Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Hasmak Makina

Tuzla organize sanayi bölgesinde açılışı yapılacak bir müşterimiz için ayaklı çelenk siparişi verdik. Zamanında sorun teslimat yapıldı. Teşekkürler.


Mehmet Uzuner - Ankara

Beykoz paşabahçede ikamet eden kayınvalidem için anneler gününde saksıda pembe orkide siparişi verdim. Anneler günü çiçekçiler için yoğun bir gün olmasına rağmen çiçekal siparişi zamanında ve güzel bir ambalaj yaparak teslim etmiş. Kayınvalidemde orkideleri çok beğenmiş. Hizmetinizden çok memnun kaldım güvenilir firmasınız teşekkürler.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi