Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Muhammet Gürgücü

Altıntepe halit armay lisesinde öğretmen olan nişanlım için sevgililer gününde gül buketi siparişi verdim. Özel bir gün olduğu için 1 gün önceden öğlene kadar gitmesi için not vermiştim. Daha önce bir çok firmayı aramamda saatli sipariş almamalarından dolayı güvenip sipariş veremedim. Çiçekala saat:10:00 da gitmesi için siparişi onayladım. Siparişim sevgililer gününde özenli bir şekilde istediğim saatte telim edildi. Çok teşekkürler özellikle müşteri temsilcisi, serkan beye teşekkür ediyorum. Hayırlı işler.


Özbey Bulut

İş bankası fikirtepe şubesinde yeni göreve başlayan nişanlım için bol kandilli orkide çiçeği gönderdim. Kendim göremedim ama 45 dk gibi kısa sürede teslim edildi. Nişanlım orkideyi çok beğenmiş bu dengi titiz hizmetinizden dolayı emeği geçen tüm çiçekal personeline teşekkür ederim. Bir dahaki siparişimde görüşmek dileğiyle.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder