Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Oğuz Samancı

Kısıklı Kıraathanesi açılışında çiçek gönderen ve özellikle de taptaze ve canlı olan çiçeklerin bize ulaşmasına vesile olanlara ve güzel arkadaşlarıma bu jestleri için memnuniyetimi bildiririm. Dostlukların böylesi zamanlarda çok önemli olduğunu bana yaşatan ve yaşayan herkese binlerce kez teşekkürler. Sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız.


Murat Erkut

ÜMRANİYE BELEDİYE SİNDE YENİ İŞE BAŞLAYAN ABLAM İÇİN VAZODA KIR ÇİÇEĞİ SİPARİŞ VERDİM. VAZOSUNDA 1 HAFTAYA YAKIN CANLI TAZE BİR ŞEKİLDE KALMIŞ. ÇİÇEKALI İLK DEFA KULLANARAK SİPARİŞ VERMEME RAĞMEN SINIFI GEÇTİ. ARTIK TÜM SİPARİŞLERİMDE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE SİPARİŞ VEREBİLECEĞİM. ÇOK ÇOK ÇOKKK TEEŞEKKÜRLER.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder