Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Mert Tüzünce

Ataşehir gardenya bloklarında ikamet eden kız arkadaşımın doğum günü için çiçekal üzerinden 1001 gül sipariş ettim. Daha önce alışveriş yapmadığımdan dolayı siparişde tereddüt ettim fakat bu tereddütümü boşa çıkarttılar. Siparişimi zamanında ve çok kaliteli güzel güllerden buket yaparak arkadaşıma teslim etmişler. Profesyonel çalışmaları ve güleryüzlü ekibe teşekkür ediyorum.


MEHMET KONUR

Bulgurlu libadiye caddesinde dükkan açan arkadaşıma ayaklı çelenk siparişi verdim. Hizmet güzel çiçeklerde istediğim gibi idi daha önce verdiğim disiplinsiz, iş anlayışı olmayan taşeron firmalar ile yapılan laubali iş anlayışı yoktu. Tamamen profesyonel bu işi bilenler tarafından yönetilen bir sistem. Sizde sorunsuz çiçek göndermek istiyorsanız boşa kendinize heyecan aramayın hemen siparişinizi verin derim.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder