Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

HANDAN ELİBOL

Çekmeköyde açılan halk bankası şubesine yeni atanan arkadaşıma çiçek siparişi verdim. Yeni açılan bir şube olduğu için baya çiçek siparişi gelmişti. Fakat çiçeği gönderdikden 10 gün sonra arkadaşımın yanına gittim.Diğer çiçekler solmaya başlamışken benim gönderdiğim çiçekler hala tazeliğini koruyordu. Yapaymı diye baktığımda yapay değildi. Çiçeklerin bu kadar uzun süre dayanması açıkcası beni şaşırttı. Sitede satılan çiçekler çok taze ve çok güzel hazırlıyorlar.


Metin Özmen

Kayışdağı fenerbahçe anaokulunda çalışan kız arkadaşıma 14 şubat sevgilier günü için kırmızı gül siparişi verdim. Yoğun bir gün olmasına rağmen zamanında ve çok şık bir şekilde teslim edildi. Başarılar çiçekal.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi