Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Kadriye Uçku

Pendik devlet hastanesinde yatan kayınvalidem için çok özel bir çiçek buketi istedim. Çiçek tasarımını cicekal.net e bıraktım. Hastaneye gittiğimde çiçekler oda da duruyordu. Ve hayal ettiğimden daha güzel bir çiçek buketi ile karşılaştım. Kendim yaptırsam bu kadar zevkli olmazdı.


Nadide Yaman

İstanbul cevizli kartal adliyesinde yeni göreve başlayan arkadaşıma terfi çiçeği olarak saksıda çift dallı orkide gönderdim. Sipariş verirken tereddütlerim oldu fakat çiçekal zamanlaması ve çok güzel orkidesi ile yüzümü kara çıkartmadı. Artık daimi çiçekçimsiniz başarılar.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi