Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Serkan Demircioğlu

Kartal koşuyolu kalp hastanesinde yatan bir arkadaşım için vazoda kokulu kır çiçeği siparişinde bulundum. Verdiğim çiçek siparişi zamanında ve taze şekilde teslim edildi. Verilen mütevazı çiçek hizmeti için teşekkürler.


FERİDUN ALPTEKİN

Kadosan sayi sitesine vereceğim çiçek siparişinde aradığım tüm firmalar yol ücreti istedi fakat cicekal.neti aradığımda her hangi bir ek ücret talep etmediklerini sölediler. İnternet üzerinden ilk defa çiçek siparişi vereceğim için tereddüte kapıldım fakat sipariş teslim edilip sms ile bilgi gelince şaşırdırm. Kız arkadaşım aradı ve çiçeklerin harika olduğunu söyleyince dükkana gitmektense internetten vermenin daha mantıklı olduğunu gördüm. Tüm cicekal.net ekibine teşekkürler.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder