Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Kadir Çini

Bir arkadaşımın düğününe büyük düğün çelengi siparişi verdim. Kendimde gittimde ürün gayet güzel ve taze çiçeklerden hazırlanmıştı. Emeği geçen tüm arkadaşlara tekkürler sistem çok güzel işliyor. Bundan daha iyisi olamaz.


Kamil Coşkun

Ben yeni nişanlandım nişanlım kızıltoprak semtinde oturuyor. Ona sevgimin belirtisi olarak çiçek göndermek istedim ve çiçek siparişi verdim. Çiçekler çok özenli ve güzel bir şekilde hazırlanarak nişanlıma en kısa zamanda ulaştırılmış. Bize bu hizmeti sundukları için onlara teşekkür ediyorum. Bu hizmet böyle sürdüğü sürece bende çiçek göndermeyi unutmayacağım.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder