Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

ÖMER ÇAKMAK

Bostancıdaki kız arkadaşıma sevgililer günü çiçek siparişi verdim. O yoğunlukda ki günde bile 2 saat içerisinde siparişimi sorunsuz gönderdiler. Hizmet budur.


Sadık köprülü

İlk okul öğretmenimin hala aynı okulda 50. Yıl Selçuk ecza ilköğretim okulunda görev yaptığını öğrenince ona bir sürpriz yapmak istedim. Yaramazlıklarımı 5 yıl boyunca hep anlayış ile karşılamış ve bugün matematik bölümüne girmemin en önemli etkeni olmuştur. Bana matematiği sevdiren Nermin öğretmenime yukarı Dudulu çiçekçisinden yaptırdığım o nefis çiçekleri elime alıp karşısına çıktığımda aradan o kadar yıl geçmiş olsa bile beni hemen tanıdı. Göz yaşları benim gibi duygusuz birini bile ağlatmaya yetti.

Sevgiliye


Sevdiklerinize gönderebileciğiniz en güzel hediyedir çiçek. Bu kategorimizde sevgiliye en fazla sipariş verilen çiçek çeşitleri arasından seçim yapılarak kategorize edilmiştir. Sevgiliye gönderilen en popüler çiçek olarak kırmızı gül rağbet görür. Sitemizde satılan güller 1. kalite olup 1 hafta dayanma süresi vardır.Sizde hemen sevdiklerinize kredi kartı yada havale ile çiçek siparişi verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder