Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Mehtap Özmen

Şaşkınbakkal tike retoranda yapılacak bayi açılış toplantımız için, masa süslemesi, ferforje arajman çalışması için çiçekal firması ile anlaştık. Organizasyon boyunca istediğimiz tüm hizmeti en kısa sürede aksatmadan hazırladıkları için tüm çiçekal ekibine teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.


Faruk Güzelgöz

Kızım arkadaşları ile yurttan ayrılıp ev tutmaya karar verdiği gün onun doğum günüydü. Bu telaşe içinde kızımın doğum gününü unuttuğunu düşündüm. O gün kendisi ile yaptığım görüşmede evin tam adresini aldım. Adres alırken ona doğum günü olduğunu yine hatırlatmadım. Aşağı dudulu çiçekçisine ulaşıp adresi verip çiçeğin kızımın adresine hemen ulaşmasını istedim. Çiçekçiye de çiçeği teslim ederken üzerine hiçbir şey yazmayıp teslimde bana telefon edilmesini ve kızıma telefonun verilmesini istedim. Kızım bu sürprizi aradan geçen yıllara rağmen hala anlatır.

Sevgiliye


Sevdiklerinize gönderebileciğiniz en güzel hediyedir çiçek. Bu kategorimizde sevgiliye en fazla sipariş verilen çiçek çeşitleri arasından seçim yapılarak kategorize edilmiştir. Sevgiliye gönderilen en popüler çiçek olarak kırmızı gül rağbet görür. Sitemizde satılan güller 1. kalite olup 1 hafta dayanma süresi vardır.Sizde hemen sevdiklerinize kredi kartı yada havale ile çiçek siparişi verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder