Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Anadolu Hisarı Çiçekçi

Anadolu Hisarı çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Anadolu Hisarı ndaki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Anadolu Hisarı na özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Anadolu Hisarı'na çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir süpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Anadolu Hisarı na ilave yol ücreti ödemeden,güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Kokulu Lilyum ve Güller
66,00TL 58,00TL + KDV
Kendin Yap 16 Parça Konik Teraryum Se ti
109,00TL + KDV
Pembelim
59,00TL + KDV
Guzmania Mix Çiçeği
70,00TL + KDV
Piramit Şans Bambusu
73,00TL + KDV
Kırmızı Çiçekli Antoryum
78,00TL + KDV
Kutuda Kırmızı Güller
130,00TL 109,00TL + KDV
Kırmızı Gül ve Gerberalı Arajman
86,00TL + KDV
Nostalji Gelin Arabası Süsleme
115,00TL + KDV
Cam Kasede Gerbera ve Lilyumlar
56,00TL 45,00TL + KDV
Silindir Vazo İçinde Kalpli 5 Gül
69,00TL + KDV
Sarı Düş
59,00TL 45,00TL + KDV

Anadolu Hisarı Çiçekçi Müşteri Yorumları

Mehmet Keser Anadolu hisarı cemile sultan korusunda işe başlayan kız arkadaşımın doğum günü için orkide siparişi verdim. Çiçekaldan daha öncede anneme orkide siparişi vermiştim. Firma orkide konusunda gerçekten profesyonel. Güzel orkideler için teşekkürler.

Sevginaz Erdoğdu Eşim Karşı tarafta özel bir şirkette çalışırken ben tam aksi Bakırköy civarlarında çalışmaktayım. Bu nedenle sabah işe aynı saatte çıksak bile yollarımız akşama kadar ayrılır. Bugün sabah evden çıkarken onun doğum günü olduğunu hatırladım. Aslında dün ona sürpriz yapmayı düşünürken akşam uyuya kalıp unuttum. Bunu telafi etmenin yolu olarak onun işyerine çiçek göndermeyi seçtim. Aslında maço bir erkek olduğundan kadın erkeğe çiçek göndermez diyeceğini bilerek Nuri Paşa yalısı karşısındaki Anadolu Hisarı işyerine yolladım. Anında beni sevdiğini söyleyen telefonu ile karşılaşınca yanıldığımı anladım. Bu arada hızlı hareket eden Anadolu Hisarı çiçekçisine de teşekkürler.

VOLKAN BAYRAMOĞLU Anadolu hisarı küçüksu kasrında nişanlı olan personelimize ferforje arajman siparişi verdik. Daha önce başka bir çiçekçi alakasız çiçek gönderdiğinden ağzımız yanmıştı. Servise çıkmadan çiçeğin resimini istedik, gönderdiler. Nişan töreninde de gördük gayet profesyonel ve işlerinin bilincinde firmalar.

Sevgi Özer 7 Gül vazosu için sipariş verdim teslimat süresi çok hızlı ve çiçekler çok kaliteli, herkese tavsiye ederim. Serdar Keskin Anadolu hisarında oturan kız arkadaşımın doğum günü için 11 adet gül buketi siparişinde bulundum. Ürün hem gittiğinde hem de kız arkadaşım aldığından sonra çiçek vazosunda 1 hata gibi bir süre aynı canlılığında kalmış, gerçekten hizmet ve kalite çok güzel. Anadolu Hisarı çiçek siparişlerinizde tek geçebileceğiniz bir çiçekçi derim. Tek kelime ile mükemmel

Sevgi Narlıcalı Sevgililer günü olan 14 şubat günü sabırsızlıkla beklediğim günler arasındadır. Çünkü eşim bu günlerde bana inanılmaz sürprizler yapar. Acaba bu sene ne sürpriz ile karşılaşacağım diye düşünürken kapının zili çaldı. Anadolu hisarı çiçekçi görevlisi olduğunu söyleyen bir genç kapıdaydı. Elinde de son derece kaliteli bir orkide demeti duruyordu. İçindeki pusulada da sen benim için orkide kadar nadir bulunan bir değersin mesajı vardı. İçimden sen de benim için canım sevgilim demek geldi. Ali Kocabaş Anadolu hisarında bulunan amcama yeni işi nedeniyle bir arajman siparişi vermiştim.Özenle hazırlanmış ve güzel ambalajlanmıştı.Teşekkür ederim.Hayırlı işler dilerim.

Barış Mert 21 Ekim sevgilimin doğum günüydü. Ona sürpriz yapmak için kalpli orkide siparişini Anadolu Hisarından internet üzerinden verdim. Siparişlerim özenle ve tam istediğim gibi hazırlanarak sevgilimin tam doğum günü pastasını keseceği anda ve ben yanındayken elimize ulaştı. Çok şahaneydi.Bana kondurduğu öpücük ise unutulmazdı. Görülmeye değerdi. Herkese teşekkürler...

SANİYE ÖZER Sabancı öğretmen evindeki arkadaşımın düğüne çelenk siparişi verdim gerçekten hem hızlı hem de güzel bir çiçek gönderimi yaptılar. Müşteri temsilcileri de çok kibar aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Bundan sonra ki tüm siparişlerimde bu servisi kullanacağım. Herkese tavsiye ederim

Anadolu Hisarı Çiçekçiler

Anadolu hisarın da çiçekçilik çok eski zamanlara dayanmış olup günümüzde de popüler semtlerimiz içerisindedir. Beykoz ilçesine bağlı bir mahalle olup istanbulun sahil kesiminde yer alır.Villaların ve yalıların fazla oluşu anadolu hisarında online online çiçek siparişleri oldukça revaçtadır. Anadolu hisarınının önemli mekanları arasında sabancı öğretmen evi gelir. Fatih sultan mehmet boğaz köprüsünün alt kısımında kalır. Hisartepe evleri ve otağtepe evleride anadolu hisarında çiçek siparişi alan önemli yerleşim yerleri arasındadır. Küçüksu kasrı nada hafta sonları düğünlerde sepet ve arajman siparişleri gitmektedir. Anadolu Hisarı çiçek siparişiniz teslim edildiğinde ücretsiz olarak sms ile bilgi veriyoruz.

Anadolu Hisarı Çiçek Servisi
Orkideler hassas olduğu kadar da yerini sevdiği sürece bol çiçek açan bir salon süs bitkisidir. Orkideler genelde sıcak ve aydınlık ortam isteyen bir bitkidir. Yaz aylarında güneş ışığından uzak tutulması gerekli olup, saksısı şeffaf olmak zorundadır. Sudan fazla vitaminini köklerinden alır. Toprak olarak özel ağaç kabuğu kullanılması gerekir.Suyunu haftada bir kere bol verilmesi yeterli olup sulama kabında su kalmaması gereklidir. Anadolu hisarına verilen orkide siparişlerinde özel sulama kabını ücretsiz gönderiyoruz. cicekal.net