Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Adnan Malkoç

Kadıköy moda spor klübünde nişanı olacak arkadaşım için vazoda kesme orkide ve güllerden oluşan buket siparişi verdim. 30 dk gibi kısa sürede siparişi teslim ettiklerine dair mail ve sms geldi 1 saat sonrada kendim nişana katıldım. Kısa sürede teslim edildiğinden özensiz ve düzgün bir çiçek gitmediği gibi bir şüphe düşmüştü içime fakat çiçekler özenle taze çiçeklerden hazırlanmıştı. Titiz hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.


Saliha Kardeşler

Pendik sahil yolu üzerinde İstanbul City Portta çalışan ağbim şahinin doğum gününü kutlamak için ne yapacağımı düşünürken bir arkadaşım internet üzerinden hizmet veren çiçekçilerin bana yardımcı olacağını söyledi. Kayseri?den bu çiçeğin nasıl ulaşacağını sorduğumda bana çok güldü. Çiçeğin Kayseri?den değil Pendik ilçesindeki çiçekçiden gideceğini söyleyince daha çok şaşırdım. İrtibat kurduğum çiçekçi çiçeği tam zamanında teslim edince şaşkınlığım daha da arttı.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder