Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Sezen Mert

Bahariye süreyya sinemasında yapılacak konser için sahne sanatçılarına buket çiçek yaptırmak için çiçekal ile irtibata geçtim. Kısa sürede siparişi alıp teslimatı yaptılar. Hazırladıkları buketler çok şık ve tam istediğim gibi olmuştu. Zamanında teslimat ve şık ambalajlar için teşekkür ederim.


Feyyaz Dikmen

Askerden dönen ve Erenköy Pazarının yanındaki apartmanda oturan çocukluk arkadaşım Mithat?a gönderdiğim çiçekler hem sevinç hem de alay konusu oldu. Asker adama çiçek olmaz diyerek takılan fakat diğer arkadaşlarımdan da bana da çiçek gönder mesajları ile çiçekleri göndermemin ne kadar yararlı ve isabetli olduğuna şahit oldum. Çiçekler oldukça güzelmiş ve kokusu ile herkesi büyülemiş. Çiçekçime teşekkürü bir borç bilirim.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder