Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ramiz TOPALAK

Şaşkınbakkal bağdat caddesi kazım özalp sokakda bulunan singapur konsolosluğunda çalışan kız arkadaşıma sevgililer günü münasebeti ile çiçek gönderiminde bulundum. Yoğun bir günde zamanında teslimat ve şık çiçek tasarımları ile favori çiçekçim oldu. Başarılar.


Şule ÖZTÜRKSOY / MERSİN

Koşuyolu medipol hastanesinde goğum yapan arkadaşıma pembeli şirin bir bebek çiçeği sipariş verim. Şehirdışında olduğumdan dolayı çiçekler görme şansım yoktu fakat sipariş verdikden 15 dk sonra mail adresime çiçeğin servise çıkacak resmini göndermişti. Çiçekler gerçekten sitedeki çiçeklerden daha güzel duruyordu 1 saat içerisinde hazırlanıp teslim edilmeside ayrı bir mutluluk. Her kese tavsiye ederim.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder