Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Kamuran İlkyaz

Fenerbahçe ordu evinde düğünü yapılacak arkadaşım için ayaklı düğün çelengi siparişinde bulundum. Çiçekler istediğimiz gibi taze ve site profiline uygun hazırlanmıştı. Teşekkürler çiçekal.


Birgül Özdüven

Kızım Üniversiteyi kazanarak İstanbul Kartal da ikamet etmeye başladı. Ben ise Ankara da oturuyorum. İnternet üzerinden sipariş vererek doğum gününde kızımın istediğim zamanda eline geçecek şekilde çiçek siparişi verdim. Çiçek siparişim istediğim gibi gerçekleşmiş ve kızım çiçekleri görünce mutluluktan ağlamış. Hayatımdaki en güzel doğum günü armağanını aldım dedi hem ben mutlu oldum hem de çiçeklerle onun mutlu olmasını sağladım. Sonsuz sevgiler ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi