Çiçek Kodu:539

Çiçek Adı:Piramit Şans Bambusu

Çiçek Fiyatı:54 TL + KDV

Özellikleri: Seramik saksı içerisinde 3 sıra dizilmiş sadece su ile büyüyen şans getirdiğine inanılan piramit şans bambusu.

Alıcının Şehri       ::
Alıcının Semti      :
Gönderim Tarihi  :

Sipariş Teslim Periyodu Hafta İçi ve Cumartesi: 09.00 - 21.00 Pazar Günü İse 10:00 - 20:00 Saatleri Arasında Teslim Edilmektedir.İsteğe Bağlı Olarak 7/24 Özel Teslimat Yapmaktayız. Özel teslimatlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kullanılan Yan Ürünler Ürünün Tasarımına Sadık Kalınarak Mevsimsel ve Stok Durumuna Göre Farklılıklar olabilir.

Alıcının Verilen Adreste Bulunmaması Durumunda İşyerlerinde Danışma,Güvenlik veya En Yakın Mesai Arkadaşına Sipariş Teslim Edilir. Siparişlerde Alıcıya Ulaşılmaması Durumunda Komşu veya Görevliye Çiçek Teslimatı Yapılabilir.
Adı Soyadı :Nur Aslan Konu :1 Saatte Teslim Puanlama :

Siparişimdeki adres ve saati geç bildirmeme rağmen 1 saat içerisinde teslimat yapıldı. Hassa ve özverili bir firma.

Adı Soyadı :Ragıp Kalpakoğlu Konu :Şans Bambusu Puanlama :

Adrete yanlışlık çıkmasına rağmen, iptal yerine aranarak farklı bir adrese ücret talep edilmeden zamanında teslim edildiği için teşekkürler.

Adı Soyadı :Metin Avcı Konu :Bambu Puanlama :

Doğum günü hediyesi olarak nişanlıma gönderim çok beğendi uzun sürede kalıcı ve pek bakım istemeyen bir çiçek heryerde de bulunmuyor.

Adı Soyadı :Mikail İnce Konu :Şans Bambusu Puanlama :

Eşimin çok istediği şans bambusunu daha önce bir çok çiçekçi ve web sitesinde bulamadım fakat çiçekal sitesinde buldum hemen sipariş verdim. Resimdeki formata uygun gayet sağlıklı bir bambu çiçeği gitmiş. Eşim çok mutlu oldu teşekkürler.

Ad Soyad :  
Değerlendirme :  
Yorum Başlığı :  
Yorumunuz :  
Online Çiçek Gönder
çiçekçi