Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Sedat Polat

Ümraniyedeki arkadaşımın doğum günü için daha önce sipariş veren bir arkadaşımın tavsiyesi ile çiçek siparişini cicekal.net sitesi üzerinden verdim. Arkadaşımında sölediği gibi çok kaliteli ve taze çiçeklerden oluşan buketler teslim edilmişti. Bende tüm tanıdıklarıma içim rahat bi şekilde cicekal.net i tavsiye edebilirim.


Yusuf Altın

Acıbadem marmara güzel sanatlar fakültesinde göreve başlayan arkadaşım için orkide siparişi verdim. Zamanında ve sağlıklı bir orkide teslimi yapan çiçekal için teşekkür ederim.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi