Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

KEMAL SÖZBİR

Daha önce bir çok çiçek siparişi verdim bu siteyi beykoz çiçek siparişi vermek için internet üzerinden ilk defa kullandım. Sorunsuz çalışan sistemleri aradığınız telefona hemen bakan müşteri temsilcileri ve zamanında teslimat için teşekkür ederim.


Tolga Serdengeçti

Kız arkadaşım ile geçenlerde mini bir tartışma yaşamış ve bundan çok etkilenmiştim. Kendimi nasıl affettireceğimi düşünürken aklıma internet üzerinden çiçekal.net sitesini buldum. Bakkalköy ataşehir acıbadem hastaensinin arkasında oturan sevgilimin adresini verip ona en güzel barışma çiçekleri yollamasını istedim. Yaklaşık 20 dakika sonra sevgilim beni çok sevdiğini söyleyen bir telefon ile hattın öte ucundaydı. Çiçeğin gücünü göstermesi açısından çok önemli bir örnek olarak paylaşmak istedim.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder