Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ayça Sözübir

Kayışdağı gümrük müdürlüğünde yeni göreve başlayan arkadaşım için vazoda lilyum ve gül çiçeği siparişi verdim. Çiçeklerin iyi olduğu arkadaşımın teşekkürlerinden ve çiçeği beğenmesinden belli oluyordu. Özenli çiçek hizmeti verdiği için çiçekal ekibine teşekkür ediyorum. Başarılar.


Faruk Güzelgöz

Kızım arkadaşları ile yurttan ayrılıp ev tutmaya karar verdiği gün onun doğum günüydü. Bu telaşe içinde kızımın doğum gününü unuttuğunu düşündüm. O gün kendisi ile yaptığım görüşmede evin tam adresini aldım. Adres alırken ona doğum günü olduğunu yine hatırlatmadım. Aşağı dudulu çiçekçisine ulaşıp adresi verip çiçeğin kızımın adresine hemen ulaşmasını istedim. Çiçekçiye de çiçeği teslim ederken üzerine hiçbir şey yazmayıp teslimde bana telefon edilmesini ve kızıma telefonun verilmesini istedim. Kızım bu sürprizi aradan geçen yıllara rağmen hala anlatır.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder