Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ramiz TOPALAK

Şaşkınbakkal bağdat caddesi kazım özalp sokakda bulunan singapur konsolosluğunda çalışan kız arkadaşıma sevgililer günü münasebeti ile çiçek gönderiminde bulundum. Yoğun bir günde zamanında teslimat ve şık çiçek tasarımları ile favori çiçekçim oldu. Başarılar.


Nedret saygılı

Tuzla askeri birliğinde subay olarak çalışan eşime doğum gününde çiçek göndererek sürpriz yapmak istediğimi Tuzla çiçekçisini internetten bularak söyledim. Askeri birliğe çiçek gidip gitmeyeceği kafama takılan soruydu. Eşime sorsam sürprizi anlayacak ve sürprizin anlamı ortadan kalkacaktı. Eşim Tuzla çiçekçisinin nizamiye de olduğunu duyunca tabii ki benim olduğumu anlamış. Beni arayarak sevdiğini söylemesi ile aşkımız yeniden pekişti.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder