Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Figen Kısabacak / Malatya

İstanbul çekmeköy sezin kolejinde göreve başlayan öğretmen ablam için siteden çiçek gönderim talebinde bulunduk. Kısa süre sonra ablam telefondan aradı çiçekleri çok beğenmiş. Bu kadar kısa sürede bu işi yapan tüm çiçekal ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


Ahmet Sucu

Feneryolu ziraat bankası şubesinde göreve başlayan eşim için çiçek siparişi verdim. Kısa sürede siparişimi teslim ettiler. Bol kandilli orkide sipariş vermişti. Eşim orkideyi çok beğenmiş. Daha önce farklı firmalardan giden çiçekler hep ölü oluyordu. Çiçekala bu temiz çalışmalarından dolayı tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder