Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ayça Sözübir

Kayışdağı gümrük müdürlüğünde yeni göreve başlayan arkadaşım için vazoda lilyum ve gül çiçeği siparişi verdim. Çiçeklerin iyi olduğu arkadaşımın teşekkürlerinden ve çiçeği beğenmesinden belli oluyordu. Özenli çiçek hizmeti verdiği için çiçekal ekibine teşekkür ediyorum. Başarılar.


Orkun Tapan

Yeni işe müşteri temsilcisi olarak Akbank Bulgurlu şubesinde başlayan kız kardeşime yeni iş gününe mutlu olarak başlaması ve işinin hayırlı olması için güzel bir çiçek sepeti siparişi vererek kutlamada bulundum. Kız kardeşim teşekkür eder. Gönderdiğim çiçeklerin ne kadar güzel ve canlı olduğunu söyledi. Çiçek buketini hazırlayan arkadaşa selamlar.

Güller


Bu sayfamızda rengarenk kırmızı, beyaz, sarı güllerden oluşan vazoda ve buket gül tasarımları sergilenmektedir. Sevdiklerinize sipariş verebileceğiniz vazgeçilmez çiçekler arasındadır güller. Kategorimizde bulunan güller 1. sınıf kalitede olup günlük temin edilmektedir. Özel gül tasarımları ve güllerden oluşan farklı konsept özel sayılı, gül yaprağı, mavi gül, ekvator gülü ve siyah gül siparişleri ve toplu alım gül fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi