Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Koray Gedik

Beykoz deniz ve su ürünleri müzesinde yeni işe başlayan ve doğum günü olan nişanlıma sepette pembe orkide çiçeği gönderdim. Nişanlım çok beğenmiş. Dışarıda 2 katı fiyat istedikleri orkideyi gönderirken bozuk gider şüphesi teslim edilene kadar içimi yesede kaygılarım boşuna imiş. Hizmetinizden çok memnun kaldım teşekkürler.


ERDEM DÜNDAR

ŞAŞKINBAKKAL KORU SİTESİNE TAŞINAN ARKADAŞIMIN EVİNE HAYIRLI OLSUN ÇİÇEĞİ OLARAK KÖKLÜ ORKİDE SİPARİŞ ETTİM. SİPARİŞİMİN ZAMANINDA GİTTİĞİNE DAİR SMS VE MAİL ALDIM. GÜZELDE BİR ORKİDE GİTMİŞ ÇOK BEĞENİLMİŞ. ARTIK HEP ÇİÇEKALDAN SİPARİŞ VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. HAYIRLI İŞLER DİLERİM.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi