Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ferit HAYRAN

İdealtepe yılmaz mızrak kültür merkezine ayaklı çelenk siparişinde bulundum. ürünler taahhüt ettikleri gibi taze ve tasarımına uygun olarak getirildi. Emeği geçen herkese teşekkürler.


Sivas Ticaret

Sancaktepe sarıgazi hakan şükür stadında düzenlenen sivaslılar buluşması münasebeti ile şirket olarak gösterişli karanfillerden pano çiçeği yaptırdık. Şirket personelerimiz ile de katılım yaptık. Çiçeğimiz gerçekten çiçekal müşterisi temsilcisinin bize anlattığı gibi güzel bir çiçekti. Teşekkürler.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder