Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

ADEM SAKA

YURTDIŞINDA OLDUĞUM İÇİN EŞİME GÜL BUKETİ SİPARİŞ ETTİM. GÜLLERİ İSTEDİĞİMDEN GÜZEL BİR ŞEKİLDE HAZIRLAYARAK TESLİM ETTİLER.FARKLI FİRMALARDA HEYECAN ARAMAYIN BU FİRMA İŞİNİN ERBABI


ÖMER BÖLÜKBAŞI

Başıbüyük Atatürk ilköğretim okulunda yeni eğitim öğretim yılına başlayan eşime ilk gününde çocukların stresini unutturmak için çiçekler ile hoş bir süpriz yapmaya karar verdim. Sitede ki çiçekler arasından güzel bir gül buketi beğenerek sipariş ettim. Eşim sabahçı olduğu için öğlene kadar gitmesi gerekli idi siparişim için hassasiyet gösterilip 1 saat içerisinde teslim dildi. Hizmetinizden çok memnun kaldım. 10 gün sonraki evlilik yıldönümünde görüşmek dileğiyle hayırlı işler .

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder