Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

DR. HARUN ÖZ

Yıl dönümü münasebeti ile acarlar iş merkezinde çalışan eşime kırmızı gül buketi gönderimi yaptım. Çiçekler çok taze ve zamanında ulaştı. Hizmetiniz ve sipariş hassasiyetiniz için teşekkürler.


Ayşe Öden

Feneryolu Migros mağazasında çalışan güzel yakışıklı çocuk. Seni her an izliyorum ve seni çok beğeniyorum. Beğenimin karşılığı olan o güzel çiçekleri her zaman çiçek aldığım çiçekçime hazırlattırarak gönderdim. Şaşkınlığın kısa sürsün ve çiçeğin içinde iliştirdiği kartı okuyarak bana ulaşabilirsin. İşte çiçekler artık böyle şeylere de vesile olabiliyorlar ve bu şekilde birçok arkadaşlık kurulabiliyor neticesi ise evlilikle sonuçlanabiliyor bizimkisi niye gerçekleşmesin. Çiçeklere ve çiçekçime bana en güzel çiçekleri hazırladıkları için ve sevgime tercüman oldukları için şimdiden sağol diyorum.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi