Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

SELVİNAZ ÇINAR ( Adıyaman )

Annemin doğum günü için çiçek siparişi verdim. Uzakda olduğum ve çiçeğin sadece resmini gördüğümden dolayı açıkcası biraz tereddüt ettim fakat annem çiçekleri alınca hemen aradı. Çiçekler 10 gün annemin vazosunda kalmıştı. Bundan sonraki tüm siparişlerimde bu siteyi kullanacağım. Herkese tavsiye ederim.


Bayram Ketenci

Yapı Kredi bankası koşuyolu şubesinde göreve başlayan arkadaşım için saksıda pembe çift dallı orkide sipariş ettim. Siparişimi 30 dk gibi kısa süre içerisinde teslim ettiler. Arkadaşım orkideyi de çok beğendi teşekkürler çiçekal.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder