Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Merve AY

Ümraniye aşağı dudullu sinpaş aqua city de oturmaktayız. Son anda doğum gününden haberim olduğu arkadaşım için çiçek siparişi vermek istedim fakat saat geç akşam 10 olduğundan dolayı pek açık çiçekçi bulamadım bulduklarımda çok fazla yol parası istediler. :( fakat çiçekal hiç bir yol ücreti almadan 45 dk da siparişimi teslim ettiler. Teşekkürler.


Bahri Canikli

Haydarpaşada yeni işe başlayan arkadaşıma çiçek siparişi vermiştim. Çiçekler umduğum gibi çok güzel olup kaliteli malzemeler kullanılmıştı.teşekkür ederim .Hayırlı işler.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder