Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

HALE DURUSOY

Batı ataşehir kent plusda ki arkadaşımın nişanı için bir büyük arajman gönderimi yaptım. Akşam çiçeği gördüğümde internetteki ürün ile aynı ve çiçekleri çok taze idi bundan sonraki tüm siparişlerimde cicekal.net i kullanacağım. Teşekkürler


Orçun Tunç / İstanbul

Caddebostan kültür merkezinde konsere çıkacak olan kız arkadaşıma karışık kır çiçeklerinden hazırlanmış el buketi sipariş ettim. Sahneye çıktık dan sonra 30 dk içerisinde gelmesi gerekli idi. Sipariş vermemden teslim edilmesine kadar çok disiplinli bir şekilde siparişim istediğim zamanda ulaştı. Zamanlamanız süperrrr. Çok teşekkürler.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder