Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

ÖMER ÇAKMAK

Bostancıdaki kız arkadaşıma sevgililer günü çiçek siparişi verdim. O yoğunlukda ki günde bile 2 saat içerisinde siparişimi sorunsuz gönderdiler. Hizmet budur.


Gülçin Birbir

Göztepede bulunan İstanbul oyuncak müzesinde yeni göreve başlayan, arkadaşım için saksıda areka siparişi verdim. Kısa süre içerisinde siparişimi teslim ettiler.Arkadaşım gelen çiçeğinde çok taze çiçek olduğunu ve teşekkür için beni aradı. Düzgün çalıştıkları için çiçekal ekibini kutlarım.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi