Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ahmet Kısa

Bağlarbaşı koç allianz genel müdürlüğüne yeni atanan arkadaşıma terfi çiçeği olarak çift dallı orkide gönderdim. Sipariş teslimatını kısa sürede yaptılar. Arkadaşıma bol çiçekli tomurcuk ve sağlıklı bir orkide gönderildiği ayrıca hediye olarak gönderilen seramik sulama saksısı için teşekkür ederim. Dürüst bir satıcı, güvenli hizmetinizden dolayı ayrıca teşekkürler.


Nilüfer Yılmaz

Bağlarbaşı semtinde bir arkadaşıma yeni doğum yaptığı için çiçek siparişi vermiştim.Çok güzel hazırlanmış olup çiçeklerin güzelliği de aranjmana renk katmıştı.Teşekkür ederim cicekal.net

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder