Çiçek Kodu:638

Çiçek Adı:Yeşil Benjamin

Çiçek Fiyatı:105 TL + KDV

Özellikleri: Saksı içerisinde 80 cm. boyunda dolgun bol yapraklı salon ortamında yetişen yeşil benjamin salon çiçeği. Ambalajı kahverengi gramofon kağıdı ve beyaz saten kurdela ile yapılmıştır. Benjamin Bakımı

Alıcının Şehri       ::
Alıcının Semti      :
Gönderim Tarihi  :

Sipariş Teslim Periyodu Hafta İçi ve Cumartesi: 09.00 - 21.00 Pazar Günü İse 10:00 - 20:00 Saatleri Arasında Teslim Edilmektedir.İsteğe Bağlı Olarak 7/24 Özel Teslimat Yapmaktayız. Özel teslimatlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kullanılan Yan Ürünler Ürünün Tasarımına Sadık Kalınarak Mevsimsel ve Stok Durumuna Göre Farklılıklar olabilir.

Alıcının Verilen Adreste Bulunmaması Durumunda İşyerlerinde Danışma,Güvenlik veya En Yakın Mesai Arkadaşına Sipariş Teslim Edilir. Siparişlerde Alıcıya Ulaşılmaması Durumunda Komşu veya Görevliye Çiçek Teslimatı Yapılabilir.
Adı Soyadı :Serdar Karabilek Konu :Süper Puanlama :

Eşime yıldönümü için sipariş verdim. Hem evimizde uzun süre kalması hemde gösterişli olmasını istedim istediğim gibi oldu. Gönderilen sağlık bitki için çok teşekkürler.

Adı Soyadı :Fikri Köse Konu :Teşekkürler Puanlama :

Arkadaşımın işyeri açılışı için sipariş verdim. Gayet dolgun ve özenli bir şekilde ambalaj yapılarak gönderilmişti. Teşekkürler.

Adı Soyadı :Ayşe Aslan Konu :Çok Dolgun Puanlama :

Daha önce bir kaç firmadan verdiğim siparişlerde cılız benjaminler geldi, fakat çiçekaldan aldığım benjamin gayet sağlıklı ve dolgun olarak geldi. Sağlıklı ve dolgun benjaminler için teşekkürler. Saksı altına su tabağı koymaları daha iyi olurdu. Ama yinede teşekkürler.

Adı Soyadı :İlayda Aslan Konu :Aynısı Puanlama :

Yeni ev alan arkadaşıma sipariş verdim. 3 Gün sonra eve gittiğimde sipariş verdiğim ürünün aynısı gitmişti. Hizmetinizden memnun kaldım. Teşekkürler

Ad Soyad :  
Değerlendirme :  
Yorum Başlığı :  
Yorumunuz :  
Online Çiçek Gönder
çiçekçi