Çiçek Kodu:468

Çiçek Adı:Gonca Beyaz Gül ve Cipsolu Arajman

Çiçek Fiyatı:66 TL + KDV

Özellikleri: 9 Adet beyaz gonca güller ve cipsolar ile cam yada mika vazo içerisine çakıl taşı, nazar boncuğu, midye kabuğu hazırlanmış beyaz grup gül arajman

Alıcının Şehri       ::
Alıcının Semti      :
Gönderim Tarihi  :

Sipariş Teslim Periyodu Hafta İçi ve Cumartesi: 09.00 - 21.00 Pazar Günü İse 10:00 - 20:00 Saatleri Arasında Teslim Edilmektedir.İsteğe Bağlı Olarak 7/24 Özel Teslimat Yapmaktayız. Özel teslimatlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kullanılan Yan Ürünler Ürünün Tasarımına Sadık Kalınarak Mevsimsel ve Stok Durumuna Göre Farklılıklar olabilir.

Alıcının Verilen Adreste Bulunmaması Durumunda İşyerlerinde Danışma,Güvenlik veya En Yakın Mesai Arkadaşına Sipariş Teslim Edilir. Siparişlerde Alıcıya Ulaşılmaması Durumunda Komşu veya Görevliye Çiçek Teslimatı Yapılabilir.
Adı Soyadı :Hüsnü Ozan Konu :Taze çiçekler Puanlama :

Çiçekal.net mükemmel bir hizmet sunuyorsunuz teşekkürler.

Adı Soyadı :Bülent Tuncay Konu :Tebrikler Puanlama :

Zamanlama ve hizmet kalitesi mükemmel. Arakdaşım beyaz gülleri çok beğenmiş resimdeki gibi gitmiş. Düzgün iş yaptığınız için teşekkürler.

Adı Soyadı :Deniz Avcı Konu :Hizmet kalitesi Puanlama :

Sürekli sizden sipariş veriyorum. Hizmet kaliteniz ve hızlı teslimatınız mükemmel. Diğer şehirlerede hizmet vermenizi istiyorum. Kolay gelsin.

Adı Soyadı :Emine Çıtır Konu :Harikasınız Puanlama :

Bir çok kez sipariş verdim hiç birinde yüzümü kara çıkarmadılar. Bu son siparişimde de her zaman ki gibi harikasınız. Dürüst çiçekçi anlayışı budur. Başarılar teşekkürler.

Ad Soyad :  
Değerlendirme :  
Yorum Başlığı :  
Yorumunuz :  
Online Çiçek Gönder
çiçekçi