Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Sezer İnan

Ümraniye meydan avm açılışı için çelenk siparişi verdim. Sitede verdiğim çiçekler zamanında ve satın aldığım çelenk gibi sorunsuz teslim edilmiştir. Çelenk resmini mail olarak tarafıma ilettiler. İçiniz rahat bir şekilde çiçek siparişlerinizi verebilirsiniz.


Fatih Kara / Edirne

Bostancı green park oteldeki bir düğün için çelenk gönderiminde bulundum. Zamanında iletildiğine dair sms ve mail ile bilgi verdiler. Daha önce başka bir firmayı kullanmıştım. Gayet sorumsuz ve çiçeğimi geç teslim ettiler. Çiçekal sorunsuz ve güvenli bir çiçek firması kolay gelsin.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi