Çiçek Gönderimi

Çiçek Gönderme

Ucuz Çiçek Gönder

Çiçek Gönder Yorumları

Ali Kızıl

Haydarpaşa tıbbiye caddesi üzerinde bulunan igdaş genel müdürlüğünde yeni göreve başlayan müdür muavini arkadaşım için çiçekal üzerinden vazoda kır çiçeği siparişi verdim. Arkadaşım çiçekleri çok beğenmiş diğer sitelerden verdiğim siparişler 2-3 gün içerisinde ölürken çiçekalın gönderdiği çiçekler 1 hafta taze şekilde vazoda kalmış. Bu denli taze çiçek sattıkları için çiçekal ekibine çok teşekkür ederim. Artık tüm siparişlerimde çiçekalı kullanacağım.


KAMİLE ÖZÜSOY

Ziverbey Müjdat Gezen Sanat merkesinde oğlumun tiyatro gösterisine bir çiçek gönderiminde bulundum. Çiçekler hem taze hemde internette gördüğüm ile aynı idi. Kullanılan yan ürünlerde çok canlı idi. Gerçekten fiyat olarakda makul bir çiçek olmasına rağmen beni hüsrana uğratmadılar. Çok teşekkürlerrrrrr. Süpersiniz.

Faruk Güzelgöz

Kızım arkadaşları ile yurttan ayrılıp ev tutmaya karar verdiği gün onun doğum günüydü. Bu telaşe içinde kızımın doğum gününü unuttuğunu düşündüm. O gün kendisi ile yaptığım görüşmede evin tam adresini aldım. Adres alırken ona doğum günü olduğunu yine hatırlatmadım. Aşağı dudulu çiçekçisine ulaşıp adresi verip çiçeğin kızımın adresine hemen ulaşmasını istedim. Çiçekçiye de çiçeği teslim ederken üzerine hiçbir şey yazmayıp teslimde bana telefon edilmesini ve kızıma telefonun verilmesini istedim. Kızım bu sürprizi aradan geçen yıllara rağmen hala anlatır.

İstanbul Çiçek Gönder
Çiçek al online çiçek gönder sitesi olarak 2003 sitesinde sipariş almaya başlayan çiçek firmamızın perakende mağazacılık geçmişi 1983 senesine dayanmaktadır. Babadan oğula devir eden bu döngüde teknolojinin gelişen yüzüne ayak uydurmakda zorlanmadan kısa sürede e-ticaret sitemizi de aktif ederek müşterimize sanal satış konusunda internet üzerinden sipariş almaya başladık.

Cicekal.net web sitemizi açarak kısa sürede firmamıza özgün internet üzerinde bulamayacağınız ürün çeşitleri ile birlikte online çiçek kataloğumuzu fiyat ve kendi etiketli görsellerimiz ile müşterilerimizin beğenisine sunduk. Özellikle uzak şehirlerde olan insanlar sevdiklerine çiçek göndermek için çok fazla ücret ve ne olduğunu ne gittiğini bilmediği çiçeklerin siparişi veriyorlardı. Biz bunların önüne geçerek uygun fiyat ve kaliteli çiçek politikamız sitemizde görülen çiçekleri birebir hazırlayarak sektörün bilinen markası olmayı başardık.

Hedefimiz çiçek gönderecek tüm müşterimizin aklında hiç bir soru işareti kalmadan sitemizden online kredi kartı yada banka havalesi ile ödemelerini yaparak kısa süre içerisinde çiçeklerini sanki dükkandan alır gibi gönül rahatlığı ile sipariş vermeleri olacaktır. Müşterimizin arzusuna bağlı olarak cep telefonlarına yada mail olarak çiçek görsellerini anlık olarak göndermekteyiz.

Özel frigolu servis araçlarımız sayesinde mesafelerin hiç bir önemi yok. Seradaki çiçek tazeliği ile kısa sürede sevdiklerinizin çiçek vazolarında uzun süre dayanacak bin bir çeşit kesme çiçekler, yüzlerce orkide çeşitleri, en özel ve bakımı kolay saksı çiçekleri ile hizmetinizdeyiz. Özel tasarımlarımız olan yapay çiçek modellerimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Firmamız online çiçek gönderimine başladığı günden itibaren tek amacımız müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek ve müşterilerimize en taze çiçeklerin satışını kolay ve basit bir şekilde yapabilmekti. 2013 yılında bu hedefimize ulaşıp büyümemizi takip eden süre içerisinde gelişimleri an be an takip ediyoruz. Seradaki çiçek tazeliğinde verdiğiniz adrese gülleri, orkideleri, lilyumları, papatları olabildiğince en kısa sürede ilave yol ücreti almaya özen göstermeden teslim ediyoruz.

26 çeşit vazo modelimiz, istanbul içi 8 servis aracımız, 2 ankara bayimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çiçek siparişi alıyoruz. En özel nadide bulunması zor çiçekleri yurt dışı anlaşmalı çözüm ortaklarımız ile beğeninize sunuyoruz. Müşterimizin istemesi ve beğenmesi yeterlidir.

Sizde şimdi sipariş vererek 21. Yüzyıl çiçekçiliğinin farkını ve kalitesini bizimle yaşayabilir, sevdiklerinize çiçek gönder menin mutluluğu ve kolaylığının yeni yoluna 2 tık ile ulaşabilirsiniz.
 

İyi alışverişler dileriz...

Online Çiçek Gönder
çiçekçi