Fikirtepe Çiçek Çeşitleri

Fikirtepe Çiçekçiler

Fikirteye vereceğim çiçek siparişi ne zaman gider? cevap: Fikirtepeye vereceğiniz siparişler ortalama 2 saat içerisinde teslim edilir. Çiçek ücretlerine artı bir ücret alıyormusunuz? cevap: Hayır tüm fiyatlarımıza kdv ve yol ücreti dahildir. Ürünler aynımı sitedeki ile? Ürünlerde bazen mevsimsel stok durumuna göre değişiklikler olabilir.


Fikirtepe Çiçek Gönder

Fikirtepe ilçemiz eski yerleşim yerleri arasındadır. Bu semtimizin en belirgin yeri tarihi on ikiler camii olarak bilinir. Bilindik en uzun caddesi mandıra caddesidir. Bir çok banka şubesinin bu cadde üzerinde yerleri vardır. Dükkanlarında oldukça fazla olduğu mandıra caddesinde gündüzleri hareket oldukça fazladır. Diğer caddelerde dükkan yok denecek kadar azdır. Fikirtepede bulunan istanbulun en büyük hastanelerinden s.s.k göztepe hasataneside fikirtepe semtinde yer almaktadır.

Fikirtepeye acil çiçek gönderebilirsiniz

Fikirtepe çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Fikirtependeki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Fikirtepe ye özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Fikirtepe'ye çiçek gönder mek, arkadaşlarınıza bir süpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Fikirtepe ye ilave yol ücreti ödemeden, online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.

FİKİRTEPE ÇİÇEK MÜŞTERİLERİ DEDİ ?
Özbey Bulut İş bankası fikirtepe şubesinde yeni göreve başlayan nişanlım için bol kandilli orkide çiçeği gönderdim. Kendim göremedim ama 45 dk gibi kısa sürede teslim edildi. Nişanlım orkideyi çok beğenmiş bu dengi titiz hizmetinizden dolayı emeği geçen tüm çiçekal personeline teşekkür ederim. Bir dahaki siparişimde görüşmek dileğiyle.

Mahmut Çakmaklı Fikirtepede bulunan aşkıma çiçek siparişi vermiştim. Çiçeklerin güzelliği yüzlerinden okunuyordu.güzel bir çalışma olmuştu.Çok sağolun.

Emel Haskaya Fikirtepe sağlık ocağında göreve yeni başlayacak olan doktor arkadaşım için çiçekal çağrı merkezi üzerinden kokulu arajman siparişi verdim. Arkadaşım çiçekleri çok beğendiğini telefondan arayarak tarafıma iletti. Özenli çalışmanızdan dolayı teşekkür ederim.

İdil Bilikçi Yeni açılacak olan iş bankası fikirtepe şubesine şirketimiz adına çelenk siparişinde bulunduk. Zamanında ve gayet taze çiçekler kullanılarak hazırlanmıştı. Dürüst çalışmalarından dolayı tüm çiçekal personelini içten tebrik ediyorum. Bu zamanda böle firmalar bulmak zor.

Niyazi Sağlam Fikirtepede dernek toplantımız için büyük bir çelenk siparişi vermiştim. Çiçekden sonra bende toplantı merkezimize gidecektim, siparişimi verdim kredi kartı ile ödemesini yaptım. Akşam gittiğimde çiçekler söledikleri kadar güzeldi gerçekten aldıkları ücretin hakkını son kuruşuna kadar veren bir firma.

Fatma Yarar Fikirtepe 29 ekim ilköğretim okulunda eğitim öğretim yılına başlayan eşime orkide sipariş ettim. Yorumu 2 ay sonra yazıyorum, orkide çiçekleri hala duruyor ve tüm tomurcukları açtı. Farklı bir yerden aldığım orkide 1 hafta içerisinde ölmüştü. Çiçekal orkide konusunda çok profesyonel gerçekten.

Davut Cabbar Yeni iş yerimin açılışında Fikirtepe spot esnafı olarak hazırlatılan ve işyerimin en başköşesinde duran çiçeklere bakıp da beğenmemek ve teşekkür etmemek olur mu? Beni düşünen ve bu güzel çiçeklerin bana ulaşmasını sağlayan ve sağlatan tüm çarşı esnafına teşekkürü bir borç bilirim.

Fikirtepe Çiçek Servisi

Fikirtepe çiçek siparişlerinde ücretsiz sms bilgi hizmeti, tüm ürünlerde tazelik garantisi cicekal.net farkı ile sizde hemen tanışın
Fikirtepe istanbulun kadıköy ilçesine bağlı bir mahallesidir.Fikirtepede online çiçek satışlarından eskisinden beridir düğün salonlarına giden Fikirtepe çiçek Siparişi etki eder.Bu bölgedeki düğün salonlarının fazlalığı çiçek siparişlerine büyük etki yapar.Çiçekçilik konusunda da hızlı bir hamle yapıp semtte 7 civarında çiçekçi dükkanı vardır. Bu semtimize en fazla yapay çiçek satışı yapılmaktadır. Bilgi: Merkezimiz İstanbul - Kadıköy - Moda'da olmakla beraber FİKİRTEPE için vereceğiniz çiçek siparişi Kadıköy - Moda'daki mağazamızda hazırlanarak isteğiniz üzere FİKİRTEPEYE gün içerisinde ( ortalama servis süremiz 2 saattir.) teslimatı gerçekleştirilecektir. Ulaşım için FİKİRTEPE ilçesine ayrıca bir YOL ücreti talep etmemekteyiz.

Fikirtepe Çiçek Gönder
Fikirtepe çiçek gönder