Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Sezai Kapıdağlı

İstanbul küçük yaşlarda bende çok önemli izler bırakan bir anıya sahiptir. Anneannem Acıbadem hastanesinde yatarken anne ve babamla birlikte hemen İstanbul?a hareket etmiştik. Anne annemi ilk defa yatakta böyle bitkin ve serum ile görünce çok üzülmüştüm. Hemen elimdeki çiçeklerimi anneanneme verdim. O gözlerindeki sevgi dolu bakış yaşamım boyunca aklımdan hiç çıkmayacaktır. Ondan sonra hastaneye her gidişimde acıbadem çiçekçisi uğradığımız ilk adres olmuştur.


Fatih Kara / Edirne

Bostancı green park oteldeki bir düğün için çelenk gönderiminde bulundum. Zamanında iletildiğine dair sms ve mail ile bilgi verdiler. Daha önce başka bir firmayı kullanmıştım. Gayet sorumsuz ve çiçeğimi geç teslim ettiler. Çiçekal sorunsuz ve güvenli bir çiçek firması kolay gelsin.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder