Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Şahin Kaygusuzlar

Oğlum üniversiteyi kazandığında ilk defa birbirimizden ayrılıyorduk. Altıntepe civarlarında okul arkadaşları ile ortak bir ev tutunca daha sık ziyaret edip özlem giderme şansımız oldu. Fakat evden ayrıldığının ilk doğum gününde özlemim doruk noktasına çıkmıştı. Gidemeyeceğimden dolayı ona çiçek göndermek istedim. İnternet aracılığı ile bulduğum Altıntepe çiçekçisi çiçeği onun doğduğu tarih ve saat olan 11.01 de teslim ettiğinde oğlum sevinç gözyaşları ile beni aradığında onunla bir kez daha gurur duydum.


Sadık Akçay

Bostancı gösteri merkezinde kutlanacak sivaslılar gecesi için çiçekal üzerinden ayaklı çelenk sipariş ettim.Çiçek siparişinde özellikle saat konusunda çok hassas olan birisiyim. Farklı firmalarda yaşadığım sorunları yaşamak istemediğimi ilettim. Siparişim çok şükür çiçekal sayesinde istediğim saatten 20 dk önce teslim edildi. Bun sonra tüm siparişlerimde sizi kullanacağım. Başarılar.

Sevgiliye


Sevdiklerinize gönderebileciğiniz en güzel hediyedir çiçek. Bu kategorimizde sevgiliye en fazla sipariş verilen çiçek çeşitleri arasından seçim yapılarak kategorize edilmiştir. Sevgiliye gönderilen en popüler çiçek olarak kırmızı gül rağbet görür. Sitemizde satılan güller 1. kalite olup 1 hafta dayanma süresi vardır.Sizde hemen sevdiklerinize kredi kartı yada havale ile çiçek siparişi verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi