Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Sezgin Silahtar

Nakkaştepe Konakları arka sokağında oturan dedem yaş gününü kutlamak için yolladığım çiçeğe o denli şaşırmıştı ki bunu bana telefonla anlatırken gülmekten krize girmiştim. Çiçekçi kapıya çiçeği teslim ettiğinde bunu benim bir muzipliğime bağladığımı söyleyip hadi çık artık ortaya demesi benim orada olduğumu düşünmesinden kaynaklıymış. Sonra bunun benim bir telefon ile gönderdiğim bir çiçek olduğunu öğrenince o da çok şaşırdı.


Sebahattin ZORLU / ÇORUM

Pendik beşiktaş sosyal tesisinde düğünü olan arkadaşıma çelenk siparişi verdim. Görmediğim için düğüne giden bir arkadaşımdan bakmasını rica ettim. Gerçektende kilometrelerce uzakdan gönül rahatlığı ile sipariş verilecek bir firma. Zamanında çiçeğimi teslim ettikleri ve özenerek yaptıkları için tüm ÇİÇEKAL ekibine teşekkür ediyorum.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder