Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Didem Akkaya

Suadiye polat çamlık sitesinde oturan annemin anneler gününü kutlamak için çiçekal sitesi üzerinden carmona bonzai siparişi verdim. Yoğun bir gün olmasına rağmen siparişimi zamanında teslim ettiler. Çiçeğin ambalajı ve kendini zor beğenen birisi olan annem çok beğenmiş. Güvenilir bir çiçek firması sipariş verilebilir.


Aslıgül Şahin

Annemlerde bende İstanbul'da oturmamıza rağmen malum İstanbul?da mesafeler çok uzun olduğu için çoğu zaman görüşemiyoruz. Bunu telafi edebilmek için Küçükyalı çınar mahallesi semtinde oturan anneme sık sık gönlünü almak için çiçek siparişi vererek adresine gönderiyorum. Annem bu işten çok memnun. Bende de annemi memnun ettiğim için çok memnunum. Bunu gerçekleştiren ve aradaki mesafeleri bizim için yakınlaştıran çiçekçime sana da bu işe vesile olduğun için teşekkürlerimi iletiyorum.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder