Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

MELİS AKÇAY (SİVAS)

SİTELERDEKİ RESİMLERDEN ESİNLENEREK EŞİME ÇİÇEK GÖNDERDİM. EŞİM ALDIĞI ÇİÇEK İÇİN 15 KERE TEŞEKKÜR ETMİŞTİR :) BUDA ÇİÇEĞİN NE BENLİ ALBENİSİ OLDUĞUNU BANA İFADE ETTİ. ARTIK VAZGEÇİLMEZ ÇİÇEKÇİM CİCEKAL.NET


METİN ÇİL / KARAMAN

Ziraat bankası cevizli şubesine tayin olan meslektaşıma internet üzerinden orkide çiçeği siparişinde bulundum. Siparişimin her aşamasında bilgilendirilmem ve arkadaşımdan da çiçeğin güzel olduğu hakkında olumlu bir yorum almam beni mutlu etti. Hizmetinizden memnun kaldım teşekkürler.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi