ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

HAKAN KUZU

CİCEKAL.NET E BU 4. SİPARİŞ VERİŞİM, HALA SORUNSUZ VE HER SEFERİNDE BENİ EN ZOR ANLARIMDA KURTARIYORLAR. DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞIM İNTERNET FİRMALARI SORUMSUZ VE ZAMANSIZ ÇİÇEKLERİMİ GÖNDERİYORLAR İDİ. PARAM İLE ADETA REZİL OLUYORDUM AMA CİCEKAL.NET İLE TANIŞTIKDAN SONRA BÖLE BİR SORUN KALMADI. FİYATLARI MAKUL, ÇİÇEK SERVİSLERİ ÇOK HIZLI, TASARIMLARIDA ÇOK SADE VE GÜZEL. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.


Özge Şahin

Pizza hut erenköy şubesi açılışına internet üzerinden beğenerek gösterişli bir saksı çiçeği siparişi verdik. Zamanında ve resimde gösterdikleri gibi gösterişli bir çiçek gitmiş. Mms ile yerinde resim gönderme uygulamasıda çok güzel bir uygulama teşekkürler.

Şahin Göksu

Geçtiğimiz yıl anneler gününde annemden çok uzak da bir ildeydim. Anneler günü benim için çocukluğumdan beri benim için çok önemli olduğu için ne yapacağımı düşünmeye başladım. Aklıma Altunizade çiçekçi geldi. Sevgililer gününde eşime gönderdiğim çiçek çok beğenilmişti. Hemen Altunizade camisinin arkasında vakko genel müdürlüğünde çalışan annemin adresini vererek en güzel ve taze çiçeklerin gönderilmesini istedim. Annemin sesi titreyerek teşekkür telefonu etmesiyle bende duygu seline kapılmıştım.

Online Çiçekçi

Özen Çiçekçilik 1983 senesinde İstanbul - Kadıköy semtinde kurulan Türkiye'nin köklü çiçekçi firmalarından birisidir. Geçmiş den bugüne, koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinerek sevdiklerinizi mutlu etmenin onlara çiçek yollamanın gurur ve sevincini yaşamaktayız.

Online çiçekçi olarak satışımıza çiçek al markası ile 2003 senesinde başlayan firmamız, günümüz teknolojisine uygun üyelik gerektirmeyen, yüksek güvenlikli çiçekçi web sitemiz ve uygun fiyatlarımız ile online çiçekçi mağazamız üzerinden 7/24 İstanbul'un her semtine, aynı gün internet üzerinden kredi kartı ile yada havale ile çiçek siparişlerinizi çok kısa bir sürede verebilirsiniz.


Güler yüzlü personelimiz, kaliteli ve taze çiçekler, estetik dizaynlar, zengin ürün yelpazesi, hızlı servisimiz, çiçek tesliminde ücretsiz sms bilgilendirme hizmeti ve gün geçtikçe artan müşteri portföyümüzle online çiçekçi 7/24 çiçek göndermeniz için hizmetinizdeyiz.

Özen Çiçekçilik olarak artık çiçek görsellerimizde cicekal.net web markamız ile tescilliyoruz. Amacımız  sipariş verecek olan müşterilerimizin ürünlerin kendi bünyemizde ki çiçekçi ustalarımız tarafından hazırlandığına itimat ederek gönül rahatlığı ile sipariş verebilmeleridir. Unutmayın ki sitemizde ki tüm çiçekler '' el emeği göz nuru '' kendi çiçekçi dükkanımızda hazırlanarak İstanbul'un dört bir yanına servis araçlarımız ile çiçek teslimatı yapılmaktadır.

Açıldığımızdan bu yana on binlerce siparişi sorunsuz yerine getirdik. Bu başarının arkasında bu kadar büyük bir sipariş potansiyeli içerisinde web üzerindeki çiçekçi ler arasında Türkiye'deki en büyük şikayet sitesi sikayetvar.com üzerinden yapılan şikayetler üzerinden hiç şikayet almayarak, çiçekçi sektöründe kırılması güç bir rekora da çiçekal İstanbul çiçekçi ekibi olarak imzamızı atıyoruz.

Cicekal.net çiçekçi ekibi olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusun da sipariş onay aşamasında stoklarımızda bulunan çiçeklerin görsellerini yada sipariş verildikten sonra hazırlanan çiçek siparişlerini anlık olarak whatsapp, mms, facebook yada mail olarak gidecek çiçek görsellerini bire bir iletiyor, çiçekçi ekibi olarak hazırladığımız tüm ürünlerin arkasında duruyoruz.

Çiçekçi DükkanıDaha önce hiç bir çiçekçi firmasının cesaret edemediği , tüm ürünlerde tazelik garantisi, kaliteli ürün kullanımı garantisini veriyoruz. Sipariş verilen saksı da çiçekler için bakımı düzenliği yapıldığı takdirde minimum 2 ay dayanma garanti sadece cicekal.net online çiçekçi mağazasındadır.

 

İstanbul Anadolu çiçekçi ve İstanbul Avrupa yakası çiçek gönderimlerinin ardından artan çiçek siparişi talebi doğrultusunda Ankara çiçekçi şubemizi de siz değerli müşterilerimizin hizmetine açmış bulunmaktayız. Aynı titizlik ve kaliteli çiçek servis kalitemiz ile Ankara içerisine çiçek göndermeniz için sitemizden online çiçek siparişi vermeniz yeterlidir.

İstanbul Çiçekçi

 

Sizde şimdi sipariş vererek 21. Yüzyıl çiçekçi liğinin farkını ve kalitesini cicekal.net internet çiçekçi ile yaşayabilirsiniz.

İyi alışverişler dileriz...
Online Çiçek Gönder
çiçekçi