Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ebru TATLI

Beykoz devlet hastanesinde yatan bir akrabam için yapay çiçek siparişinde bulundum. Ürün gayet düzenli ambalajlanmış ve titiz taşınmış idi. Verilen hizmetten memnun kaldım teşekkürler.


Nejla Kimduyar

Dragos Konutlarında oturan arkadaşımın doğum gününde onun için hazırlattığım çiçek buketini göndererek onun mutlu olmasını sağladım. Arkadaşımdan teşekkür üzerine teşekkür aldım. Ben onu mutlu ettim o da beni mutlu etti. Bu işlemi gerçekleştiren ve çiçeklerle mutluluk katan arkadaşlara yaptıkları bu işin layığıyla başarıya ulaşmasını sağlayanlara da özellikle tebriklerimi bildiriyorum.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi