Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Oğuz Dolar

Amcamın oğlu Suadiye Vakko mağazasının tam karşısında bir beyaz eşya dükkanı açacağını ve açılış günü de beni mutlaka görmek istediğini söyleyince Denizli?den kalkıp İstanbul suadiyeye açılışa gelemeyeceğimi söyleyemedim. Aslında vaktim olsa elbette gitmeyi çok isterdim. Mazeretimi kabul ettirmenin bir yolu olarak fiyakalı bir çiçek yaptırmak istedim. İnternete girerek verdiğim siparişin açıkçası çok etkili olmayacağını düşünürken kuzenimin teşekkürü ile en büyük çiçeğin benimki olduğunu öğrendim.


Neriman Selvi

Yeni işe başlayan eşim için çiçek göndermeye karar verdim. Bu sitede bulunan çiçeklerden çok güzel bir beyaz gül arajmanı beğendim ve hemen sipariş ederek teslim edildi mesajını beklemeye koyuldum.Sipariş sonrası telefonda açıp siparişimin hemen gitmesini istemiştim. Yaklaşık 35 dk. sonra sms gelince inanamadım ama hemen arkasından eşim aradı. Sistem geçrkten inanılmaz hızlı işliyor. Çiçekçi ye gidip alsam bu kadar hızlı gitmesi imkansızdı.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder