Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ercan Parlak

Kalamışda bulunan kadıköy gençlik merkezinde yapılacak seminer için süsleme ve masa çiçekleri için anlaşma yaptık. Çiçeklerimiz itina ile hazırlanarak, zamanında teslim edildi.


Alper Bergamalı

Önümüzdeki günlerde anneler gününün olduğu aklıma gelince geçen seneki anneler günü aklıma geldi. Üç anneye sahip olduğum için üçüne de aynı çiçekleri göndermiştim. Bunlardan biri varlık sebebim annem, diğeri eşimin annesi ve çocuklarımın annesi eşimdi. Hepsi de bu tatlı sürprizden çok etkilenmiş ve hemen beni arayarak inceliğimden bahsetmişlerdi. Bu sene aynı sürpriz farklı çiçeklerle cicekal.net başıbüyük çiçekçi bayisi ile gerçekleşecek.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi