Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Yahya Güngörmez

Pendik green park otelde şirketimiz üyelerine senelik olarak yaptığımız satış iyileştirme toplantısında organizasyonumuz çiçek ihtiyarçalarını çiçekal firmasından karşıladık. Daha önceki toplantılarımızda organizasyon firmaları çiçekleri yapıyordu fakat hiç beğenmiyorduk. Bu sefer özel olarak şirketimizin işlerini yapan çiçekalı tercih ettik. Zamanlama ve çiçek tazeliği konusunda her zamanki gibi titiz ve kusursuz bir işleyiş içindeler. Teşekkürler.


Ahmet ADIGÜZEL

Yakacıkda bulunan real alışveriş merkeinde çalışan arkadaşımın doğum günü için çiçek siparişi verdim. Çiçekler zamanında ulaştı teşekküer çiçekal harikasınız.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi