Yükleniyor
Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme İletişim
Üye Ol / Giriş Yap
Sipariş Takibi

Aşağı Dudullu Çiçekçi

Aşağı dudullu çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Aşağı dudullu da ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Aşağı dudullu ya özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde aşağı dudullu'ya çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir süpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Aşağı dudullu ya ilave yol ücreti ödemeden,güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.
Vazoda Kırmızı Gül ve Orkide
1.499,00TL 1.399,00TL + KDV
Kırmızı Gül Ve Beyaz Papatyalar
299,00TL 279,00TL + KDV
Kokulu Lilyum ve Beyaz Güller
189,00TL 169,00TL + KDV
Saksıda Areka Çiçeği
899,00TL 799,00TL + KDV
Çift Dallı Mavi Orkide ve Tek Gül
1.999,00TL 1.899,00TL + KDV
Vazoda Kokulu Beyaz Lilyumlar
1.299,00TL 1.199,00TL + KDV
Büyük Boy Beyaz Arajman
599,00TL 499,00TL + KDV
Tüle Sarılmış 41 Gül Buketi
899,00TL 799,00TL + KDV
Kutuda Kırmızı Gül
109,00TL 89,00TL + KDV
Vazoda Beyaz Gerbera ve Kırmızı Güller
299,00TL 279,00TL + KDV
Sade Beyaz Gelin Arabası Süsleme
659,00TL 559,00TL + KDV
Pembe Orkidelerin Dansı
5.999,00TL 5.599,00TL + KDV

Aşağı Dudullu Çiçekçi Müşteri Yorumları

Faruk Güzelgöz Kızım arkadaşları ile yurttan ayrılıp ev tutmaya karar verdiği gün onun doğum günüydü. Bu telaşe içinde kızımın doğum gününü unuttuğunu düşündüm. O gün kendisi ile yaptığım görüşmede evin tam adresini aldım. Adres alırken ona doğum günü olduğunu yine hatırlatmadım. Aşağı dudulu çiçekçisine ulaşıp adresi verip çiçeğin kızımın adresine hemen ulaşmasını istedim. Çiçekçiye de çiçeği teslim ederken üzerine hiçbir şey yazmayıp teslimde bana telefon edilmesini ve kızıma telefonun verilmesini istedim. Kızım bu sürprizi aradan geçen yıllara rağmen hala anlatır.

FERİDUN ALPTEKİN Kadosan sanayi sitesine vereceğim çiçek siparişinde aradığım tüm firmalar yol ücreti istedi fakat cicekal.neti aradığımda her hangi bir ek ücret talep etmediklerini söylediler. İnternet üzerinden ilk defa çiçek siparişi vereceğim için tereddüte kapıldım fakat sipariş teslim edilip sms ile bilgi gelince şaşırdım. Kız arkadaşım aradı ve çiçeklerin harika olduğunu söyleyince dükkana gitmektense internetten vermenin daha mantıklı olduğunu gördüm. Tüm cicekal.net ekibine teşekkürler.

KADER YORULMAZ İmes sanayi sitesinde bulunan bir arkadaşımın iş yeri açılışına çiçek siparişi verdim. 45 dk da teslimat yapıldı hizmet ve çiçekler tam istediğim gibi idi. Hizmet için teşekkürler.

Bilge Canoy Aşağı Dudullu da oturan ve yalnız yaşayan babama yalnızlığına bir güzellik ve katkı sağlasın diye kocaman bir çiçek buketi gönderdim. Sanırım babam bu işe çok sevindi ve çiçeklerin tekrarını istedi. Yalnızlığın ilacı çiçekler birer derman aracı. Çiçekçilere duyurulur. Hatta babası için bir şeyler yapmayı düşünenler içinde iyi bir örnek olması dileğiyle herkese duyurmak isterim.

Merve AY Ümraniye aşağı dudullu sinpaş aqua city de oturmaktayız. Son anda doğum gününden haberim olduğu arkadaşım için çiçek siparişi vermek istedim fakat saat geç akşam 10 olduğundan dolayı pek açık çiçekçi bulamadım bulduklarımda çok fazla yol parası istediler. :( fakat çiçekal hiç bir yol ücreti almadan 45 dk da siparişimi teslim ettiler. Teşekkürler.

Ayhan Kutlucalı Aşağı dudulu semt pazarının hemen yan sokağında oturan annem benim oturduğum eve oldukça uzaktadır. Bu nedenle bazı zamanlarda annemi çok özlediğimi hissederim. Gidip elini öpmeye vaktim olmadığı için çiçek göndererek onu mutlu etmek isterim. cicekal.net benim bu özlemimi yerine getiren en önemli yardımcım olmuştur. Özenle seçtiği çiçekleri anneme teslim ederek beni ve annemi son derece mutlu etmektedir.

İbrahim Karayazgan Ziraat bankası keyap çarşı şubesi açılışına çelenk siparişinde bulundum. Çiçekal çok ilgili ve zamanlaması gayet iyi bir firma. Siparişimi istediğim saatte sitedeki gibi güzel çiçeklerden hazırlamışlardı. Teşekkürler. Samet Ay Dudulluda kendi dükkanım için canlı çiçek siparişi vermiştim.Çiçekler isteğim gibi canlı ve güzel bir ambalaj içerisinde elime ulaştı.Size çok teşekkür ederim cicekal.net

Aşağı Dudullu Çiçekçiler

Ümraniye aşağıdudullu semtinin her noktasına çiçek araçlarımız ile sürekli çiçek dağıtımı yapıyoruz. Teslimatta ücretsiz bilgilendirme hizmetimizde mevcuttur. Organize sanayin en hat safada olduğu aşağı dudullu en fazla açılışlara çelenk gönderilmesi ile çiçekçilerin yüzünü güldürmektedir. Bölgede bulunan kadosan sanayi sitesi, imes sanayi site, modoko mobilyacılar sitesi TÜRKİYE nin en büyük organize sanayi bölgeleri arasında yerini alır. Coca cola dudullu tesisleri de dudullu semtinde yer almaktadır ve bu semte vereceğiniz çiçek siparişlerinde hiç bir ilave ücret almamaktayız. Aşağı dudullu semtine verilen çiçek siparişleri yalovadaki seralarımızdan günlük kesilen kesme çiçeklerden hazırlanmaktadır. Bu sayede çiçeklerin vazoda durma ömrü daha uzun olmuş olur. Ayrıca aşağı dudulluya vereceğiniz saksı çiçeklerinde 1 ay her türlü bakımsızlık ve bozulmaya karşı firmamız tarafından garanti kapsamındadır. Bozulma durumunda anında değişim talepleri incelenerek yeni sağlıklı ürün ile iade işlemi gerçekleşmektedir.

Aşağı Dudullu Çiçek Servisi
Kesme çiçekler genelde taze olmadığı sürece dayanma süresi yaz aylarında çok azdır. Taze bir çiçeğin görünümüz her zaman diri yaprakları yeşil, albenisi olan, çiçeklerinden sararma yada pörsülme olmamıştır. Taze kesme çiçeklerin uzun süre vazoda kalması için, direk güneşe maruz bırakmadan rüzgarda olmayan bir yere koyup, 2 günde bir saplarını 3 cm keserek suyunu değişmeniz halinde dayanma süreleri 3 ila 5 gün arasında değişir. Aşağı dudullu için verilen tüm siparişlerde taze çiçekler vardır. İmes sanayi sitesinin bu ilçemizde olması çok miktarda çiçek siparişini çekmektedir. İmes çiçek mezatı da bu bölgemizdedir.Dudullu Ziya şark sofrası da ilçe sınırları içerisinde olan bir başka turistik bölgemiz olma özelliğini taşımaktadır.Dudulluda ayrıca asya park alışveriş merkezi ve barem alışveriş merkezleri de bulunur. Yeni yapılan idealist kent de bu semtimiz sınırladı içerisinde yer alır.