Rahmanlar Çiçek Çeşitleri

Rahmanlar Çiçekçiler

Rahmanlarda bulunan belli başlı yerleşim yerleri ve konut projeleri olarak ilk akımıza gelen siteler; yuva sitesi, kalite sitesi, ekim sitesi ve anadolu lisesi vardır. Bölgede hava kuvvetleri özel eğitim merkezi komutanlığının yanı sıra MMM migros da rahmanlar sahilde bulunmaktadır. Rahmanlar için bu yerleşim yerleri ve özel rahmanlar hastanesine çiçek siparişi verebilirsiniz.Rahmanlar çiçekçilik hizmeti online olarak 7/24 hizmetinizdedir.


Rahmanlar Çiçek Gönder

Rahmanlar kartal a bağlı bir ilçemiz olup online çiçekçi dükkanlarının fazla olduğu bir bölgemizdir.Bağdat caddesinin bu bölgemizden geçmesi çiçekçileri bu bölgeye yöneltmiştir. Düğün salonlarının fazla olmasından dolayı cumartesi ve pazar günü bu semtimizde sepet, çelenk çiçek siparişi nin fazla olmasına neden olmuştur. Rahmanlarda bulunun en büyük düğün salonu tanrıverdi düğün salonudur. Kartal belediye başkan yardımcılığı binasıda rahmanlarda yer almaktadır.

Rahmanlar taze ve kaliteli çiçek siparişi

Rahmanlar çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Rahmanlardaki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Rahmanlar a özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Rahmanlar'a çiçek gönder mek, arkadaşlarınıza bir süpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Rahmanlar a ilave yol ücreti ödemeden, online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.

RAHMANLAR ÇİÇEK MÜŞTERİLERİ DEDİ ?
Irmak ÖZSOY Rahmanlar sahilde açılışı yapılan galatalı balık restaurantına çiçek siparişinde bulundum. Daha önce internet ten sipariş verdiğim sorumsuz firmaların aksine siparişimin her detayında beni bilgilendirdiler. Giden çiçeğide görme şansını mail olarak sunmalarıda ayrı bir profesyonellik. Gönderdikleri çiçeğin arkasında sonuna kadar duran bir firma. Başarılar diliyorum.

Ahmet Ulusoy Rahmanlarda bulunan kartal hastanesinde doğum yapan şirket çalışanımız için firmamız adına çiçek gönderimi yaptık. Çiçek siparişimizi kısa sürede teslim etmişler. Çiçeklerde gayet şık ve sitede beğendiğimiz gibi ulaşmış. Sağlıklı şık çiçekler ve zamanında teslimat için teşekkürler.

Nihal Köse Kartal rahmanlar doğa kolejinde yeni göreve başlayan eşimin yeni işi ve doğum gününü kutlamak için beyaz orkide siparişi verdim. Çiçeklerimi her zaman çiçekal sitesinden alıyorum.Orkide siparişim her zamanki gibi tam zamanında teslim edildi. Eşim ambalajı ve orkideyi çok beğenmiş. Kolay gelsin

Sezen Konur Kartal koçtaş mağazasında yeni görevine terfi eden babam için ailemiz olarak güzel bir vazo çiçeği siparişi verdik. Koçtaş da çiçek satan bir firma olduğundan oradaki çiçeklerden güzel olması bizim için çok önemli idi, siparişimiz 1 saat sonra ulaştı sms i geldi. Babam ve tüm çalışanlar çiçeğimizi çok beğenmişler çiçekal ekibine özverili çalışmalarından dolayı ailem adına çok teşekkür ederim.

Binnaz Çorapçıgil Torunum İstanbul da üniversite kazanıp rahmanlar semtinde ev kiralayınca çok özleyeceğimi düşünüp çok da üzülmüştüm. Gerçekten de onu çok özlemeye başlamışken doğum gününün yaklaştığını anladım. Ona doğum gününde bir sürpriz yapmak istedim. Büyük torunum ona çiçek gönderebileceğimi söyleyince bunun nasıl olacağını da sordum. Rahmanlar çiçekçisine internetten ulaşacağımızı ve kredi arktı ile ödeyeceğimizi söyleyince onun en sevdiği çiçek olan orkideyi yollayınca özlemim biraz olsun azaldı.

Eyüp Alan Eşimin doğum günü için 51 kırmızı gül buketi siparişi verdim.Gerçekten çiçekler çok hoş ve güzel geldi. Daha önce de başka bir firmadan verdim ama güller hem kalitesiz hemde bu siteden gelen kadar taze değildi. Teşekkürler cicekal.net

Rahmanlar Çiçek Servisi

Rahmanlar çiçek teslimatında sms ile bilgi veriyoruz. İstemeniz durumunda çiçek resiminiz e-mail olarak gönderilmetedir.
Kartal rahmanlar için çiçek siparişlerinizi sitemiz üzerinden online olarak üye olmanıza gerek kalmadan verebilirsiniz. Rahmanlara ulaşım kadıköyden gidecekseniz otobüs yada minibüsler ile sağlanmaktadır. Yeni kurulan metro hattı da rahmanlara yakın bir yerden geçmektedir. Kartal belediyesi sanat tiyatrosuda rahmanlar semtimizde yer almaktadır. Rahmanlar semtimizde ayrıca çiçek siparişi alan önemli merkezler arasında trabzon spor dinlenme tesisleri,rahmanlar yakamoz düğün salonu, kalite sitesi, özyuva sitesi ve özel kartal hastanesi dir. Rahmanlar çiçek siparişlerinizi özel araçlarımız ile hırpalanmadan ve çiçeklerin tazeliği bozulmadan klimalı serin ortamda sevkiyat yapmaktayız. Rahmanlar'a vereceğiniz çiçek siparişleri ustalarımız tarafından hazırlanarak en kısa sürede teslimatı güleryüzlü servis elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ayrıcalığı sizde yaşamak istiyorsanız hemen online yada müşteri merkezimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Rahmanlar Çiçek Gönder
Rahmanlar çiçek gönder