Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Zeki Sözer eşimle yıldönünümüzü altıntepede bir restaurantta kutlayacaktık günün anlam ve önemi için güzel bir gül buketini bu siteden beğenerek siparişi sadece resimden görerek aldım. Akşam olmasını sabırsızlıkla bekliyordum.

Restauranta geçtiğimizde güllerin tam saatinde istediğimden daha şık bir buket olarak hazırlanmış şekilde gelmesi beni internetin dükkanda görmekden bi farkı olmadığı hatta yerinizden kalkmadan çok kolay bi şekilde güvenli sipariş vermeyi öğretti artık tüm çiçek işlerimi içim rahat bu siteden yapabilirim.


Cennet Şenpolat

Evlilik yıldönümümüzü hiçbir şekilde unutmayan ve evliliğimizin ilk günkü neşesinde ve mutluluğunda sürmesini sağlayan eşimin bana Beylerbeyi ayaşlı yalısı hemen bitişiğindeki evimize gönderdiği çiçekler her sene bana çiçekçimiz tarafından ulaştırılmaktadır. Onlarda adres adresimizi biliyor ve kendileri de bizlerin evlilik yıl dönümüzü kutlayıcı amaçlı olarak çiçeklerin sayısında artış yaparak tebriklerini katıyorlar. Herkese sevgiler.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder