Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Elif Sözübir

Özel bir şirkette çalışıyorum, yeni açılan bir firma için açılış sepeti siparişi verdik. Patronum gidip çiçekleri görünce bana teşekkür etti. Bende cicekal.net e teşekkürü bir borç biliyorum.


SERKAN SALKIM

Altıntepe özel salkım ana okulunda çalışan nişanlıma söz için büyük bir gül buketi gönderdim. Güller ve vazolar sitede gördüğümle aynı olarak gitti. Bu özel günüme çiçeklerin tazeliği ve sunumuda ayrı bir güzellik kattı tüm cicekal.net ekibine teşekkür ediyorum.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi