Beykoz Çiçek Çeşitleri

Beykoz Çiçekçiler

Başıbüyük çiçek servisleri sabah saat:09:25 de başlamaktadır. Ortalama teslimat süremiz 2 saattir. Gün içerisinde verdiğiniz tüm siparişler isteğiniz üzere gece saat:22:00 a kadar ücretsiz olarak yapılır. Başıbüyük için vereceğiniz siparişlerde 22:00 dan sonra teslim edilmesini istiyorsanız özel teslim saatine girer ve extra ilave yol ücretine tabii olur.


Beykoz Çiçek Gönder

Saksı Çiçeklerine Ne Sıklıkda Su Verilir. Evinizde yada ofisinizde bulunan saksı çiçeklerinizi öncelikle aydınlık rüzgar almayan bir köşeye koyunuz. Suyunu yaz aylarında toprağını kontrol ederek kurudukça verebilirsiniz. Su vermede saksı boyutu durduğu ortam ve çiçeğin ne kadar su çekeceğide önemli bir rol oynar. Yaz aylarında direk güneş ışığı almaması özellikle cam arkasından güneş almamasına özen gösteriniz.

Beykoz Online Çiçek Gönderimi

Beykoz çiçek gönderimi sitesinde bulunuyorsunuz. Beykozda ki sevdiklerinize verdiğiniz çiçek siparişlerini, günlük taze çiçeklerden hazırlayarak, Beykoz a özel çiçek servis araçlarımız ile dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sizde Beykoz'a çiçek göndermek, arkadaşlarınıza bir süpriz yapıp yüzlerinde ufak bir tebessüm etmelerini istiyorsanız, hemen şimdi çiçek kategorilerimizden, Beykoz a ilave yol ücreti ödemeden,güvenli bir şekilde kredi kartı yada havale ile sipariş verebilirsiniz.

BEYKOZ ÇİÇEK MÜŞTERİLERİ DEDİ ?
Şevkiye Çıldır Soyadım gibi çıldırdığım an olan o güzel güllerden oluşan çiçek buketi Beykoz Carrefour yakınlarındaki Adil sitesinde oturan çocukluk arkadaşımın gönderdiği o çiçek buketi elime ulaştığında yaşadığım şaşkınlığı asla unutmayacağım. Beni unuttuğunu düşünürken yaşadığım bu sürpriz ona bakış açımı daha da netleştirmiştir. İnsanın sevildiğini bilmek gerçekten de çok hoş bir duygudur.

Koray Gedik Beykoz deniz ve su ürünleri müzesinde yeni işe başlayan ve doğum günü olan nişanlıma sepette pembe orkide çiçeği gönderdim. Nişanlım çok beğenmiş. Dışarıda 2 katı fiyat istedikleri orkideyi gönderirken bozuk gider şüphesi teslim edilene kadar içimi yesede kaygılarım boşuna imiş. Hizmetinizden çok memnun kaldım teşekkürler.

Seda Çifte Beykoz korusunda kır düğünü olacak arkadaşıma ferforje arajman siparişi verdim. Ferforje zamanında teslim edildiği sms olarak cep telenuma geldi. Kendimde gecikmeli olarak düğüne katıldım. Firma gayet canlı çiçeklerden oluşan bir kombinasyon yapmış. Bir sonraki siparişimde gine sizlerleyim. Başarılar teşekkürler.

KEMAL SÖZBİR Daha önce bir çok çiçek siparişi verdim bu siteyi beykoz çiçek siparişi vermek için internet üzerinden ilk defa kullandım. Sorunsuz çalışan sistemleri aradığınız telefona hemen bakan müşteri temsilcileri ve zamanında teslimat için teşekkür ederim.

Güldane Mumcuoğlu Eşimin çiçekler ile sürpriz yapmasına alışkın olduğum halde sürekli gene ne sürpriz yapacak diye meraklanmamak elimde olmamaktadır. Eşim cicekal.net Beykoz çiçekçi şubesi ile anlaştığından beri bu beklentilerim doğal olarak gerçekleşmektedir. Bir insan her değişik çiçekle bu kadar heyecanlandırılır mı diye kendime sormadan da edemiyorum. En son gelen orkidelerin içinde doğanın en nadide çiçeği en nadide eşine yaraşır pusulası vardı. Gel de şimdi sürprizleri bekleme.

Sevim YILDIRIM Eşimin yeni işe başladığı şirkete bir çiçek göndermek istemiştim. Kararsız olduğum için msn destek hattı gözüme çarptı. Msn den tüm işlemlerimi yaptım ama içimde bi şüphe vardı. İlk defa msn den verdim. Tam arayacaktım ki sms ile gönderildi bilgisi geldi. Tekrar şaşırdım inanmadım o arada eşim aradı ve çiçekler için tşk etti. Çok hızlı ve güvenli bir çiçek firması.

Edip Kurtuluş / Fransa Beykoz devlet hastanesinde ameliyat olan amcam için çiçek sipariş ettim. Fransada olduğumdan dolayı çiçeği görme şansım yoktu fakat mail ile çiçek hazırlandıktan sonra resim gönderme hizmeti olduğu öğrendim ve ödemesini resimden sonra yapmak istediğimi bildirdim. 20 dk içerisinde çiçeğimi sitedekinden daha güzel bir şekilde hazırlamışlardı. Ödemelerini hemen yaptım, bu denli dürüst bir hizmet sağladığınız için çok teşekkürler. Sizleri tüm yakınlarıma tavsiye edeceğim.

Abdullah Çınar Beykoz da bulunan karıma doğum gününde bir çiçek siparişi vermiştim.Çok başarılı bir çalışma idi.Hayırlı işler.

Beykoz Çiçek Servisi

Beykoz çiçek siparişleriniz de çiçek tesliminde sms ile bilgi veriyoruz. Beykozda bulunan önemli yerler; deniz ve su ürünleri müzesi , paşabahçe cam fabrikası, beykoz devlet hastanesi, beykoz anadolu lisesi, gümüşsuyu spor tesisleri beykoz ilçesinin önemli mekanları arasındadır. Ayrıca hidiv kasrı ve beykoz konakalrı bu ilçemizin sınırları içrisinde yerini almaktadır. Beykoza servismerkezimizin uzaklığı 12 km olup gün içerisinde saat:10:00 - 12:00 14:00 ve 15:00 - 18:00 saatleri arasında standart teslimat servisimiz vardır. Beykoz için isterseniz 22:00 a kadar fark ücerti ödemeden çiçek teslimatı yapmaktayız. Beykoz çiçek servisi alanımızı genişletip, beykoz evlendirme dairesine de her saat çiçek servislerimiz yoğunluğunun olduğu saatlerde ek servislerimiz ile beykoz çiçekçilik konusunda online 7/24 her zaman her anınızda hizmetinizdeyiz

Beykoz Çiçek Gönder
beykoz çiçek gönder