Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Mustafa TOK

Kalamış posh klüp de ki arkadaşımın doğum günü için 500 kırmızı gül siparişinde bulundum. Açıkcası bir çok yeri aradım ve baya fiyat aldım. Fakat bu siteden ucuzunu bulamadım. Çiçekler biraz bozuk gelir diye düşünüyordum. Çiçekleri akşam partide görme şansım oldu düşündüğüm den çok güzel buket yapılmış ve hiç bozuk pörsümüş gül yoktu. Hepsi taze ve canlı idi. Sizde güvenerek bu siteden sipariş verebilirsiniz. Teşekkürler çiçekal beni mahçup etmedin.


Pınar TATLICI

Dragos elite otelde çalışan kı arkadaşıma sevgililer gününde çiçek siparişi verdim. Zamanlama ve servis hizmeti böle yoğun bir günde gayet tatmin edici . Teşekkürler zor günümün dostu :)

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder