Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

SEMA ALTIN

CAPİTOL ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE ÇALIŞAN ARKADAŞIMIN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMAK İÇİN AYICIKLI VE ÇİKOLATALI ÇİÇEK SİPARİŞİ VERDİM GERÇEKTEN ÇİÇEKLER SÖLDİKLERİ GİBİ ÇOK TAZE İDİ VE GELEN ÇİKOLATA GÜNLÜK VE ÇOK LEZİZDİ. BUNDAN SONRAKİ TÜM ÇİÇEK SİPARİŞLERİMDE TEK TERCİHİM VE TÜM TANIDIKLARIMA İÇİM RAHAT TEVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR ONLİNE ÇİÇEKÇİ FİRMASI


Mehmet Keser

Anadolu hisarı cemile sultan korusunda işe başlayan kız arkadaşımın doğum günü için orkide siparişi verdim. Çiçekaldan daha öncede anneme orkide siparişi vermiştim. Firma orkide konusunda gerçekten profesyonel. Güzel orkideler için teşekkürler.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder