Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Edip Kurtuluş / Fransa

Beykoz devlet hastanesinde ameliyat olan amcam için çiçek sipariş ettim. Fransada olduğumdan dolayı çiçeği görme şansım yoktu fakat mail ile çiçek hazırlandıktan sonra resim gönderme hizmeti olduğu öğrendim ve ödemesini resimden sonra yapmak istediğimi bildirdim. 20 dk içerisinde çiçeğimi sitedekinden daha güzel bir şekilde hazırlamışlardı. Ödemelerini hemen yaptım, bu denli dürüst bir hizmet sağladığınız için çok teşekkürler. Sizleri tüm yakınlarıma tavsiye edeceğim.


İsmail ÖZTÜRLÜ

Yakacık COUNTRY villalarının açılışı için çelenk siparişi verdik. 1 saat kala verdiğimiz sipariş tam zamanında teslim edildi. Özverili çalışmalarından hızlı çiçek servislerinden dolayı teşekkürler.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder