ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

Serdar Tatar

Ing bank selamiçeşme şubesinde göreve başlayan nişanlıma masasında devamlı kalıcı olması için yapay çiçek siparişide bulundum. Çiçekal web sitesinde satmadığı için satış merkezi dükkanlarına giderek beğendim. Gayet güler yüzlü ve ikram sever personelleri ve güzel çiçeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kısa süreli teslimatları için ayrıca teşekkürler. Artık daimi müşterinizim.


Erman EROĞLU

Eşiöi bu doğum gününde çiçekle mutlu etmek istedim. Yukarı Dudullu daki alcatel şirketine gönderilmek üzere sabah erkenden sipariş vermek için siteye girdim üye olmadan boş boş yerleri doldurmadan 2 dk içinde siparişimi verdim hemen gitmesini istedim. Sİpariş numaramı aldım. Abartısız 2 bardak çay içmeden sms geldi ! Çiçeğiniz teslim edildi diye şaşırdım eşimi arayacakken o beni aradı teşekkür eti. Bu kadar hızlı olacağını ummamıştım. Gerçekden süpersiniz.

Kamil Akarsu

Sancaktepede yeni açılan ziraat bankasıda yeni göreve başlayan eşim için çiçek siparişi verdim. Hizmet gerçekten çok güzel. Ürün titizce hazırlanmış ve özel bir çiçekti. Tebrikler.

SİPARİŞ TAKİBİ

Onaylanan çiçek siparişlerinizin sonucunda sisteme girmiş olduğunuz e-mail adresi ve aldığınız sipariş numarasını aşağıya girerek siparişiniz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Teslim edilen siparişlerde sms ile ücretsiz olarak teslim edildi bilgisi gönderilmektedir.

Not: İstanbul dışı illere verilen çiçek siparişlerinde sms ile teslim edildi bilgisi gönderme hizmetimiz yoktur.

E-Posta Adresiniz :
Sipariş Numaranız :
 
Online Çiçek Gönder
çiçekçi