Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Belkız Önkol

Beylerbeyi yağcılar sitesinde yeni evlerine taşınan ablamlar için salon çiçeği sipariş verdim. Seçimi evde devamlı kalmasını istediğim için çiçekal personeline bıraktım. Bazı arkadaşlarım internetten çiçek alınmayacağını, çok kötü çiçekler gittiğini söleyince içime bi kurt düştü. 1 hafta sonra eve gittiğim de gayet sağlıklı ve gösterişli bir çiçek gittiğini gördüm. Güzel çiçek den dolayı Çiçekal firmasına teşekkür ediyorum.


Bekir Karabağ

Çengelköy maxi alışverişmerkezinde yeni bir iş yeri açan müşterimiz için jumbo orkide siparişi verdim. Kendimizde katılacağımız için çok önemli bir sipariş olduğunu belirttim. Daha önce farklı firmalardan verdiğim siparişlerde hep eksiklik olduğundan insanın pek güvenesi gelmiyor. Fakat gidip gördüğümde çiçekler gerçekten çok güzel hazırlanmış ve orkide özenle seçilmiş idi. Çok teşekkürler çiçekal müdürlerime karşı yüzümü kara çıkarmadınız.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder