Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Melek KONYALI - ARDAHAN

Tuzla akfırat beldesine tayin olan öğretmen arkadaşım için çiçek siparişinde bulundum. Bir çok firmanın teslimat bölgesi dışında olması rağmen çiçekal akfırat bölgesine cüzi bir yol ücreti alarak siparişimi teslim etti. Verdikleri sorunsuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.


Aykut Gülsever

Bostancı vapur iskelesinin hemen ilersinde bir kafe de gece nöbetinde kasiyer olarak çalışan nişanlıma doğum günü çiçekği göndermek için çiçekal sitesi üzerindenn sipariş verdim.Saat:22:30 olmasına rağmen siparişimin teslimatı gerçekleşti. Bostancı çiçekçi 24 saat açık olduğundan dolayı beni zor bir durumdan kurtardı.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder