Çiçek Gönderimi

Çiçek Gönderme

Ucuz Çiçek Gönder

Çiçek Gönder Yorumları

ferit özsu

internetten ilk defa sipariş verecek olsamda siteleri kusursuz ve sorunsuz çalışıyor. Siparişi çok kolay bi şekilde verdim siparişi bostancı altıntepe de oturan kız kardeşime doğum günü için göndermiştim gerçekten akşam gittiğimde internette gözükdüğünden daha şık ve güzel gözüküyordu.


Selehattin Elibol

Beylerbeyinde bulunan babama yeni almış olduğu araba için hayırlı olsun çiçeği sipariş etmiştim.çiçekğin resmini gördüğümde ne kadar güzel olduğunu gördüm.Cidden çok teşekkür ederim.

Halil Kuş

Hacı sabancı anadolu lisesinde müdürlüğe terfi eden meslektaşım için saksıda orkide siparişi vermiştim. Yaklaşık 20 gün sonra ziyaretine gittiğimde orkideler hala ilk günkü canlılığında duruyordu. Firmanın özenli çiçek gönderimi ve kısa süreli çiçek teslimatı için tüm çiçekal ekibine teşekkür ederim. Orkide konusunda çok başarılı bir firma. Herkese tavsiye ederim.

İstanbul Çiçek Gönder
Çiçek al online çiçek gönder sitesi olarak 2003 sitesinde sipariş almaya başlayan çiçek firmamızın perakende mağazacılık geçmişi 1983 senesine dayanmaktadır. Babadan oğula devir eden bu döngüde teknolojinin gelişen yüzüne ayak uydurmakda zorlanmadan kısa sürede e-ticaret sitemizi de aktif ederek müşterimize sanal satış konusunda internet üzerinden sipariş almaya başladık.

Cicekal.net web sitemizi açarak kısa sürede firmamıza özgün internet üzerinde bulamayacağınız ürün çeşitleri ile birlikte online çiçek kataloğumuzu fiyat ve kendi etiketli görsellerimiz ile müşterilerimizin beğenisine sunduk. Özellikle uzak şehirlerde olan insanlar sevdiklerine çiçek göndermek için çok fazla ücret ve ne olduğunu ne gittiğini bilmediği çiçeklerin siparişi veriyorlardı. Biz bunların önüne geçerek uygun fiyat ve kaliteli çiçek politikamız sitemizde görülen çiçekleri birebir hazırlayarak sektörün bilinen markası olmayı başardık.

Hedefimiz çiçek gönderecek tüm müşterimizin aklında hiç bir soru işareti kalmadan sitemizden online kredi kartı yada banka havalesi ile ödemelerini yaparak kısa süre içerisinde çiçeklerini sanki dükkandan alır gibi gönül rahatlığı ile sipariş vermeleri olacaktır. Müşterimizin arzusuna bağlı olarak cep telefonlarına yada mail olarak çiçek görsellerini anlık olarak göndermekteyiz.

Özel frigolu servis araçlarımız sayesinde mesafelerin hiç bir önemi yok. Seradaki çiçek tazeliği ile kısa sürede sevdiklerinizin çiçek vazolarında uzun süre dayanacak bin bir çeşit kesme çiçekler, yüzlerce orkide çeşitleri, en özel ve bakımı kolay saksı çiçekleri ile hizmetinizdeyiz. Özel tasarımlarımız olan yapay çiçek modellerimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Firmamız online çiçek gönderimine başladığı günden itibaren tek amacımız müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek ve müşterilerimize en taze çiçeklerin satışını kolay ve basit bir şekilde yapabilmekti. 2013 yılında bu hedefimize ulaşıp büyümemizi takip eden süre içerisinde gelişimleri an be an takip ediyoruz. Seradaki çiçek tazeliğinde verdiğiniz adrese gülleri, orkideleri, lilyumları, papatları olabildiğince en kısa sürede ilave yol ücreti almaya özen göstermeden teslim ediyoruz.

26 çeşit vazo modelimiz, istanbul içi 8 servis aracımız, 2 ankara bayimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çiçek siparişi alıyoruz. En özel nadide bulunması zor çiçekleri yurt dışı anlaşmalı çözüm ortaklarımız ile beğeninize sunuyoruz. Müşterimizin istemesi ve beğenmesi yeterlidir.

Sizde şimdi sipariş vererek 21. Yüzyıl çiçekçiliğinin farkını ve kalitesini bizimle yaşayabilir, sevdiklerinize çiçek gönder menin mutluluğu ve kolaylığının yeni yoluna 2 tık ile ulaşabilirsiniz.
 

İyi alışverişler dileriz...

Online Çiçek Gönder
çiçekçi