Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ender Kibirli

Koşuyolunda oturan arkadaşıma evlenme teklifi için bu site aracılığı ile çiçek gönderdim. Çiçekler çok hoş ve bi o kadar taze geldi teşekkürler cicekal.net. Kız arkadaşım evlenme teklifini kabul etti.


HALİT ARMAY

Caddebostan hsbc bank şubesinde işe başlayan kızım için çiçek siparişinde bulundum. Açık söylemek gerekirse sitedeki çiçekler çok hoş. Fazla çiçek siparişi veren biri değilim ilk etapta yapay sandım bir orkide siparişi verdim fakat 3 ay sonra kızım baba orkide tekrar açtığı dediği zaman bende mutlu oldum. Online çiçekçilikde gerçekden bu site 1 numara çiçekleri çok taze ve canlı

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi