Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Merkam A.ş.

Moda deniz klübünde yapılacak olan bir müşterimizin düğün için ayaklı çelenk siparişinde bulunduk. Akşam gittiğimizde hazırlanan çelenk sitede beğendiğimiz ile aynı ve zamanında teslim edilmiştir. Firmaya bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ederiz. Başarılar.


VOLKAN BAYRAMOĞLU

Anadolu hisarı küçüksu kasrında nişanlı olan personelimize ferforje arajman siparişi verdik. Daha önce başka bir çiçekçi alakasız çiçek gönderdiğinden ağzımız yanmıştı. Servise çıkmadan çiçeğin resimini istedik, gönderdiler. Nişan töreninde de gördük gayet profesyonel ve işlerinin bilincinde firmalar.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder