Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Kemal Batu

Caddebostan da kardeşimle küstüğüm için bir barışmak amaçlı çiçek siparişi vermiştim.beyaz spatifilyum çiçeği güzel bir ambalajla şık bir görünüme sahip olmuştu.teşekkür ederim cicekal.net


Meral YAPALI

Daha önce göztepe soyak sitesinde oturan annem için bir çok kez online sipariş verdim fakat cicekal.net deki hizmet ve kaliteyi başka hiç bir sitede bulamadım. 2 defa çiçek siparişi verdim 2 siparişimde de zamanlama mükemmel çiçekler sitedeki kadar taze ve canlı idi. Çiçekçilik bu olsa gerek. Çiçeklerimin her siparişimde aynı gitmesi umudi ile.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder