Dragos Çiçek Çeşitleri

Dragos Çiçekçiler

Dragos da çiçekçilik şu an itibari ile fazla bir aşırı bir çiçek satış potansiyeli yoktur.Bu semtimizde bulunan sema hastanesi online çiçek siparişlerinin yoğun alındığı bir bölgedir.Dragosda maltepeye bağlı bir semtimiz olup villa ve konutların revaçta olduğu bölgelerimizdendir. Dragos park otel bölgenin önemli otelleri arasındadır.Maltepe çiçekçi ve kartal ilçerimizin ortasında sahil kesimin kalan bir ilçemizdir.


Dragos Çiçek Gönder

Dragos için çiçekçi çiçekçi dolaşmaya gerek yok. Dragos çiçekçi sayfamız yada diğer çiçek kategorilermizden online çiçek siparişi verebilirsiniz. Dragosa hızlı çiçek teslimatımız vardır. Dragos çiçek servisi yapan sitemizden taze ve kaliteli çiçeklerden beğenerek sevdiklerinize gönderim yapabilirsiniz. Firmamızın çalışma saatleri sabah: 08:00 akşam 22:00 saatleri arasındadır. Online dragos çiçek siparişi sitemizden 7/24 hızlı üye olmadan çiçek siparişi verebilirsiniz.

Dragos çiçek siparişi sitesi ile taze çiçekler

Dragos çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Dragosda ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Dragos a özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Dragos'a çiçek gönder mek, arkadaşlarınıza bir süpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Dragos a ilave yol ücreti ödemeden,online güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.

DRAGOS ÇİÇEK MÜŞTERİLERİ DEDİ ?
Pınar TATLICI Dragos elite otelde çalışan kı arkadaşıma sevgililer gününde çiçek siparişi verdim. Zamanlama ve servis hizmeti böle yoğun bir günde gayet tatmin edici . Teşekkürler zor günümün dostu :)

Barış Öğütlü Dragos sahil resort otelde düğünü olan arkadaşım için ferforje arajman siparişi verdim. Gayet güzel ve taze çiçekler kullanılarak hazırlanmıştı. Hizmetinizden çok memnun kaldım Teşekkürler.

Hakan Yeşilyurt Dragos sema hastanesinde doğum yapan eşim için sipariş verdiğim çiçekler çok taze ve sitede görüdüğümün ürünün aynısı geldi. Promosyon peluş oyuncak için ayrıca teşekkür ediyorum.

Nejla Kimduyar Dragos Konutlarında oturan arkadaşımın doğum gününde onun için hazırlattığım çiçek buketini göndererek onun mutlu olmasını sağladım. Arkadaşımdan teşekkür üzerine teşekkür aldım. Ben onu mutlu ettim o da beni mutlu etti. Bu işlemi gerçekleştiren ve çiçeklerle mutluluk katan arkadaşlara yaptıkları bu işin layığıyla başarıya ulaşmasını sağlayanlara da özellikle tebriklerimi bildiriyorum.

Fatma Sarı Dragos günhan kolejinde göreve başlayan öğretmen arkadaşıma papatyaları çok sevdiği için çiçekal sitesi üzerinden vazoda kır papatyası sipariş ettim. Papatyalar arkadaşımın en çok sevdiği papatyadan gitmiş, telefonda çok mutlu idi. Çok güzel bir şekilde de buket edilmiş. Güzel hizmetiniz için teşekkürler.

Emine Tatlıcı Dragos semtinde bulunan ablama çiçek siparişinde bulunmuştum. Çiçeklerin gelmesi ile evde bir başka hava geldi.Gerçekten çok güzellerdi.Teşekkür ederim.

Hamdullah AYDIN Dragos şifa hastanesinde doğum yapan eşim için bebek odası süslemesi yaptırdım. Firma titiz ve zamanlama konusunda çok profesyonel çalışıyorlar. Teşekkürler.

İlhan KESEN Ardahandan dragos tekel sigara fabrikasında çalışan arkadaşıma çiçek siparişi verdim. 1 saatte teslim ettiler. Teşekkürler.

Dragos Çiçek Servisi

Maltepe dragos çiçek gönderimlerinde günlük taze çiçekler kullanılır. Dragos acil çiçek siparişleriniz teslim edildiğinde anında bilgi verilmektedir.
Dragos çiçek servislerini özel çiçek servis araçlamızla yapmaktayız. Çiçek tesliminde personelimiz hiç bir şekilde bahşiş istememekte ve beklememektedir. Sitemizde gördüğünüz tüm çiçek fiyatlarına kdv ve ulaşım bedeli dahil olup, çiçek teslimlerinde alıcı olmaması durumunda açık isim alarak çiçek teslimatlarını imza karşılığında gerçekleştirmekteyiz. Dragos çiçeği teslimat sırasında kimsenin teslim almamaı durumunda merkezimize gelip sipariş veren müşterimiz ile irtibata geçilir. Dragos için verilen çiçek siparişleri yoğun olarak; kastel sahil sitesi, kiptaş dragos konakları, acıbadem dragos huzur evi ve özel dragos sema hastanesine verilmektedir. En işlek caddesiturgut özal bulvarı ve piri reis caddesidir.Dragos çiçek siparişiniz teslim edildiğinde ücretsiz olarak sms ile bilgi veriyoruz.

Dragos Çiçek Gönder
Dragos çiçek gönder