Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

SERKAN ZENGİN

Daha önce bir çok siteden alışveriş yaptım fakat hiç biri bu kadar hızlı ve ekonomik olmamıştı. Daha önce verdiğim siparişlerde çiçeklerin çoğu gföründüğünden farklı iken bu sitede her şey dört dörtlük tüm taahhütlerini yerine getirdiler. Hayırlı işler.


Halime Yaycı

bunu yazarken altunizade de çiçeklerin yanındayım çiçek yaklaşık 1 saat önce vazoda grup gül siparişi verdim telefon açarak sordum 2 ssat içerisinde gelirmi bir arkadaşıma götüreceğim diye müşteri hizmetleri 1 saat içerisinde getirebileceklerini söyleyince şaşırdım. Fakat tam söledikleri gibi sürpriz yaşatmadan altunizade deki evime çok taze ve kaliteli çiçeklerden bir tasarımı getirdiler gerçekten bu işi hakkı ile yapıyorlar.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder