Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Fethi Ark

Ataşehirde yeni açılam arkadaşımın dükkanı için ayaklı çelenk siparişinde bulundum. Resimde gördüğüm gibi taze ve şık bir şekilde hazırlanmıştı. Tam istediğim saatte yerinde oldu. Güvenilir ve işini düzgün yapan ender firmalardan birisi.


SELVİNAZ ÇINAR ( Adıyaman )

Annemin doğum günü için çiçek siparişi verdim. Uzakda olduğum ve çiçeğin sadece resmini gördüğümden dolayı açıkcası biraz tereddüt ettim fakat annem çiçekleri alınca hemen aradı. Çiçekler 10 gün annemin vazosunda kalmıştı. Bundan sonraki tüm siparişlerimde bu siteyi kullanacağım. Herkese tavsiye ederim.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder