Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Banu Kuyrukçu

Kadıköy selamiçeşmede bulunan tarım il müdürlüğünde personel işleri müdürü olan arkadaşımız için saksı çiçeği sipariş verdik. Sipariş verdikden 45 dk sonra siparişimiz teslim oldu. Çiçekler internette gördüğümüz ürün ile aynı idi. Titiz ve zamanında teslimat için teşekkürler.


Mustafa TOK / KONYA

Maltepe grandhouse da yeni dükkan açılışı yapan arkadaşıma ayaklı açılış çelengi siparişinde bulundum. Siparişim istediğim saatte teslim edildi bilgisi sms ile geldi. Çiçeği gidip görme şansımda oldu. Gerçekten sitedeki ürünler ile aynı idi. Artık favori çiçekçim çiçekal.net

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder