Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Asiye Dillice

Kalamış taki halama gönderdiğim çiçekler onu çok mutlu etmiş. Telefon ederek teşekkür etti ve sana da gönderenler olsun dedi. Öyle mutlu oldum ki anlatamam. Çiçek siparişimi en güzel şekilde hazırlayan ve adrese teslim edenlere şükranlarımı iletiyorum. Yaşlı halacığımı sevindiren herkese de teşekkürler. Şu iyi bilinmelidir ki onların duaları bizim için çok kıymetlidir.


Ramiz TOPALAK

Şaşkınbakkal bağdat caddesi kazım özalp sokakda bulunan singapur konsolosluğunda çalışan kız arkadaşıma sevgililer günü münasebeti ile çiçek gönderiminde bulundum. Yoğun bir günde zamanında teslimat ve şık çiçek tasarımları ile favori çiçekçim oldu. Başarılar.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi