Kandilli Çiçek Çeşitleri

Kandilli Çiçekçiler

Kandillide bulunan en güzel mekan adile sultan yalısı olarak söylenmektedir. İstanbul ticaret odası koru tesisleri sultan köşkü de kandillide yer alır. bu iki merkez çok fazla çiçek siparişini çekmektedir. Hafta sonları düğünlere hafta içi yemek ve toplantılara çok sayıda çiçek siparişi gelmektedir. Bu tarz düğün ve yemekli toplantılar için çiçek gönderme hizmetimiz vardır.


Kandilli Çiçek Gönder

Kandilli çiçekçi üsküdar ilçesine bağlı sahil kesiminde şirin bir ilçemizdir. Kandilli çiçekçi anadolu hisarı ve vaniköy arasındadır. Kandillideki ve yalılardan bahsedecek olursak başlıca; Kıbrıslı yalısı,Abud yalısı,Kont Ostrorog yalısı,Hadi Semi yalısı ve Edib Efendi yalısı bu semtimizde yer alır.Kandilli online çiçek siparişi potansiyeli olarak da iyi bir konumdadır.Kandilli çiçekçilik için özel dizayn malzemeler ve taze kesme çiçekçiler kullanılmaktadır. Çevreden de oldukça fazla çiçek siparişi gelmektedir.

Kandilli online siparişi verme.

Kandilli çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Kandillidaki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Kandilli a özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Kandilli'a çiçek gönder mek, arkadaşlarınıza bir süpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Kandilli a ilave yol ücreti ödemeden,online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.

KANDİLLİ ÇİÇEK MÜŞTERİLERİ DEDİ ?
NERİMAN ÖZSOY EŞİME DOĞUM GÜNÜ İÇİN ORKİDE SİPARİŞİ VERDİM. GELEN ORKİDE ÇOK TAZE İDİ VE DÖKTÜKTEN HEMEN SONRADA AÇMAYA DEVAM ETTİ. SATTIKLARI ÇİKLER ÇOK TAZE. İŞİNİ BİLEN BİR FİRMA

Nergis BIÇAKÇI / İSTANBUL Üsküdar kandilli kız lisesinde bulunan öermenime öğretmenler günü için sipariş verdim. Çiçekler tam istediğim gibi derste iken ulaştı. Çok taze olduklarından sanırım sınıfa girer girmez her kes çiçeklerin kokusundan memmun olmuştu. Zamanında servis ve kokulu çiçekler için teşekkürler.

Selim Yalçın Kandilli cemile sultan korusunda düğünü olacak arkadaşım için büyük boy ferforje arajmanı gönderim talebinde bulundum. Çiçek özenle hazırlanmıştı üzerine yazılan bandajın printer ile yazılması diğer çiçeklerden farklı bir görüntü sağlamıştı. Sorunsuz sipariş için teşekkürler.

Orhan Kala Kandilli de oturan anneme çiçek siparişi vermiştim. Anneler günü dolayısı ile vermiş olduğum sipariş yoğun olmalarına rağmen çok güzel ve tam vaktinde teslim edilmişti.Teşekkür ederim.

Gökhan Perçin Kandilli evlerinde oturan nişanlımın doğum günü için vazoda 101 kırmızı gül çiçeğini beğendim. Devamlı müşterileri olduğumdan indirimde yaptılar :) her zamanki gibi nişanlım hem güllere hemde ambalaja hayran kaldı. Bu firma işi biliyor. Hayırlı işler dilerim.

Yakup Özlüce Yapı Kredi Bankası Kandilli şubesinde çalışan eşime bir jest yaparak ona 10 adet taze kırmızı gül gönderilmesini çiçekçimden istedim. Çiçekler tam istediğim gibi ve tam belirttiğim zamanda bankaya ulaşmış. Çiçekçim seni seviyorum. Ama asıl bana bu mutlu yaşantıyı veren eşimi dünyalar kadar seviyorum. İyi ki varsın canım benim. Seni seviyorum.

Kandilli Çiçek Servisi

Üsküdar Kandilli semtine en taze çiçekler 28 yıllık çiçekçi tecrübesi ile. Kandilli çiçek siparişiniz teslim edildiğinde ücretsiz olarak sms ile bilgi veriyoruz.
Kandilli deprem araştırma enstitüsü rasathanesi bu semtimizde yer almakta olup, ziyaretçi sayısı çok fazladır. Son yıllarda artan depremler zemini sağlam olan kandilliye ev sahiplerinin yönelmesine neden olmuştur. Çiçekçilik sektörü olarak da çok sayıda çiçekçi dükkanı açılması kandilliyi ayrıca eşsiz kılan bir başka semtler arasında kılar. Kandilliye vereceğiniz çiçek siparişlerinde firmamızın belirlediği fiyatlara kdv ve yol ücreti dahildir. Şirketlere ve toplu alımlara indirimlerimiz vardır. İndirimli fiyatlar için mail yada telefon ile irtibata geçebilirsiniz. Kandillideki işyerleri adını aldığı en uzun cadde kandilli caddesidir. Popüler lokanlatalar ve elit mekanlar bu sahil caddesi üzerinde yerlerini almıştır. Bir çok balıkçıda kandilli sahilinde müşterilerini bekleyen esnaflarda doludur. Kandillinin çiçekçisi kandilliye en taze çiçekler sloganı ile kandilli semtine saat başı çiçek servisimiz ile müşterilemize en iyi hizmeti 7/24 sunmayı hedeflemekteyiz.

Kandilli Çiçek Gönder
Kandilli çiçek gönder