ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

Selehattin Elibol

Beylerbeyinde bulunan babama yeni almış olduğu araba için hayırlı olsun çiçeği sipariş etmiştim.çiçekğin resmini gördüğümde ne kadar güzel olduğunu gördüm.Cidden çok teşekkür ederim.


Çağrı Karakuş / İstanbul

Göztepe çemenzar camii den cenazesi kalkacak bir yakınımın cenazesine 3 göbekli çelenk sipariş ettik. Çiçeklerin tazeliği ve zamanlamadan çok memnun kaldık. Bundan sonraki siparişlerimizde çiçekalı tercih edeceğiz.

Nejla Kimduyar

Dragos Konutlarında oturan arkadaşımın doğum gününde onun için hazırlattığım çiçek buketini göndererek onun mutlu olmasını sağladım. Arkadaşımdan teşekkür üzerine teşekkür aldım. Ben onu mutlu ettim o da beni mutlu etti. Bu işlemi gerçekleştiren ve çiçeklerle mutluluk katan arkadaşlara yaptıkları bu işin layığıyla başarıya ulaşmasını sağlayanlara da özellikle tebriklerimi bildiriyorum.

Online Çiçekçi

Özen Çiçekçilik 1983 senesinde İstanbul - Kadıköy semtinde kurulan Türkiye'nin köklü çiçekçi firmalarından birisidir. Geçmiş den bugüne, koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinerek sevdiklerinizi mutlu etmenin onlara çiçek yollamanın gurur ve sevincini yaşamaktayız.

Online çiçek satışına çiçek al markası ile 2003 senesinde başlayan firmamız, günümüz teknolojisine uygun üyeliksiz, güvenilir çiçekçi web sitemiz ve uygun fiyatlarımız ile 7/24 İstanbul'un her semtine, aynı gün internet üzerinden kredi kartı ile yada havale ile çiçek siparişlerinizi çok kısa bir sürede verebilirsiniz.

Güler yüzlü personelimiz, kaliteli ve taze çiçekler, estetik dizaynlar, zengin ürün yelpazesi, hızlı servisimiz, çiçek tesliminde ücretsiz sms bilgilendirme hizmeti ve gün geçtikçe artan müşteri portföyümüzle 7/24 çiçek gönder meniz için hizmetinizdeyiz.

Özen Çiçekçilik olarak artık çiçek görsellerimizde cicekal.net web markamız ile tescilliyoruz. Amacımız sipariş verecek olan müşterilerimizin ürünlerin kendi bünyemizde ki çiçek ustalarımız tarafından hazırlandığına itimat ederek gönül rahatlığı ile sipariş verebilmeleridir. Unutmayın ki sitemizde ki tüm çiçekler '' el emeği göz nuru '' kendi çiçekçi dükkanımızda hazırlanarak İstanbul'un dört bir yanına servis araçlarımız ile çiçek teslimatı yapılmaktadır.

Açıldığımızdan bu yana on binlerce siparişi sorunsuz yerine getirdik. Bu başarının arkasında bu kadar büyük bir sipariş potansiyeli içerisinde web üzerindeki çiçekçiler arasında Türkiye'deki en büyük şikayet sitesi sikayetvar.com üzerinden yapılan şikayetler üzerinden hiç şikayet almayarak, çiçekçi sektöründe kırılması güç bir rekora da çiçekal ekibi olarak imzamızı atıyoruz.

Cicekal.net ekibi olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusun da sipariş onay aşamasında stoklarımızda bulunan çiçeklerin görsellerini yada sipariş verildikten sonra hazırlanan çiçek siparişlerini anlık olarak whatsapp, mms, facebook yada mail olarak gidecek çiçek görsellerini bire bir iletiyor, ekip olarak hazırladığımız tüm ürünlerin arkasında duruyoruz.

Daha önce hiç bir firmanın cesaret edemedeği , tüm ürünlerde tazelik garantisi, kaliteli ürün kullanımı garantisini veriyoruz. Sipariş verilen saksı da çiçekler için bakımı düzenliği yapıldığı takdirde minimum 2 ay dayanma garanti sadece cicekal.net te dir.

 

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakası çiçek gönderimlerinin ardından artan çiçek siparişi talebi doğrultusunda Ankara şubemizi de siz değerli müşterilerimizin hizmetine açmış bulunmaktayız. Aynı titizlik ve kaliteli çiçek servis kalitemiz ile Ankara içerisine çiçek göndermeniz için sitemizden online çiçek siparişi vermeniz yeterlidir.

 

Sizde şimdi sipariş vererek 21. Yüzyıl çiçekçiliğinin farkını ve kalitesini bizimle yaşayabilirsiniz.

İyi alışverişler dileriz...

Online Çiçek Gönder
çiçekçi