Çiçek Kodu:633

Çiçek Adı:Özel Mor Benekli Orkide

Çiçek Fiyatı:145 TL + KDV

Özellikleri: Elyaf ve tergal kağıdı ile sarılmış sariks dalları, nazar boncukları ve mor fiyonk eklenmiş saksıda devamlı yaşayan özel üretim benekli orkide.

Alıcının Şehri       ::
Alıcının Semti      :
Gönderim Tarihi  :

Sipariş Teslim Periyodu Hafta İçi ve Cumartesi: 09.00 - 21.00 Pazar Günü İse 10:00 - 20:00 Saatleri Arasında Teslim Edilmektedir.İsteğe Bağlı Olarak 7/24 Özel Teslimat Yapmaktayız. Özel teslimatlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kullanılan Yan Ürünler Ürünün Tasarımına Sadık Kalınarak Mevsimsel ve Stok Durumuna Göre Farklılıklar olabilir.

Alıcının Verilen Adreste Bulunmaması Durumunda İşyerlerinde Danışma,Güvenlik veya En Yakın Mesai Arkadaşına Sipariş Teslim Edilir. Siparişlerde Alıcıya Ulaşılmaması Durumunda Komşu veya Görevliye Çiçek Teslimatı Yapılabilir.
Adı Soyadı :Eda Özmen Konu :Sadece cicekal.net te buldum Puanlama :

İnanın resimdeki kadar güzeldi onlarca çiçekçide aradım hiç birinde yok olanda çok fahiş fiyatlı. Hem uygun fiyat hemde çok taze ve canlı benekli orkide geldi teşekkürler çiçekal

Adı Soyadı :Ercan Akan Konu : Puanlama :

İlk seferde evde olmayan arkadaşıma 2. sefer yol ücreti almadan gönderim yaptığınız için teşekkürler. Müşterisini mağdur etmeyen firmaları seviyorum. Kolay gelsin.

Adı Soyadı :Sema Çetin Konu :Mükemmel Puanlama :

Fiziksel olarak çiçeği hiç bir çiçekçide de görmedim. Açıkçası sipariş verdim ama bu ürünün geleceğine umudum yoktu. Fakat resimdeki orkidenin aynısı 1 saat içerisinde adresime geldi. Teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Ad Soyad :  
Değerlendirme :  
Yorum Başlığı :  
Yorumunuz :  
Online Çiçek Gönder
çiçekçi