Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Emine Erdemli

En son internetten çiçek siparişi verdiğimde hüsrana uğramıştım. cicekal.net ile tanıştık dan sonra paşabahçe devlet hastanesinde yatan anneme verdiğim çiçek siparişinde yeni çiçekçimin adı belli oldu. Artık tüm siparişlerimi cicekal.net ten vereceğim.


Fatih Akın / Moskova

Bulgurlu sadıkoğlu villalarında oturan arkadaşımın doğum günü için karışık kır çiçeği arajman siparişi verdim. Müşteri bilincinde ve müşterinin ne istediğini bilen bir firma. Kısa sürede çiçeğimi teslim ettiler. Fakat en güzel yanı uzaklarda çiçeği görmedim içimin rahat etmesi için mail olarak çiçek resmi gelmesi firmanın verdiği güveni size anlatmama yetmiştir. Teşekkürler çiçekal

Sevgiliye


Sevdiklerinize gönderebileciğiniz en güzel hediyedir çiçek. Bu kategorimizde sevgiliye en fazla sipariş verilen çiçek çeşitleri arasından seçim yapılarak kategorize edilmiştir. Sevgiliye gönderilen en popüler çiçek olarak kırmızı gül rağbet görür. Sitemizde satılan güller 1. kalite olup 1 hafta dayanma süresi vardır.Sizde hemen sevdiklerinize kredi kartı yada havale ile çiçek siparişi verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder