Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ali Sunalp

Bahariye deki özel şifa hastanesinde yatan sevgili müdürüme geçmiş olsun dilekleri ile gönderdiğim çiçekler acaba müdürümün gözüne daha iyi girmeme yardım etmiş midir acaba sorunun cevabı iyileşince alınacak. Terfi mi yoksa çiçekler kötü mü diye tenzili rütbe mi? Ama bu konuda çiçekçime güvenim tamdır. Hadi bakalım hayırlısı. Çiçekçim sağolsun.


Timur Öztürk

Kartal umut hastanesinde doğum yapan iş arkaşımıza toplu olarak büyük bebek çiçeği siparişi verdik. Akşamda çikolata götürdük çiçeği gördüğümüzde gerçekten heybetli ve gösterişli bir bebek çiçeği gitmişti. Balonlar ve ikiz ayıcık da çiçeğin espirisini gözler önüne sermiş. Bundan böle şirket çiçeklerimize çiçekal aracılığı ile vereceğiz. Başarılar.

Cam Vazolar


Şu anda incelemekde olduğunuz sayfada taze mevsim çiçeklerinden hazırlanmış cam vazoda canlı çiçekler bulunmaktadır. Sipariş vereceğiniz çiçek tasarımlarında paşabahçe vazo kullanıyoruz. Tüm kesme çiçek çeşitleri günlük olarak çiçek mezatların dan temin etmekteyiz. Özel vazoda çiçek tasarımlarınız için telefon yada mail olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ürünlermizin siparişini online yada telefon ile verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi