Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Adem İnce

Kozyatağı rönesanas avm de yeni işe başlayan arkadaşım için çiçekal sitesi üzerinden kampanyalı vazoda 41 kırmızı gül sipariş verdim. Teslimatta sms gelmesi çok bilgilendirici ve güllerde çok taze güzel gitmiş. Anlayacağınız profesyonel bir servis. Her şey için teşekkürler.


Asuman Civelek

Arkadaşımızın şaşkınbakkal midpoint cafede düzenlediği doğum günü partisine katılamayacağımız dan büyük bir çiçek sepeti yaptırmaya karar verdik. Çiçekal sitesi üzerinden sipariş verdik. Teslimat saati konusunda gece 12 olmasına rağmen diğer firmaların ilave ücret talep etmesine karşılık hiç bir ek ücret almadan tam istediğimiz saatte çiçeğimizi teslim ettiler. Çiçeği görmesek de çok hoş ve taze çiçeklerden hazırlanmış bir çiçek sepet gitmiş. Çiçekala özenli ve dürüst satıcılığından dolayı teşekkürler.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder