Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Şahin Emingül

İdealtepe merkez camisinin arka sokağında oturan anneannemin doğum günü için yolladığım çiçeğin teslim edilmesinden sonra anneannem beni aradı. Titreyen bir ses tonu ile ettiği teşekkürü hayatım boyunca unutmayacağım. Anneannemin saat sabahın 8 gibi kahvaltı ettiğini de bildiğimden sabahın erken saatinde olmasını istediğim çiçeğin tam da saatinde gitmesi ile bende çok mutlu oldum.


Giray Mutlu

Feneryolu sinerji fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde göreve başlayan hemşire arkadaşım için vazoda 20 kırmızı gül gönderdim. Güller çok taze gitmiş ve vazoda 1 hafta tazeliğini korumuş çiçekala özenli çiçek gönderimi için çok teşekkür ederim. Çiçekçi çiçekçi dolaşmadan güvenilecek bir firma.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi