Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Nehir ÜŞÜMEZ

Kozyatağında ki evime gece 12 de gelmesi için saat6 sularında 1001 gül siparişi verdim. O kadar gülü temin edecekleri gerçekten hiç içimden gelmiyordu. Fakat beni gerçekten yanılttılar. 1001 gülü tam saat 12 de düşündüğümden daha kaliteli gülleri önüme serdiklerinde bu firmayı ve çalışanlarını gösterdikleri özveriden dolayı tebrik ettim. HELAL OLSUN.


İdil Bilikçi

Yeni açılacak olan iş bankası fikirtepe şubesine şirketimiz adına çelenk siparişinde bulunduk. Zamanında ve gayet taze çiçekler kullanılarak hazırlanmıştı. Dürüst çalışmalarından dolayı tüm çiçekal personelini içten tebrik ediyorum. Bu zamanda böle firmalar bulmak zor.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder