Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Fatma Yarar

Fikirtepe 29 ekim ilköğretim okulunda eğitim öğretim yılına başlayan eşime orkide sipariş ettim. Yorumu 2 ay sonra yazıyorum, orkide çiçekleri hala duruyor ve tüm tomurcukları açtı. Farklı bir yerden aldığım orkide 1 hafta içerisinde ölmüştü. Çiçekal orkide konusunda çok profesyonel gerçekten.


Adnan Malkoç

Kadıköy moda spor klübünde nişanı olacak arkadaşım için vazoda kesme orkide ve güllerden oluşan buket siparişi verdim. 30 dk gibi kısa sürede siparişi teslim ettiklerine dair mail ve sms geldi 1 saat sonrada kendim nişana katıldım. Kısa sürede teslim edildiğinden özensiz ve düzgün bir çiçek gitmediği gibi bir şüphe düşmüştü içime fakat çiçekler özenle taze çiçeklerden hazırlanmıştı. Titiz hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder