Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Seda Çifte

Beykoz korusunda kır düğünü olacak arkadaşıma ferforje arajman siparişi verdim. Ferforje zamanında teslim edildiği sms olarak cep telenuma geldi. Kendimde gecikmeli olarak düğüne katıldım. Firma gayet canlı çiçeklerden oluşan bir kombinasyon yapmış. Bir sonraki siparişimde gine sizlerleyim. Başarılar teşekkürler.


Hülya saatçi

Merdivenköy ile benim oturduğum yer arasında aynı şehirde olmamıza rağmen 1.5 saatlik bir mesafe var. Bu mesafeyi trafiğin yoğun olduğu ve metrobüs ile gittiğimiz zaman ölçmüştüm. Neyse orada özel bir bankada vezne görevlisi olarak çalışan yeğenimin evlilik yıldönümü için sürpriz yapmak istedim. Fakat aradaki mesafe beni ürküttüğünden oraya gitmek yerine çiçeğimi yollamak istedi. Merdivenköy SEMİHA şakir ilköğretim okulu cadde üzerinde hizmet veren çiçekçi verdiğim saatte çiçeği teslim ederek beni büyük bir yükten kurtardı.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi