Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Buse inceler

İstanbul?a okumaya geldiğim ilk yıllarda doğum günümü yalnız kutlamak hep içimi burkmuştur. Fakat arayarak doğum günümü kutlayan yakınlarım ve arkadaşlarım bu burukluğumu biraz da olsun gidermiştir. Fakat beni en çok mutlu eden ise canım kızımız seni çok seviyoruz yazılı çiçeğin kapıda zili çalan çocuğun getirmesi olmuştur. Bende sizi çok seviyorum Canım Annem ve babam.


Sema GEZEN

Kadıköy Hasanpaşa sadıkoğlu plazada çalışan bir arkadaşımın doğum günü için çiçek siparişi verdim. Giden çiçekler resimdeki gibi taze ve tasarımına sadık kalınarak hazırlanmış. Teşekkürler.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder