Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Oğuz Dolar

Amcamın oğlu Suadiye Vakko mağazasının tam karşısında bir beyaz eşya dükkanı açacağını ve açılış günü de beni mutlaka görmek istediğini söyleyince Denizli?den kalkıp İstanbul suadiyeye açılışa gelemeyeceğimi söyleyemedim. Aslında vaktim olsa elbette gitmeyi çok isterdim. Mazeretimi kabul ettirmenin bir yolu olarak fiyakalı bir çiçek yaptırmak istedim. İnternete girerek verdiğim siparişin açıkçası çok etkili olmayacağını düşünürken kuzenimin teşekkürü ile en büyük çiçeğin benimki olduğunu öğrendim.


Ece Gezer

Annem önemli bir rahim ameliyatı geçirdi. Ameliyat sonrasında bayağı bir zorlu süreç yaşadık. Ama Tanrı'ya şükür ki şu anda her şey normale döndü ve annem gayet iyi. Annemin ameliyatında bizlere çok yardımı dokunan Çiftehavuzlar daki özel bir hastanedeki doktorumuza teşekkür amaçlı büyük bir çiçek buketi hazırlattım. Adresi bildirerek çiçeklerin gönderilmesini istedim. Çok kısa bir zaman sonrasında ise doktorumuz çiçekleri çok beğendiğini söyleyerek teşekkürlerini bildirdi. Bu hizmeti gerçekleştiren ve annemin tekrar sağlığına kavuşmasını sağlayan doktorumuzu memnun eden çiçekçimize çok ama çok teşekkürlerimi sunarım.

Anneme


Annelere gönderebileciğiniz, en taze ve en şık tasarımlı çiçek çeşitlerimizi, bu kategorimizde bulabilirsiniz. Anneler için özel olarak seçtiğimiz arajmanlar, buketler, cam vazolar, saksı çiçekleri ve orkidelerden arasından seçtiğimiz çiçeklerin, siparişini üye olmadan online sitemiz üzerinden yada telefondan verebilir, ödemesini havale ve kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi