Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Taylan Toker

Çiftehavuzlar fenerbahçe lisesinde yeni eğitim öğretim yılına başlayan eşime süpriz için vazoda 20 kırmızı gül siparişinde bulundum. Güller kaliteli ve şık bir vazo içerisine hazırlanarak teslim edilmiş. Hizmetten memnun kaldım. Teşekkürler.


Aslıgül Şahin

Annemlerde bende İstanbul'da oturmamıza rağmen malum İstanbul?da mesafeler çok uzun olduğu için çoğu zaman görüşemiyoruz. Bunu telafi edebilmek için Küçükyalı çınar mahallesi semtinde oturan anneme sık sık gönlünü almak için çiçek siparişi vererek adresine gönderiyorum. Annem bu işten çok memnun. Bende de annemi memnun ettiğim için çok memnunum. Bunu gerçekleştiren ve aradaki mesafeleri bizim için yakınlaştıran çiçekçime sana da bu işe vesile olduğun için teşekkürlerimi iletiyorum.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder