Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Arut Çankırcı

Başıbüyük mahalle sakinleri olarak halı saha açılışımıza gönderilen çelenkler ve çiçekler için herkese özellikle gönderen kişilere ve çiçekleri bizlere ulaştıranlara teşekkürü bir borç biliriz. Bu halı sahanın işletmesi belki bizde olabilir ama onun gerçek sahibi sizlersiniz. Bunun bu şekilde bilinmesi de çok önemlidir. Başıbüyük mahallesinde oturanlar.


Gökhan Kızılırmak

Kartal semtinde bulunan sevgilime çiçek sipairişi vermiştim. Çiçekler çok zarif ve çok şıktı.Teşekkür ederim.Kolay gelsin

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder