Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Aylin Kurt

Göztepe deki Kadın Doğum Hastalıkları hastanesinde başarılı bir operasyon ile sağlığına kavuşan ve bizleri memnun eden yeğenimin hastalığı sırasında ilgisini ve alakasını hiç eksik etmeyen doktorumuza teşekkür olarak ve şükranlarımızın bir belirtisi olarak hazırlattığımız orkide sanırım onu çok mutlu etmiş ve beğenmiş. Bizleri teşekkür yağmuruna tuttu ve hangi çiçekçiden bu orkideyi aldığımızı sordu. Çiçekçimize özellikle duyurulur ve siparişlerinin her daim olması temennisiyle.


Elif Ballı

Çiftehavuzlarda bulunan dayıma çiçek siparişi vermiştim Çiçekleri çok beğendim.Güzel kokuyorlardı.Teşekkür ederim.İyi çalışmalar.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi