Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Mehmet özipek

Bir çiçekçi bu kadar dakik olur Gerçekten bu işi bilen kişiler eşimin doğum günü için çiçek siparişi vermiştim. Tam istediğim saatte acıbadem deki adresimize teslim ettiler. Başarılar.


Emine Kızıl

Kızıltoprak özel sante tıp merkezinde ufak bir operasyon geçirecek olan arkadaşıma moral için kır çiçeklerinden buket çiçeği gönderdim. Çiçek siparişini cep tefonu üzerinden verdim. Gayet başarılı bir siteniz var çiçek servisi de 45 dk içerisinde yapıldı. Güzel çiçekler ve güleryüzlü hizmetiniz için teşekkürler.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder