Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

ÜMİT YOLCU

Nişan çiçeğimi bu site üzerinden beğenip bağlarbaşındaki evimize sipariş verdim. Kapıda kredi kartı ile ödeme sistemleri çok güzel. Çiçekleri hem ben, hem ailem hemde nişanlım çok beğendi tasarım ve çiçekleri çok taze herkese tavsiye ediyorum. Zamanlamalarıda çok hızlı iyi çalışmalar.


Sevtap GİDER

Beylerbeyi polis evinde düğünü olacak arkadaşıma çiçek göndermek için online kredi kartı ile siparişi tamamladım. Gerçektende söyledikleri gibi gayet hızlı ve güvenli bir site. Herkese tavsiye edebilirim.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder