Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ahmet Yüksel

Anneler günü münasabeti ile kartal petrol iş mahallesinde oturan annem için 2 gün önceden beyaz orkide siparişi verdim. Orkide siparişim anneler gününde istediğim satte beğendiğim orkideyi teslim etmişler. Yurt dışında yaşadığımdan çiçeği görme şansım olmadı ama annem çok beğenmiş bakım kitapçığının orkide içinde olması diğer firmalardan ayıran iyi bir düşünce. Dürüst satıcılığınız ve güzel orkide için annem adına size teşekkür ediyorum.


ahmet sözübir

ilk etapta insan verdiği sipariş için hiç güven sağlıyamıyo ama çiçekler elinize ulaşınca gerçekleri sizde sipariş verirseniz göreceksiniz. Sitede gösterdikleri gibi kaliteli çiçekler ve taze çiçek tasarımları ile siparişiniz en kısa sürede ulaşıyor.

Sevgiliye


Sevdiklerinize gönderebileciğiniz en güzel hediyedir çiçek. Bu kategorimizde sevgiliye en fazla sipariş verilen çiçek çeşitleri arasından seçim yapılarak kategorize edilmiştir. Sevgiliye gönderilen en popüler çiçek olarak kırmızı gül rağbet görür. Sitemizde satılan güller 1. kalite olup 1 hafta dayanma süresi vardır.Sizde hemen sevdiklerinize kredi kartı yada havale ile çiçek siparişi verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi