Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

MEKSAN MAKİNA / İZMİR

Kayışdağı Yedpa ticaret merkezinde açılan şubemiz için ayaklı çelenk siparişinde bulunduk. Firma kurumsal anlamda kendini aşmış vaziyette. Hem pazarlama hemde teslimat konusunda mükemmel bir çark döngüsü var. Diğer sitelere nazaran gönderilen çiçek kalitesi ve sitedeki benzerliği tartışılmaz derecede önde. Kurumsal olarak tüm Türkiyeye çiçek siparişlermizi online olarak site üzerinden verme kararı aldık. Başarılar.


Ferruh Kaya

Kazasker camii de kalkacak şirket müdürümüzün cenazesine 4 adet cenaze çelengi siparişi verdik. Çelenkler istediğimiz saat ve özellik de geldi. Teşekkürler.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi