Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Samet Ay

Dudulluda kendi dükkanım için canlı çiçek siparişi vermiştim.Çiçekler isteğim gibi canlı ve güzel bir ambalaj içerisinde elime ulaştı.Size çok teşekkür ederim cicekal.net


Zeynep TANRIVERDİ

Delta hospital da çalışan arkadaşıma orkide siparişi verdim. 1 Hafta sonra da arkadaşımı ziyarete gittim. Orkideler ilk günkü canlılığında duruyordu. Bu firmadan 2. kaz orkide gönderişim. Orkide konusunda gerçekten da çok başarılılar. Böle devam ettiği sürece tüm çiçek siparişlerimde çiçekal.net i kullanacağım. Başarılar.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi