ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

RASİM SİVRİ / EDİRNE

Kuzguncuk camii sinde cenazesi kalkacak olan arkadaşımın annesinin cenazesine hava koşullarından dolayı gidemeyeceğimden için çelenk siparişi vermeye karar verdim. Edirnedeki çiçekçiler çok pahalı fiyat istediği için online sipariş vermeye karar verdim. Site üzerinden işlemimi gerçekleştirdim. Çelenk öğlen namazı olmadan teslim olmuş sms ile bilgi geldi. Sms sonra çelenk resmide telefonuma mms ile gelince şaşırdım. Hiç tanımadığım firmadan böle bir hizmet almak bu firmanın özverisini bana gösterdi. Hizmetinizden çok memnun kaldım. Hayırlı işler diliyorum.


Bilge Fırat

Kız kardeşim doğum yaptı. Ben teyze oldum. Hem yeğenimi, hem kız kardeşimi hem de teyzeliğimi kutlamak için Altunizade Eylem konutlarında oturan kardeşime çiçek siparişi verdim. Gönderdiğim çiçek siparişini de biraz abarttım sanırım. Çiçekler neredeyse odanın her tarafını kapladı. Çok güzel çiçekler ve hazırlanan görsel görüntünün şahaneliği için çiçekçimi bir kez daha gururla ifşa ettim.

Nihan Demet

En güzel çiçeklerden oluşan çiçek buketini sipariş verdiğim zamandan çok kısa bir süre sonra Kurtköy reyhan sitesinde oturan arkadaşıma ulaştıran ve onu mutlu eden çiçekçimin hizmet elemanına bol teşekkürler. Bu noktada eğitimli elemanlar çiçekçile açısından çok önemlidir. Kaba saba kişiler çiçek gibi narin bir ikili ile hiç de hoş durmazlar. Bu nedenle bunu önemsenmesi onların menfaatine olur.

SİPARİŞ TAKİBİ

Onaylanan çiçek siparişlerinizin sonucunda sisteme girmiş olduğunuz e-mail adresi ve aldığınız sipariş numarasını aşağıya girerek siparişiniz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Teslim edilen siparişlerde sms ile ücretsiz olarak teslim edildi bilgisi gönderilmektedir.

Not: İstanbul dışı illere verilen çiçek siparişlerinde sms ile teslim edildi bilgisi gönderme hizmetimiz yoktur.

E-Posta Adresiniz :
Sipariş Numaranız :
 
Online Çiçek Gönder
çiçekçi