Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Sezai Kapıdağlı

İstanbul küçük yaşlarda bende çok önemli izler bırakan bir anıya sahiptir. Anneannem Acıbadem hastanesinde yatarken anne ve babamla birlikte hemen İstanbul?a hareket etmiştik. Anne annemi ilk defa yatakta böyle bitkin ve serum ile görünce çok üzülmüştüm. Hemen elimdeki çiçeklerimi anneanneme verdim. O gözlerindeki sevgi dolu bakış yaşamım boyunca aklımdan hiç çıkmayacaktır. Ondan sonra hastaneye her gidişimde acıbadem çiçekçisi uğradığımız ilk adres olmuştur.


Halil Kuş

Hacı sabancı anadolu lisesinde müdürlüğe terfi eden meslektaşım için saksıda orkide siparişi vermiştim. Yaklaşık 20 gün sonra ziyaretine gittiğimde orkideler hala ilk günkü canlılığında duruyordu. Firmanın özenli çiçek gönderimi ve kısa süreli çiçek teslimatı için tüm çiçekal ekibine teşekkür ederim. Orkide konusunda çok başarılı bir firma. Herkese tavsiye ederim.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi