Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Giray Arslan

Kuzguncuk harmony sanat galerisinde resim sergisi yapacak olan arkadaşıma gösterişli bir ferforje aranjman sipariş ettim. Öğlen vaktinde çiçeğin gittine dair sms ile bilgi geldi. Akşam üstüde kendim gittim. Kapı ağzında direk güneş aldığı halde akşama kadar çiçek hala aynı canlılığında kalmıştı. Bu denli dürüst hizmet yaptıkları için çiçekal firmasına teşekkür ederim. Tüm yakınlarıma tavsiye edeceğim.


Nadide Yaman

İstanbul cevizli kartal adliyesinde yeni göreve başlayan arkadaşıma terfi çiçeği olarak saksıda çift dallı orkide gönderdim. Sipariş verirken tereddütlerim oldu fakat çiçekal zamanlaması ve çok güzel orkidesi ile yüzümü kara çıkartmadı. Artık daimi çiçekçimsiniz başarılar.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder