Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Serkan KONU

Tuzla gisbir hastanesinde ameliyat olan bir arkadaşım için çiçek siparişi verdim. Çiçeklerin gittiği saatte de arkadaşımın ziyaretine gitmiştim. İyi ki gitmişim çiçeklerin kendi tazeliği olduğu kadar ambalajlarıda çok özenle hazırlanmıştı. Hazırlayan ve getiren arkadaşlara ayrıca cicekal.net in tüm yönetimine teşekkürler.


Halil Kuş

Hacı sabancı anadolu lisesinde müdürlüğe terfi eden meslektaşım için saksıda orkide siparişi vermiştim. Yaklaşık 20 gün sonra ziyaretine gittiğimde orkideler hala ilk günkü canlılığında duruyordu. Firmanın özenli çiçek gönderimi ve kısa süreli çiçek teslimatı için tüm çiçekal ekibine teşekkür ederim. Orkide konusunda çok başarılı bir firma. Herkese tavsiye ederim.

Sevgiliye


Sevdiklerinize gönderebileciğiniz en güzel hediyedir çiçek. Bu kategorimizde sevgiliye en fazla sipariş verilen çiçek çeşitleri arasından seçim yapılarak kategorize edilmiştir. Sevgiliye gönderilen en popüler çiçek olarak kırmızı gül rağbet görür. Sitemizde satılan güller 1. kalite olup 1 hafta dayanma süresi vardır.Sizde hemen sevdiklerinize kredi kartı yada havale ile çiçek siparişi verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi