Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ertuğrul Burgaz / Berlin

Küçükyalı karayolları lojmanlarında ikamet eden annem için anneler gününde gitmesi için cicekal web sitesi üzerinden vazoda renkli lilyum siparişi verdim. Giden çiçekleri annem çok beğenmiş. Firmanın mail sistemi, çiçek siparişiniz hazırlandıkdan sonra resminin mail olarak gelmesi ve teslimattaki sms hizmeti çok güzel bir uygulama. Tüm siparişlerimde çiçekalı kullanacağım teşekkürler.


Ali Kemal Batu

Ümraniye Atakent mahallesinde oturan nişanlım için çiçek siparişinde bulundum. Nişanlım ile aramız biraz açılmıştı. Telefondaki operatör arkadaşa durumu anlatıp duruma uygun bir çiçek göndermelerini istedim. Siparişimi verdim sabırla teslimat saatini bekledim. Teslim edilince bende şok oldum. Nişanlım çiçekleri çok beğenmişti. Bu firma kadın ruhundan iyi anlıyor. Teşekkürler hayırlı işler.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder