Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Memduh ÇINAR

Erenköy dilman park konutlarına sevgililer gününde verdiğim çiçek siparişi zamanında ve sipariş verdiğimden daha özenli şekilde teslim edildi. Verilen Bu başarılı hizmetten dolayı tüm çiçekal ekibini yürekten kutluyorum.


Fatih Akın / Moskova

Bulgurlu sadıkoğlu villalarında oturan arkadaşımın doğum günü için karışık kır çiçeği arajman siparişi verdim. Müşteri bilincinde ve müşterinin ne istediğini bilen bir firma. Kısa sürede çiçeğimi teslim ettiler. Fakat en güzel yanı uzaklarda çiçeği görmedim içimin rahat etmesi için mail olarak çiçek resmi gelmesi firmanın verdiği güveni size anlatmama yetmiştir. Teşekkürler çiçekal

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder