Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

SEMA ALTIN

CAPİTOL ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE ÇALIŞAN ARKADAŞIMIN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMAK İÇİN AYICIKLI VE ÇİKOLATALI ÇİÇEK SİPARİŞİ VERDİM GERÇEKTEN ÇİÇEKLER SÖLDİKLERİ GİBİ ÇOK TAZE İDİ VE GELEN ÇİKOLATA GÜNLÜK VE ÇOK LEZİZDİ. BUNDAN SONRAKİ TÜM ÇİÇEK SİPARİŞLERİMDE TEK TERCİHİM VE TÜM TANIDIKLARIMA İÇİM RAHAT TEVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR ONLİNE ÇİÇEKÇİ FİRMASI


Bekir Karabağ

Çengelköy maxi alışverişmerkezinde yeni bir iş yeri açan müşterimiz için jumbo orkide siparişi verdim. Kendimizde katılacağımız için çok önemli bir sipariş olduğunu belirttim. Daha önce farklı firmalardan verdiğim siparişlerde hep eksiklik olduğundan insanın pek güvenesi gelmiyor. Fakat gidip gördüğümde çiçekler gerçekten çok güzel hazırlanmış ve orkide özenle seçilmiş idi. Çok teşekkürler çiçekal müdürlerime karşı yüzümü kara çıkarmadınız.

Sevgiliye


Sevdiklerinize gönderebileciğiniz en güzel hediyedir çiçek. Bu kategorimizde sevgiliye en fazla sipariş verilen çiçek çeşitleri arasından seçim yapılarak kategorize edilmiştir. Sevgiliye gönderilen en popüler çiçek olarak kırmızı gül rağbet görür. Sitemizde satılan güller 1. kalite olup 1 hafta dayanma süresi vardır.Sizde hemen sevdiklerinize kredi kartı yada havale ile çiçek siparişi verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi