Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Seval Özmen

Bir arkadaşımın düğününe şehir dışında olduğum için bir çelenk beğendim. İçimin rahat etmesi için mms ile çiçeğin düğün salonundaki görüntüsünü istedim. Çiçek zamanında ulaşıp en güzel şekilde hazırlanmış, mms ilede resimini gönderdiler. Dürüst ve prensipli bir çiçek firması.


Ömer Özsoy

İmes sanayi sitesinde açılan bir işyeri için arajman siparişini yukarı dudullu sayfasını kullanarak internet üzerinden verdim. Öğlenden önce sipariş ulaştı sms bilgisi aldım. Öğlenden sonra kendim gidip çiçeği görünce gerçekten gururlandım. Bu site işini düzgün yapan ender firmalardan birisidir.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder