Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Serpil Gözdeoğlu

Ablamın kızı Ceyda nerede ise benim elime doğmuş ve hep benim himayemde büyümüştür. Onun yetişmesi konusunda çok titiz davranmış ve her şeyine yetişmişimdir. Hatta İstanbul üniversitesini kazandığında ilk senesinde de yanında olmuştum. Daha sonra ev arkadaşı bulunca ben memlekete geri döndüm. Benim için bu kadar önemli olan yeğenimin her özel günü de benim için özeldir. Neyse ki Altunizade çiçekçisi ile tanıştığımdan beri bu konuda bir sorun yaşamamaktayım. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.


Zerrin İnce

Mado pastaneleri bostancı şubesi açılışı için ayaklı çelenk siparişini çiçekala telefon aracılığı ile verdim. Çelenk siparişimi kısa sürede teslim etmişler. Kendimde açılışa katıldım. Çiçekler taze idi. En güzel yanlarından diğeride yazı şeridini bilgiyardan çıktı almaları yazıların üstünde yüzlerce zımba yok idi. Teşekkürler.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi