Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Ataşehir Çiçekçi

Ataşehir çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Ataşehirde ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Ataşehir e özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Ataşehir'e çiçek gönder mek, arkadaşlarınıza bir süpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Ataşehir e ilave yol ücreti ödemeden, ataşehir çiçekçi şubemiz ile online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Aşkın 63 Adı
1.499,00TL 1.299,00TL + KDV
Sarı Düş
169,00TL 149,00TL + KDV
Hoş Geldin Erkek Bebek Çiçeği
249,00TL 229,00TL + KDV
İki Göbekli Açılış Düğün Sepeti
1.299,00TL 1.199,00TL + KDV
Saksıda Tijli Kumkuat
499,00TL 459,00TL + KDV
Lila Tüllü Gelin Arabası Süslemesi
699,00TL 599,00TL + KDV
Faunus İçerisinde 8 Gül
199,00TL 179,00TL + KDV
Kaput Üstü Gelin Arabası Süslemesi
599,00TL 499,00TL + KDV
Özel Mor Benekli Orkide
2.299,00TL 2.199,00TL + KDV
Çift Dallı Mavi Orkide
1.599,00TL 1.499,00TL + KDV
Beyaz Cenaze Simit Çelenk
999,00TL 899,00TL + KDV
19lu Beyaz Gül Buketi
419,00TL 379,00TL + KDV

Ataşehir Çiçekçilik Müşteri Yorumları

Fırat Kara Hiç bana çiçek almıyorsun herkesin sevgilisi kocaman çiçek buketleriyle onlara sürpriz yapıyor diyen sevgilime nispet olsun diye Ataşehir Ağaoğlu Bloklarına koskocaman bir çiçek demeti yolladım. Şaşkınlığı ve gözlerinin fal taşı gibi açılması görülmeye değerdi. Bu sürprizi gerçekleştirmeme yardım eden tüm herkese saygılar...

Gaye DUMAN Ataşehir trio konutlarına çiçek siparişinde bulundum. Çiçekler zamanında ve tam sipariş verdiğim şekilde teslim edildi. Başarılar

DAMLA BALCI ALDIĞINIZ PARA SONUNA KADAR HELAL OLSUN. ATAŞEHİR TAÇ SPOR KLUBÜNE GÖNDERDİĞİM ÇİÇEK SİPARİŞİ HARİKA İDİ. EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Fethi Ark Ataşehirde yeni açılam arkadaşımın dükkanı için ayaklı çelenk siparişinde bulundum. Resimde gördüğüm gibi taze ve şık bir şekilde hazırlanmıştı. Tam istediğim saatte yerinde oldu. Güvenilir ve işini düzgün yapan ender firmalardan birisi.

Hamza Aydın Ataşehir ağaoğlu andromeda sitesinde yeni evine taşınan arkadaşım için saksı çiçeği siparişinde bulundum. Çok sağlıklı ve sitedeki gibi hoş görüntülü bir yuka çiçeği geldi. Kısa sğrede teslimatı ve bakım ilave bakım kitapçığı koydukları için ayrıca teşekkür ederim.

HALE DURUSOY Batı ataşehir kent plusda ki arkadaşımın nişanı için bir büyük arajman gönderimi yaptım. Akşam çiçeği gördüğümde internetteki ürün ile aynı ve çiçekleri çok taze idi bundan sonraki tüm siparişlerimde cicekal.net i kullanacağım. Teşekkürler

Açelya Kısık Ataşehir rönesans avm açılışı için telefondan çelenk siparişinde bulunduk. Siparişimiz zamanında teslim edildi bilgisi cep telefonumuza geldi. Gerek sipariş süreci gerek teslimat gerekse giden özenle hazırlanmış çelenk konusunda çiçekal firmasından çok memnun kaldık. Artık daimi müşterinizim. Başarılar diliyorum.

Sadiye Kırcalı Çocuğumuzun doğum günü olan 2 mart?ta çalıştığım ataşehir sait cordan ilk öğretim okuluna eşimin yolladığı bir çiçek eşimin beni ne kadar sevdiğini ve benim de onu ne kadar sevdiğimi göstermesi açısından çok önemliydi. Bana dünyanın en güzel bebeğini veren eşime dünyanın tüm çiçeklerini yollasam bile yeterli olmayacaktır. Onun için bu bir demet orkide hislerime tercüman olsun diye yolladığı çiçekleri gördüğümde mutluluktan bayılacak hale gelmiştim.

Vedat Ergün Ataşehir de bulunan ablam için bir çiçek siparişi vermiştim.Size diyecek bişi bulamadım.İlginize ve alakanıza teşekkür ederim.İyi çalışmalar.

Mert Tüzünce Ataşehir gardenya bloklarında ikamet eden kız arkadaşımın doğum günü için çiçekal üzerinden 1001 gül sipariş ettim. Daha önce alışveriş yapmadığımdan dolayı siparişde tereddüt ettim fakat bu tereddütümü boşa çıkarttılar. Siparişimi zamanında ve çok kaliteli güzel güllerden buket yaparak arkadaşıma teslim etmişler. Profesyonel çalışmaları ve güleryüzlü ekibe teşekkür ediyorum.

Ataşehir Çiçekçiler

Ataşehir Çiçekçillik ile Ataşehir hızlı bir büyüme gerçekleştirerek, hem kendi konumunda hemde çevresini kalkındırmış vaziyette bulunmaktadır. Ataşehir son seçimlerde de belediye oldukdan sonra oldukça popüler bir yerleşim mekanı olarak göze çarpıyor. Mc donalds ve bunun gibi bir çok restaurantında ataşehirde şubesi vardır. Ataşehirde bulunan MMM migros ve migros genel müdürlüğüde oldukça fazla çiçek siparişi alır. Ağaoğlu residance, andomeda sitesi, ağaoğlu my world, palladium avm, kent plus ve yeni yapılan varyap meridian sitesi ile çiçek potansiyeli çıtası oldukça yükselen anadolu yakasının incisi olmuş durumdadır. Kiraların yüksekliğinden çiçekçi dükkanları bu bölgede azdır. Online çiçek siparişi alarak ataşehire en kısa sürede çiçek teslimatı yapmaktayız. Ataşehir online çiçek gönderim sitemiz ile en orjinal çiçekler en uygun fiyatlarla alıcısına buluşturmaktayız. Ataşehir çiçekçilik sayfamızdan verilen siparişler öncelik tanınmış ürünlerden oluşmaktadır.

Ataşehir Çiçek Servisi
Ataşehir metropolleşmesinin ardından ataşehirde yeni biten uphill court evleri bu bölgenin en popüler binaları olarak çevrede nam salmıştır. Ataşehirin en çok çiçek siparişi alan mekanları arasında ataşeri acıbadem hastanesi, anadolu hastanesi, ataşehir şifa hastanesi,taç spor tesileri, memorial hastanesi, ataşehir recidanse, pelikan evleri bulunmaktadır. Yeni yapılan tem bağlantı yolu ile batı ataşehir ve doğu ataşehire ulaşım imkanıda çok kolay sağlanmaktadır. Batı Ataşehir bölgesinde yapımına başlanan finans merkezi ile ataşehir çiçek siparişlerinin artmasını hedeflemekteyiz. İş merkezi ile doğru orantılı olarak çiçek siparişi servislerini günde 3 araçla sağlamayı hedeflemekteyiz.

Ataşehir Çiçek Sepeti

Ataşehir günümüzde istanbulun en fazla gelişen semti olmakla beraber online çiçek satışında da en fazla sipariş alan ilçesi olarak ataşehir cicekci gösterilmektedir.Ataşehirde dükkan kiraları aşırı derecede yüksek olduğundan çiçekçi dükkanları bu bölgede fazla konumlaşmamıştır. Çevre ilçelerden olan kozyatağı ve kadıköy bu bölgeye çok fazla sipariş almaktadır.