminde yer alan bir semtimizdir.Arif bey yalısı,ismail hakkı bey yalısı,beylerbeyi sarayı,beylerbeyi polis evi bu semtimizde çiçek siparişi alan başlıca mekanlarımız arasında yer almaktadır.Beylerbeyi online çiçek siparişi nde hızlı bir büyüme yapmış olup geleneksel boğaziçi köylerinden biri olmakla beraber tarih bu zamana kadar beylerbeyini değiştirememiştir. Günümüzde yüksek sayıda çiçek siparişi alan beylerbeyinde çiçek satışları oldukça iyidir.

Beylerbeyi Çiçek Sepeti

Beylerbeyi sayfamızdan oldukça fazla sorusunu aldığımız bu soruya cevaben; Beylerbeyine göndereceğiniz çiçek çeşidini sol menümüzde bulunan çiçek kategorilerimizden gerçekleştrebilirsiniz. Kategorimizde bulamazsanız 0216 418 4535 nolu telefondan yardım talebinde bulunabilirsiniz.