Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Selami Özel

Kızıltoprakda açılan bir banka şubesine çiçek siparişinde bulunduk çiçekler gayet hoş ve güzel bir şekilde geldi. Ayaklı sepette bu firma profesyonelliğin ötesine geçmiş. Teşekkürler cicekal.net


Barış Öğütlü

Dragos sahil resort otelde düğünü olan arkadaşım için ferforje arajman siparişi verdim. Gayet güzel ve taze çiçekler kullanılarak hazırlanmıştı. Hizmetinizden çok memnun kaldım Teşekkürler.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi