Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Güldane Mumcuoğlu

Eşimin çiçekler ile sürpriz yapmasına alışkın olduğum halde sürekli gene ne sürpriz yapacak diye meraklanmamak elimde olmamaktadır. Eşim cicekal.net Beykoz çiçekçi şubesi ile anlaştığından beri bu beklentilerim doğal olarak gerçekleşmektedir. Bir insan her değişik çiçekle bu kadar heyecanlandırılır mı diye kendime sormadan da edemiyorum. En son gelen orkidelerin içinde doğanın en nadide çiçeği en nadide eşine yaraşır pusulası vardı. Gel de şimdi sürprizleri bekleme.


Serap görgülü

Üsküdar iskelesinden indikten sonra Semşipaşa ordu evini geçip karşı aralığa girdiğinizde babaannemin evinin önüne gelirsiniz. Bütün yaz tatillerim burada geçtiği için benim için anlamı büyüktür. Ama asıl önemsediğim konu koca bir yaz boyunca benim yaramazlıklarımı çeken babaannemdi. Mezun olur olmaz ilk maaşımla ona teşekkür çiçeği yollamak istedim. Aslında ne doğum günü ne başka özel bir gündü. İçimden geleni yaptım. Babaannemin mutluluğunu anlatmak içinse buradaki satırlar yetersiz kalır. Üsküdar çiçekçime de bu arada teşekkürler.

Sevgiliye


Sevdiklerinize gönderebileciğiniz en güzel hediyedir çiçek. Bu kategorimizde sevgiliye en fazla sipariş verilen çiçek çeşitleri arasından seçim yapılarak kategorize edilmiştir. Sevgiliye gönderilen en popüler çiçek olarak kırmızı gül rağbet görür. Sitemizde satılan güller 1. kalite olup 1 hafta dayanma süresi vardır.Sizde hemen sevdiklerinize kredi kartı yada havale ile çiçek siparişi verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi