Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Emine Tatlıcı

Dragos semtinde bulunan ablama çiçek siparişinde bulunmuştum. Çiçeklerin gelmesi ile evde bir başka hava geldi.Gerçekten çok güzellerdi.Teşekkür ederim.


Yahya Güngörmez

Pendik green park otelde şirketimiz üyelerine senelik olarak yaptığımız satış iyileştirme toplantısında organizasyonumuz çiçek ihtiyarçalarını çiçekal firmasından karşıladık. Daha önceki toplantılarımızda organizasyon firmaları çiçekleri yapıyordu fakat hiç beğenmiyorduk. Bu sefer özel olarak şirketimizin işlerini yapan çiçekalı tercih ettik. Zamanlama ve çiçek tazeliği konusunda her zamanki gibi titiz ve kusursuz bir işleyiş içindeler. Teşekkürler.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder