Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

HALİT ARMAY

Caddebostan hsbc bank şubesinde işe başlayan kızım için çiçek siparişinde bulundum. Açık söylemek gerekirse sitedeki çiçekler çok hoş. Fazla çiçek siparişi veren biri değilim ilk etapta yapay sandım bir orkide siparişi verdim fakat 3 ay sonra kızım baba orkide tekrar açtığı dediği zaman bende mutlu oldum. Online çiçekçilikde gerçekden bu site 1 numara çiçekleri çok taze ve canlı


Halime Fidan

Kazasker semtinde bulunan kocama ye işinde başarılı olması için şans bambuları siparişi vermiştim. Çok şık bir seramiğin içerisine hazırlamış olduğunuz bambular çok güzel duruyordu bunun üstüne birde ambalaj eklenince daha bir güzel olmuştu.Teşekkür ederim.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder