ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

Esra Erbil

Kurtköy crowne plaza otel de düğünü olan kardeşime büyük 3 göbekli düğün açılış çelengi yaptırdım. Akşam görme fırsatım da oldu gayet gösterişli ve canlı çiçeklerden hazırlanmış çiçekler gitmiş. Çok teşekkürler.


Filiz Şenel

Marmara eğitim köyü maltepe üniversitesinde göreve başlayan öğretmen arkadaşımın ilk gününü çiçekler ile kutlamak istedim. Bir çok firmanın yol ücreti istediği bölgeye hiç bir ücret almadan 2 saat içerisinde çiçek servisi yapan çiçekal firmasına dürüst çalışmaları, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ve güzel çiçeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

FERİDUN ALPTEKİN

Kadosan sayi sitesine vereceğim çiçek siparişinde aradığım tüm firmalar yol ücreti istedi fakat cicekal.neti aradığımda her hangi bir ek ücret talep etmediklerini sölediler. İnternet üzerinden ilk defa çiçek siparişi vereceğim için tereddüte kapıldım fakat sipariş teslim edilip sms ile bilgi gelince şaşırdırm. Kız arkadaşım aradı ve çiçeklerin harika olduğunu söyleyince dükkana gitmektense internetten vermenin daha mantıklı olduğunu gördüm. Tüm cicekal.net ekibine teşekkürler.

YENİ ÜYELİK

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz ve Cicekal.net' te size özel indirimler oluşturabilmemiz için aşağıdaki alanları doldurarak sitemize üye olabilirsiniz.


Üyeliğinizi takiben Adres Defteri, Hatırlatıcı Servisi, İleri Tarihli Çiçek Gönderimi gibi ücretsiz katma değerli servisleri kullanmaya başlayabilirsiniz.Kurumsal üye olmak istiyorum.
Adınız Soyadınız :  *
E-Posta Adresiniz :
Kullanıcı Adınız :
Şifreniz :
Şifreniz (Tekrar):
Bülten ve diğer kampanyalardan E-posta yolu ile haberdar olmak istiyorum

Online Çiçek Gönder
çiçekçi