Tuzla Çiçek Çeşitleri

Tuzla Çiçekçiler

Tuzlaya kendi servis araçlarımızla dağıtım yapıyoruz. Tuzla büyük bir bölge olduğundan dolayı bazı yerlere ilave yol ücreti almak durumundayız. Tuzla merkez için herhangi bir yol ücreti talep etmiyoruz. Deri organize, mermerciler organize sanayi, sabancı üniversitesine ve bu mekanlara yakın yerleşim birimlerine servis saatlerimiz dışında ilave yol ücreti almaktayız. Bu bölgelere sipariş vermeden önce telefon ile bildirmeniz durumunda çiçek siparişinizi alabiliriz.


Tuzla Çiçek Gönder

Tuzlada bulunan tersanelere gemi indirme törenlerinde çiçek servisini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tuzla postane mahallesi, İstanbul teknik üniversitesi, piri reis üniversitesi nede çiçek siparişlerini sorunsuz olarak gün içerisinde onaylanan siparişlerin teslimatını yapmaktayız. Tuzla ya vereceğiniz çiçek siparişlerinde verilen ürün bire bir aynı yada bir üst fiyatlı ürün müşteriye bildirilerek teslimatı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Tuzla piyade okulu içinde çiçek siparişlerinizi sitemizin tüm kategorilerinden beğenerek sipariş verebilirsiniz.

Tuzla çiçek siparişi, aynı gün teslimat

Tuzla kaliteli çiçek siparişi sitesine hoş geldiniz. Tuzla'ya göndereceğiniz çiçek tasarımları en kalitelive taze çiçeklerden hazırlanarak, özel servis araçları ile gönderimi gerçekleştirilir.Tuzlaya çiçek gönder mek için, sitemiz deki özel tuzla sayfasından yada diğer çiçek kategorilerimizden beğendiğiniz ürünlerin gönderimini en kısa sürede Tuzla çiçekçi şubemiz ile ilave yol ücreti ödemeden,online  yada telefondan güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.

TUZLA ÇİÇEK MÜŞTERİLERİ DEDİ ?
Hasmak Makina Tuzla organize sanayi bölgesinde açılışı yapılacak bir müşterimiz için ayaklı çelenk siparişi verdik. Zamanında sorun teslimat yapıldı. Teşekkürler.

Zafer Can / Berlin Berlinde ikamet ediyorum internet üzerinden tuzla albatros evlerinde oturan annem için orkide siparişi verdim. Çiçekler umduğumdan canlı ve kısa sürede gitti. Tüm çiçekal ekibine teşekkürler.

Hayri Tok Tuzla orhanlı bölgesinde bulunan koç ilköğretim ve lise okulllarına bir çok firma gönderim yapmazken çiçekal tereddütsüz siparişimi hiç bir ilave yol ücreti almadan gönderdi. Bu firma işini doğru düzgün yapan nadir çiçek firmalarından dır. Başarılar.

Hayriye Özmen Tuzla da yeni bir eve geçen arkadaşım için saksı çiçekleri bölümünden sipariş verdim. Bir hafta sonra arkadaşımın evini ziyarete gidince gelen çiçeklerin sitedeki ile aynı şekilde çok hoş ve kaliteli çiçek tasarımlarından hazırlandığını gördüm. Kendimede aynı çiçekden sipariş verdim. Gayet hızlı ve kaliteli bir hizmet yapıyolar.

Nedret saygılı Tuzla askeri birliğinde subay olarak çalışan eşime doğum gününde çiçek göndererek sürpriz yapmak istediğimi Tuzla çiçekçisini internetten bularak söyledim. Askeri birliğe çiçek gidip gitmeyeceği kafama takılan soruydu. Eşime sorsam sürprizi anlayacak ve sürprizin anlamı ortadan kalkacaktı. Eşim Tuzla çiçekçisinin nizamiye de olduğunu duyunca tabii ki benim olduğumu anlamış. Beni arayarak sevdiğini söylemesi ile aşkımız yeniden pekişti.

Serzer ÖZEN Tuzla İTÜ üniversitesinde yapılacak mezuniyet töreni için şirketimiz adına çiçek siparişi verdim. Hiç bir ilave ücret almadan çiçeğimizi zamanında teslim eden tüm çiçekal ekibine teşekkürler.

Meryem Büyükbaş Bir çok sitenin sipariş almaya pek sıcak bakmadığı Tuzla orhanlı bölgesine çiçek siparişinde bulunduk. Çiçek siparişimizi çiçekal firması sorunsuz ve düzenli bir şekilde teslim ettiler. Verilen hizmet için teşekkürler.

Melek KONYALI - ARDAHAN Tuzla akfırat beldesine tayin olan öğretmen arkadaşım için çiçek siparişinde bulundum. Bir çok firmanın teslimat bölgesi dışında olması rağmen çiçekal akfırat bölgesine cüzi bir yol ücreti alarak siparişimi teslim etti. Verdikleri sorunsuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Serkan KONU Tuzla gisbir hastanesinde ameliyat olan bir arkadaşım için çiçek siparişi verdim. Çiçeklerin gittiği saatte de arkadaşımın ziyaretine gitmiştim. İyi ki gitmişim çiçeklerin kendi tazeliği olduğu kadar ambalajlarıda çok özenle hazırlanmıştı. Hazırlayan ve getiren arkadaşlara ayrıca cicekal.net in tüm yönetimine teşekkürler.

Tuzla Çiçek Servisi

Tuzla merkeze yol ücreti ödemeden canlı, taze çiçek teslimatı ile tuzla çiçek sayfamız 7/24 hizmetinizde.
Tuzla da çiçekçi satışları son günlerde baya fazlalaşmaya başlamıştır.Tersanelerin gün geçtikçe indirdikleri gemi açılışları ayaklı sepet siparişinde zirveye ulaşmıştır.Tuzla online çiçekçilik konusunda Organize sanayi bölgesindeki işyerleri ve konutlar sayesinde tuzla son zamanlarda en fazla çiçek siparişi alan bölgeler arasına girmektedir.Tuzla Hakkında:Tuzla, İstanbul ilinin en güneyde bulunan ilçesidir.Tuzla ilçesi için vereceğiniz çiçek siparişlerinden ekstra bir yol ücreti almamaktayız. Tuzla için günde 2 kez çiçek servisimiz vardır. Tuzla orhanlı, aydınlı ve akfırat bölgesine de gün içerisinde çiçek servisi çıkartmaktayız. Bir çok firma ilave yol ücreti alırken tuzla sınırlarında bulunan hiç bir yere fark ücreti almamaktayız. Özel tasarımlarımız ve uygun fiyatlarımız ile tuzla çiçekçilik sayfamızdan beğeneceğiniz çiçekleri özel çiçek arabalarımız ile en kısa sürede ulaştırıyoruz. Tuzla çiçek siparişiniz teslim edildiğinde ücretsiz olarak sms ile bilgi veriyoruz.İyi alışverişler dileriz.

Tuzla Çiçek Gönder
Tuzla çiçek gönder