Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Sema Akay

İdealtepe dreal hill business deluxe hotelde yapılacak olan şirket organizasyonumuz için toplu çiçek alımı yaptık. Çiçekal sözleşme yapmamıza itibaren çok profesyonel bir şekilde zamanında istediğimiz çiçekleri hazırladı. Teşekkürler.


Fatma ÇERKEZ

Erenköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde yatan arkadaşımın moralinin düzelmesi için bir çiçek siparişi verdim. Kendim ziyaretine gideceğim için benim götürmemin uygun olacağını düşündüm ve siparişimi hazırlatıp çiçekçi dükkanında teslim aldım. Çiçekler özenle hazırlanmış ve çok taze idi. Çiçekçi dükkanıda çok şirindi. Hizmet mükemmel teşekkürler çiçekal

Buketler


Şu anda çiçek buketi kategorimizi incelemektesiniz. Bu kategorideki çiçeklerimizin tergal,elyaf veya gramofon kağıtları ile ambalajı yapılmıştır. Buket modellerimizde saten fiyonk, doğal hasır otu ipi kullanıyoruz. Taze kesme canlı çiçeklerden oluşan buket çiçek ürünlerimiz sergilenmektedir. Mevsimsel stok durumuna göre papatya, lilyum, gül, şebboy gibi bir çok çiçek çeşitini sitemizde bulabilirsiniz. Buket çiçekler kategorimizdeki ürünlerin siparişini havale, kredi kartı, ptt eft ile verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi