Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

MEHMET KONUR

Bulgurlu libadiye caddesinde dükkan açan arkadaşıma ayaklı çelenk siparişi verdim. Hizmet güzel çiçeklerde istediğim gibi idi daha önce verdiğim disiplinsiz, iş anlayışı olmayan taşeron firmalar ile yapılan laubali iş anlayışı yoktu. Tamamen profesyonel bu işi bilenler tarafından yönetilen bir sistem. Sizde sorunsuz çiçek göndermek istiyorsanız boşa kendinize heyecan aramayın hemen siparişinizi verin derim.


Selim ÇOBAN

Üsküdar Yunus Emre Hastanesinde doğum yapan eşim için online çiçek siparişinde bulundum. Gelen çiçeğe göre fiyat bedava idi. Hizmet ve çiçek kalitesi çok iyi. Her zaman bu siteyi kullanacağım. Süperiniz.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder