Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Memduh ÇINAR

Erenköy dilman park konutlarına sevgililer gününde verdiğim çiçek siparişi zamanında ve sipariş verdiğimden daha özenli şekilde teslim edildi. Verilen Bu başarılı hizmetten dolayı tüm çiçekal ekibini yürekten kutluyorum.


Kübra Telli

Cevizlide bulunan özel kartal hastanesinde doğum yapan mesai arkadaşımıza şirket adına büyük balonlu bebek aranjman sipariş ettik. Siparişimizi zamanında ve taze çiçeklerden hazırladıkları için tüm arkadaşlarım adına çiçekal ailesinden teşekkür ederim. Artık tüm siparişlerimizde sitenizi kullanacağız. İyi çalışmalar.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi