Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Burak Alkan

Koşuyolu özlem sitesi nde oturan teyzemin doğum günü için en çok sevdiği çiçek mor menekşe sipariş vermek için onlarca site dolaştım fakat tek çiçekal sitesinde bulup sipariş verim. Ürün çeşitliliğiniz ve zamanında teslimatınız için teşekkürler.


Kamil Coşkun

Ben yeni nişanlandım nişanlım kızıltoprak semtinde oturuyor. Ona sevgimin belirtisi olarak çiçek göndermek istedim ve çiçek siparişi verdim. Çiçekler çok özenli ve güzel bir şekilde hazırlanarak nişanlıma en kısa zamanda ulaştırılmış. Bize bu hizmeti sundukları için onlara teşekkür ediyorum. Bu hizmet böyle sürdüğü sürece bende çiçek göndermeyi unutmayacağım.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi