Fenerbahçe Çiçek Çeşitleri

Fenerbahçe Çiçekçiler

Fenerbahçe online çiçekçi olarak ister fenerbahçe çiçek sayfamızdan isterseniz diğer sol menüdeki çiçek katerilerimizden online çiçek talebinde bulunabilirsiniz. Sitemizde bulunan ürünler stok durumuna göre güncellenmekte olup, stokda kalmayan ürünler çıkarılmaktadır. Fenerbahçeye merkezimiz 15 dk mesafede olup siparişileriniz 45 dk içerisinde teslim edilmektedir.


Fenerbahçe Çiçek Gönder

Firmamızın bir değer koluda bahçe düzenleme konusundadır. Bahçe düzenlemede 3 yıllık bir tecrübemiz olup, 13 personel ile bahçe ve balkonlarınızı renklendirmekteyiz. Balkon ve bahçe için yaz aylarında sardunya çiçeği, cam güzeli, begonya, küpe çiçeği, kasımpatı dikimini firmamız personeli yapmaktadır. Bahçeleriniz için hazır rulo çim uygulamamızda bulunmaktadır. Sulamadan beklemeden hemen sermemizin ardından yem yeşil bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Fenerbahçe çiçek siparişi sayfası

Fenerbahçe çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Fenerbahçendeki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Fenerbahçe ye özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Fenerbahçe'ye çiçek gönder mek, arkadaşlarınıza bir süpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Fenerbahçe ye ilave yol ücreti ödemeden,online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.

FENERBAHÇE ÇİÇEK MÜŞTERİLERİ DEDİ ?
Kamuran İlkyaz Fenerbahçe ordu evinde düğünü yapılacak arkadaşım için ayaklı düğün çelengi siparişinde bulundum. Çiçekler istediğimiz gibi taze ve site profiline uygun hazırlanmıştı. Teşekkürler çiçekal.

ŞUAYİP ÖZMEN BİR ARKADAŞIMIN NİŞANI İÇİN ÇİÇEK SİPARİŞİ VERDİM. GÜLERYÜZ, HIZLI SERVİS VE TAZE ÇİÇEKLERİ İLE VAZGEÇEMEYECEĞİM BİR SİTE.

Ziya ÇİL Fenerbahçe camii den kalkacak bir arkadaşımın cenazesi için çelenk siparişinde bulundum. Cenazeye katıldığım için, giden çelengide görme şansım oldu. Çelenk taze çiçekler ve gayet düzenli hazırlanmıştı. İnternet üzerinden görmeden verilen bir sipariş için paramın hakkını sonuna kadar veren firmaya teşekkürü bir borç biliyorum.

Selen Dağcı Fenerbahçede bulunan sınıf arkadaşıma bir çiçek siparişi vermiştim. Çiçeklerin rengini özel vermeme rağmen muhteşem görünüyorlardı.çok teşekkür ederim.İyi çalışmalar.

Fatih Pehlivan Fenerbahçe şükrü saraçoğlu stadı fenerium mağazasında çalışan nişanlıma doğum günü için 101 gün buketi gönderdim. Nişanlım çok beğenmiş güllerin vazoda 1 hafta kalması ve aynı şekilde kuruması çok güze bir şey. Emeği geçen tüm çiçekal personeline teşekkür ediyorum.

Mert Çelebi Fenerbahçe koru sitesinde yeni evine taşınan arkadaşlarım için hayırlı olsun çiçeği olarak, saksıda orkide siparişi verdim. Çiçek yaklaşık 1 saat gibi kısa sürede teslim edildi sms i geldi. Akşam gittiğimde sitedeki gibi zarif ve güzel bir şekilde hazırlanmıştı. Verilen düzenli hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Aliye Sertalp Eşime sürpriz yaptım ve onun en sevdiği ve beğendiği takımın renklerinden oluşan ve üzerinde en büyük Fenerbahçe yazılı amblemli çiçekleri zaten Fenerbahçe'de oturduğumuz evimizin adresine bizzat gönderdim. Eşimin eve geldiği zamanda çalan kapı zili ile karşımızda çiçeklerimizi teslim etmek üzere duran arkadaş ile karşılaşmalarını bir görseydiniz sanırım sizlerde hem şaşıracak hem de çok gülerdiniz. İşte sürpriz çiçek bu şekilde hazırlanarak gönderilir. Bu çiçekleri çok güzel hazırlayan ve Fenerbahçe çiçekte de Şampiyon dedirten eşime ve bu çiçekleri hazırlayarak bizlere ulaştıran herkese sonsuz sevgi ve saygılarımı iletiyorum.

Fenerbahçe Çiçek Servisi

Fenerbahçe çiçek siparişiniz teslim edildiğinde ücretsiz olarak sms ile bilgi veriyoruz.
Fenerbahçe kadıköye bağlı bir semtimizdir.Bölge adını aldığı Fenerbahçe Spor Klübü ile tanınır.Fenerbahçede çiçekçilik Siparişlerde oldukça yoğunlukdadır.Günümüzde en fazla online çiçek siparişi alan semtlerdendir.Fenerbahçe marina da bulunan restaurantlarda olan düğün ve toplantılara oldukça fazla Fenerbahçe Çiçek Siparişi gönderilmektedir.Günümüzde konum olarakda oldukça iyi bir yerde olan fenerbahçe çiçekçii yerleşim olarakda çok iyi bir yerdedir.Fenerbahçe semtinin en popüler konut projeleri olarak; iş banası belvü sitesi ve kalamış koru sitesi vardır. Fener rum kiliseside bu semtimizde yer almaktadır. Fenerbahçe ordu evi, istanbul yelken klubüde bu semtimizin çiçek siparişi alan önemli merkezlerinden birisidir.

Fenerbahçe Çiçek Gönder
Fenerbahçe çiçek gönder