ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

Adem Şahin

Sarıgazi bölge hastanesinde doğum yapan eşim için oda süslemesi ve vazo arajmanı siparişi verdim. 45 Dk gibi bir sürede hem çiçek hemde oda süslemesi hizmetim tamamlandı. Çiçekal firmasına hassas zamanlamasından dolayı teşekkür ederim. İyi çalışmalar.


Metin Kaymakçı

Sancaktepe alice villarına sepette kırmızı gül siparişi verdim. Güller gonca ve hoş bir şekilde hazırlanarak teslim edilmiş. Verilen hizmete teşekkür ederim. Boş kazançlar.

Halime Yaycı

bunu yazarken altunizade de çiçeklerin yanındayım çiçek yaklaşık 1 saat önce vazoda grup gül siparişi verdim telefon açarak sordum 2 ssat içerisinde gelirmi bir arkadaşıma götüreceğim diye müşteri hizmetleri 1 saat içerisinde getirebileceklerini söyleyince şaşırdım. Fakat tam söledikleri gibi sürpriz yaşatmadan altunizade deki evime çok taze ve kaliteli çiçeklerden bir tasarımı getirdiler gerçekten bu işi hakkı ile yapıyorlar.

YENİ ÜYELİK

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz ve Cicekal.net' te size özel indirimler oluşturabilmemiz için aşağıdaki alanları doldurarak sitemize üye olabilirsiniz.


Üyeliğinizi takiben Adres Defteri, Hatırlatıcı Servisi, İleri Tarihli Çiçek Gönderimi gibi ücretsiz katma değerli servisleri kullanmaya başlayabilirsiniz.Kurumsal üye olmak istiyorum.
Adınız Soyadınız :  *
E-Posta Adresiniz :
Kullanıcı Adınız :
Şifreniz :
Şifreniz (Tekrar):
Bülten ve diğer kampanyalardan E-posta yolu ile haberdar olmak istiyorum

Online Çiçek Gönder
çiçekçi