Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Metehan BATTAL

Vefat eden bir arkadaşımın İstanbul maltepe merkez camii den kalkacak cenazesi için çelenk siparişnde bulundum. Çelenk saatinde ve güzel çiçeklerden hazırlanarak gelmişti. Teşekkürler.


Emine Erdemli

En son internetten çiçek siparişi verdiğimde hüsrana uğramıştım. cicekal.net ile tanıştık dan sonra paşabahçe devlet hastanesinde yatan anneme verdiğim çiçek siparişinde yeni çiçekçimin adı belli oldu. Artık tüm siparişlerimi cicekal.net ten vereceğim.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi