Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Birgül Özdüven

Kızım Üniversiteyi kazanarak İstanbul Kartal da ikamet etmeye başladı. Ben ise Ankara da oturuyorum. İnternet üzerinden sipariş vererek doğum gününde kızımın istediğim zamanda eline geçecek şekilde çiçek siparişi verdim. Çiçek siparişim istediğim gibi gerçekleşmiş ve kızım çiçekleri görünce mutluluktan ağlamış. Hayatımdaki en güzel doğum günü armağanını aldım dedi hem ben mutlu oldum hem de çiçeklerle onun mutlu olmasını sağladım. Sonsuz sevgiler ve başarılarınızın devamını diliyorum.


Erman EROĞLU

Eşiöi bu doğum gününde çiçekle mutlu etmek istedim. Yukarı Dudullu daki alcatel şirketine gönderilmek üzere sabah erkenden sipariş vermek için siteye girdim üye olmadan boş boş yerleri doldurmadan 2 dk içinde siparişimi verdim hemen gitmesini istedim. Sİpariş numaramı aldım. Abartısız 2 bardak çay içmeden sms geldi ! Çiçeğiniz teslim edildi diye şaşırdım eşimi arayacakken o beni aradı teşekkür eti. Bu kadar hızlı olacağını ummamıştım. Gerçekden süpersiniz.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder