Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Meliha Demir

Güzel kızımın bebeğinin doğduğu gün benimde en özelim torunumun kutlamasını beyaz lilyum çiçeklerinden yana tercihte bulunarak çiçek siparişimi verdim. Siparişler tam istediğim gibi Acıbadem hastanesine zamanında ulaşmış. Herkesin çok beğenisini kazandı. Teşekkürler Acıbadem çiçekçisi teşekkürler bana dünyalar güzeli torun veren kızım. Hepinizi çok seviyorum. En kısa zamanda yeniden yanınızda olacağım.


Gaye Cinisli

Kozyatağı kvk plazada çalışan kardeşimin doğum gününü kutlamak için site üzerinden çiçek siparişinde bulundum. Kısa sürede istediğim gibi çiçeğimi teslim ettiler. Disiplinli ve başarılı bir çiçek firması teşekkürler.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi