Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Selami Aklan

Ankarada oturmaktayım istanbul acıbadem de kalan annem için anneler gününde çiçek siparişi verdim. Çiçekler tam zamanında gitti 1 hafta sonra annem aynı çiçeklerden acıbadem de oturan teyzem için istedi :) gerçekten annem beğendi ise herkes bu çiçekleri beğenir.


Mustafa ALTEKİN

Merdivenköy halis kurtça kültür merkezinde resim sergisi olan bir arkadaşıma çiçek gönderiminde bulundum. Çiçeklerde firmanın adı web sitesine yakışacak tarzda güzel idi. Tüm çiçekal ekibine başarılar diliyorum.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder