Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

SERKAN ZENGİN

Daha önce bir çok siteden alışveriş yaptım fakat hiç biri bu kadar hızlı ve ekonomik olmamıştı. Daha önce verdiğim siparişlerde çiçeklerin çoğu gföründüğünden farklı iken bu sitede her şey dört dörtlük tüm taahhütlerini yerine getirdiler. Hayırlı işler.


Mustafa TOK

Kalamış posh klüp de ki arkadaşımın doğum günü için 500 kırmızı gül siparişinde bulundum. Açıkcası bir çok yeri aradım ve baya fiyat aldım. Fakat bu siteden ucuzunu bulamadım. Çiçekler biraz bozuk gelir diye düşünüyordum. Çiçekleri akşam partide görme şansım oldu düşündüğüm den çok güzel buket yapılmış ve hiç bozuk pörsümüş gül yoktu. Hepsi taze ve canlı idi. Sizde güvenerek bu siteden sipariş verebilirsiniz. Teşekkürler çiçekal beni mahçup etmedin.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi