ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

Melahat Karayağız

Altıntepe de babam için babalar gününde çiçek siparişi verdim. Kararsız olduğum için müşteri hizmetleri aracılığı ile karar vermek istedim. çok kibar bi şekilde yardımcı olarak babalar günü için babama görmeden sipariş verdim ödemesini karamsar olsamda kredi kartı ile tamamladım. Ama gerçekten çiçek babama gidince bende bi tane daha vermek istedim gerçekten bu işi biliyorlar.


Betül Şerefli

Özel Çamlıca Kalem eğitim kurumlarında görev yapan annemin doğum günü için vazoda kır çiçeği siparişinde bulundum. Telefondan sipariş verdim ve site yetkililerine bıraktım çiçek modelini. Anneme çok güzel ve taze çiçek göndermişler. Özgün çiçek tasarımları için teşekkürler.

Sema GEZEN

Kadıköy Hasanpaşa sadıkoğlu plazada çalışan bir arkadaşımın doğum günü için çiçek siparişi verdim. Giden çiçekler resimdeki gibi taze ve tasarımına sadık kalınarak hazırlanmış. Teşekkürler.

HAKKIMIZDA

Özen Uluslararası Çiçekçilik olarak 1983 yılından bu yana İstanbul Kadıköy'deki çiçek mağazamızda siz değerli müşterilerimize kalite,güven ve titizlik den hiç istismar vermeden bugüne kadar hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.
 

Firmamız online çiçek satışına 1999 senesinde başlamış olup, sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünleri sevdiklerinize en kısa sürede, en taze ve profesyonel bir şekilde teslimatı gerçekleştirmektedir.
 

Özen Uluslararası Çiçekçilik ; daima yeniliklere açık oluşumuzla, profesyonel kadromuz, hızlı servis anlayışımız,zengin ürün çeşidi,koşulsuz müşteri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerimizin 7/24 online İstanbul Anadolu - Avrupa yakası ve tüm Türkiye'ye İnterflora Çiçekçiler Derneği aracılığı ile en hızlı şekilde siparişlerinizi sevdiklerinize teslimatını yapıyoruz.
 

Özen Uluslararası Çiçekçilik İnterflora Derneğinin üyesi olma ayrıcalığı ile dünyanın her ülkesine online veya telefonla sipariş verebilir, sevdiklerinize güzel bir süpriz yapabilirsiniz.
 

Ayrıca sitemiz üzerinden orkide bakımı hakkında detaylı bilgiye de sahip olabilirsiniz.
 

Sizleri de bir gün müşterilerimiz arasında görmek dileğiyle iyi alışverişler dileriz.


Online Çiçek Gönder
çiçekçi