Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Kamil Coşkun

Ben yeni nişanlandım nişanlım kızıltoprak semtinde oturuyor. Ona sevgimin belirtisi olarak çiçek göndermek istedim ve çiçek siparişi verdim. Çiçekler çok özenli ve güzel bir şekilde hazırlanarak nişanlıma en kısa zamanda ulaştırılmış. Bize bu hizmeti sundukları için onlara teşekkür ediyorum. Bu hizmet böyle sürdüğü sürece bende çiçek göndermeyi unutmayacağım.


PERİHAN KUTLUER

Altıntepede kızılay tıp merkezinde doğum yapan arkadaşım için büyük bir aranjman çiçeği gönderdim. Güller ve vazolar sitede gördüğümle aynı olarak gitti. Bu özel Çiçek tasarımını çiçekala bırakmıştım. Böle özel bir günde zamanında ve güzel çiçekler gönderdikleri için çok teşekkür ediyorum.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder