Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Nermin sezgin

Ben bir özel bankanın muhasebe departmanında çalışıyorum Bankamız Sarıgazi Yaşam tıp merkezi üzerinde bulunmaktadır. Ulaşım son derece kolay olduğundan ben işime servis yerine toplu ulaşım araçları ile giderim. Evlilik yıl dönümümüzün olduğu sabah işe giderken eşimin beni her günkü gibi hayırlı işler diyerek uğurlaması ile onun sanki doğum günümü unuttuğunu düşündüm. Fakat bankanın önüne geldiğimde çiçekçinin Nermin hanım siz misiniz diyerek beni karşılaması ile eşimi ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha hatırladım.


Merve Kurnaz

Yurtdışında yaşadığım için çiçek göndermeye bir servet ödüyordum. Fakat cicekal.net sayesinde hem zamandan hemde en uygun fiyata en güzel çiçekleri gönderiyorum. Herkese tavsiye ederim

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi