Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Bekir Karabağ

Çengelköy maxi alışverişmerkezinde yeni bir iş yeri açan müşterimiz için jumbo orkide siparişi verdim. Kendimizde katılacağımız için çok önemli bir sipariş olduğunu belirttim. Daha önce farklı firmalardan verdiğim siparişlerde hep eksiklik olduğundan insanın pek güvenesi gelmiyor. Fakat gidip gördüğümde çiçekler gerçekten çok güzel hazırlanmış ve orkide özenle seçilmiş idi. Çok teşekkürler çiçekal müdürlerime karşı yüzümü kara çıkarmadınız.


Özgen Ulusuyorgun

İstanbul a 10 sene önce yerleştik. Eşim ve ben öğretmeniz memleketimiz Eskişehir. Ama artık kendimizi İstanbul?lu sayıyoruz. Koşuyolu?nda ikamet ediyoruz. Özel günlerimizde veya birbirimize hediye almak ya da hediye vermek istediğimizde hep çiçekleri hediye seçeneği olarak düşünürüz. Kısacası biz çiçeklere düşkün bir aileyiz. Bize bu hizmeti sunan ve her daim en güzel çiçekleri adresimize kadar teslim ederek güler yüzlü hizmet elemanlarıyla bize bunu ispatlayan çiçekçimize sonsuz sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder