Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ertuğrul Burgaz / Berlin

Küçükyalı karayolları lojmanlarında ikamet eden annem için anneler gününde gitmesi için cicekal web sitesi üzerinden vazoda renkli lilyum siparişi verdim. Giden çiçekleri annem çok beğenmiş. Firmanın mail sistemi, çiçek siparişiniz hazırlandıkdan sonra resminin mail olarak gelmesi ve teslimattaki sms hizmeti çok güzel bir uygulama. Tüm siparişlerimde çiçekalı kullanacağım teşekkürler.


ÖMER BÖLÜKBAŞI

Başıbüyük Atatürk ilköğretim okulunda yeni eğitim öğretim yılına başlayan eşime ilk gününde çocukların stresini unutturmak için çiçekler ile hoş bir süpriz yapmaya karar verdim. Sitede ki çiçekler arasından güzel bir gül buketi beğenerek sipariş ettim. Eşim sabahçı olduğu için öğlene kadar gitmesi gerekli idi siparişim için hassasiyet gösterilip 1 saat içerisinde teslim dildi. Hizmetinizden çok memnun kaldım. 10 gün sonraki evlilik yıldönümünde görüşmek dileğiyle hayırlı işler .

Sevgiliye


Sevdiklerinize gönderebileciğiniz en güzel hediyedir çiçek. Bu kategorimizde sevgiliye en fazla sipariş verilen çiçek çeşitleri arasından seçim yapılarak kategorize edilmiştir. Sevgiliye gönderilen en popüler çiçek olarak kırmızı gül rağbet görür. Sitemizde satılan güller 1. kalite olup 1 hafta dayanma süresi vardır.Sizde hemen sevdiklerinize kredi kartı yada havale ile çiçek siparişi verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder