Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Aziz MAHMUTOĞLU

Akbank sultanbeyli şubesinde çalışan kız arkadaşıma kır papatyası buketi gönderimi yaptım. Ürün sitede görüldüğü gibi canlı ve taze papatyalardan geldi. Firmayı verdiği düzgün hizmetten dolayı kutluyorum.


Elif Tutkulu

Lise aşkımı Marmara üniversitesi kazanınca sevincim ile üzüntüm birbirine karışmıştı. Neyse zamanla alışmış olmama rağmen ilk doğum gününde ona sürpriz yapmak istedim. Arkadaşları ile Ümraniye civarlarında bir ev tutmuşlardı. Niğde den Ümraniye civarlarına nasıl çiçek gönderebileceğimi bir arkadaşım öğretti. İnternetten Ümraniye çiçekçisini bulup sevgilimin adresini verdiğimde sevgilim buna çok şaşırmıştı.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder