Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Nevzat KÖSE

Suadiye otelinde yapılacak olan bayii toplantımız için masa üzeri arajman ve şamdan çiçek siparişinde bulunduk. Baya büyük bir organizasyon olmasına rağmen firma işini hakkı ile yaptı. Teşekkürler başarılar.


FERİDUN ALPTEKİN

Kadosan sayi sitesine vereceğim çiçek siparişinde aradığım tüm firmalar yol ücreti istedi fakat cicekal.neti aradığımda her hangi bir ek ücret talep etmediklerini sölediler. İnternet üzerinden ilk defa çiçek siparişi vereceğim için tereddüte kapıldım fakat sipariş teslim edilip sms ile bilgi gelince şaşırdırm. Kız arkadaşım aradı ve çiçeklerin harika olduğunu söyleyince dükkana gitmektense internetten vermenin daha mantıklı olduğunu gördüm. Tüm cicekal.net ekibine teşekkürler.

Sevgiliye


Sevdiklerinize gönderebileciğiniz en güzel hediyedir çiçek. Bu kategorimizde sevgiliye en fazla sipariş verilen çiçek çeşitleri arasından seçim yapılarak kategorize edilmiştir. Sevgiliye gönderilen en popüler çiçek olarak kırmızı gül rağbet görür. Sitemizde satılan güller 1. kalite olup 1 hafta dayanma süresi vardır.Sizde hemen sevdiklerinize kredi kartı yada havale ile çiçek siparişi verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi